ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
16. únor 2011

@lenkacar Leni už jí nemám na fb šla jíst a zatím nepřišla tak nevím jestli usnula nebo co 🙄 🙄 mi to štve!!! 🙄

lenkacar
16. únor 2011

tak snad to zjistíme zítra..tak jsem ted dokousala houbu ,dneska nebyla svině tak kyselá, dostala sprchu po tekoucí vodou .. 😖 a končim s ní na Patrika

lenkacar
16. únor 2011

tak dobrou holky moje ..snad usnu

pepek007
16. únor 2011

Leni nech ho vycukat však mu budeš chybět to se neboj 😉

pepek007
16. únor 2011

no jako já to nutně potřebuju zjistit ale zítra kdyby nebyla tahle kámoška, tak budu mít přímo on line tu co mi o tom řekla jak to jí i těm jejim sestřenicím vyšlo už jsem jí i psala ať zítra dovalí na fb dopo :o)) takže neboooj 😉

pepek007
16. únor 2011

tak taky doboru noc všem přeji a mizím 😉

barabasek
16. únor 2011

dobrou 🙂

pepek007
16. únor 2011

táák konečně mám výsledek 😀 😀 jsem nemohla spát a s třema kamarádama jsem to na fb počítali a konečně jsme se shodli na jednom čísle a počíala jsem to asi dobře protože oni taky nezávisle na sobě ..tak snad 😉 u mě to u prvního prcka sedí jako u těch 3 kámošek a jejich prcků no a záverem jako asi pokud bych tomu teda věřila, tak bych musela na IVF letos únor duben srpen a prosinec aby to byl kluk kdybych chtěla a jinak by to bylo holka 😉 😀 tak teď jako ale co s tím? 😀 😀 😀 škoda, že tam nenajdu pravděpodobonost dvijčátek 😀 😠

lenkacar
17. únor 2011

hele ještě dalšé dotaz ty mudro ,je to počítaný kdy se to hodilo do misky co?no tak to můžu furt počítat březen ,ty volís když je to ket 😖 😀 😀 😝 z října

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar Leni no jako já nevim jak se to počítá u IVF to tam taky nepíšou 😀 😀 ale logicky jsem si odvodila, že když se to počítá od datumu - měsíce početí, tak jsem to brala ode dne kdy mi prcka dali do břicha - takže den ET jako + - den nehraje roli tady se to počítá na měsíce a ne na přesný dny 😉

pepek007
17. únor 2011

já totiž musim sehnat ještě někoho aby si to spočítal a řekl mi, že mu to sedí jak u prvního, tak u druhýho a pak tomu začnu asi věřit i já 😀 jako o 3 vim 100% že jim to vyšlo a plánovaně dle toho ...tej Mirce co tu u mě byla včera, tak právě podle toho napočítala ovulku a čekají holčičku v květnu 😵 a Míša teďka v březnu druhýho kluka a taky si to vypočítala a u Šárky to prostě jen sedí na obě děti jak kluka tak holku 😉

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 ty ale to je divný ne? když se říká že jak to splyne už je daný co to je ..a co potom dvojčata holka a kluk?

lenkacar
17. únor 2011

ještě že je to jenom 50na 50 😉 😀 😝 ,dneska se dozvíme jaká je baronek zasloužená maminka .. a kolik jich nosí v bříšku 😵 😵 😵

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar no Leni jako to víš, že na tom nemůžeš nic 100% stavět a jsou určitě lidi, kterým to nevyšlo a je to fakt pak jen náhoda nic víc 😉 ono jde o to, že je tu něco čemu trošku věříš, že to můžeš nějak nenásilně ovlivnit aniž by jsi pak seděla doma a dumala, že kdyby jsi šlana Ket o měsíc později, tak že by to byla holka a ne klud nebo obráceně atd 😉 😀

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar navíc to neřeší problematiku dvojčátek nebo proces IVF atd to je mrak otázek kolem na který Ti nikdo neodpoví takže je to fakt asi jen pro hec nebo aby jsi měla nad čím dumat a co počítat 😀 😀

pepek007
17. únor 2011

jo jo na to se těšim až poreferuje ale tipuju jedno a klučík, že to bude 😉 😀

pepek007
17. únor 2011

já mám zas dneska nohy nahoře a přemýslím co budu celý den dělat ..prcek je v jesličkách dneska takže teď ležim v posteli koukám na tv mám noťase u sebe a domlouvám se s mamčou, že k ní do práce zajedu na oběd mají dneska samý ňamky 😉

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 tak to máš krásné vyhlídky na něco do bříška 😵

lenkacar
17. únor 2011

baronkovi bych přála 2v bříšku at to sfoukne při jednom.. a potom časem ještě jedno 😉 ,aby se fandík doma nenudil 😀 😵

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar no já jsem líná něco vařit jen pro sebe 😒 a večer jedeme k prababi takže tam taky jídlo bude takže až zítra se bude vařit a to manžel 😉
Leni pokud si je tu má někdo vybrat, tak jí je taky teda přeji abych je neměla třebas já a fanda se teda nenudil 😀 😀

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 no já jí je taky přeju .. 😉 jako už nebjudu radši o sobě řikat že nic ,protože nejdřív bylo jedno ,pak dvě a pak nic ..takže já už držim hubu..

lenkacar
17. únor 2011

ted jsem do sebe nalila pod tlakem 1,5l vody a možná je to lepší s tou palicí .. 😉

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar on bylo i jedno?? 😕 😕 ☹ tak to jsem nevěděla 😒

pepek007
17. únor 2011

@lenkacar to chce ten draslík calcium acidofan hodne pít jíst to všechno po jidle a hodne větrat at máš čerstvý vzduch 😉 nědy i kafe pomáhá prej

pepek007
17. únor 2011

no já taky radši neplánuju a nechám to osudu a uvidíme ...každopádně druhý - jedno zdraví mimčo jako je můj sen ale koho ne tady 😉

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 jo a chytrý a krásný 😀

lenkacar
17. únor 2011

vladís už odjel se 4taškama řikal ,že vypadá jakobych ho vyhodila z baráku ,tak řikam ,že to těžko to by šel s 1 igelitkou 😀 ,tak to byla taková poslední hezká slova na rozloučenou 😀 😝 a to cukrování přijde počítam zítra

pepek007
17. únor 2011

Leni 😀 vy jste fakt dvojka 😀

lenkacar
17. únor 2011

@pepek007 no ..hlavně že se máme rádi vid 😀 😝

barabasek
17. únor 2011

Ahojky kočky ještě že vy dvě držíte diskusy v chodu 😀 já jsem přišla krásná od kadeřnice a rozhodla jsem se že taková fešanda přeci nemůže vařit asi naplánuju Matesovi co by mohl uvařit 😀 a vychválím ho do nebes 😀 a odpo jdu s holkama na kafe vyšel mi dnešek moc hezky 🙂