ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
11. bře 2011

@lenkacar ale v obýváku krb plánujeme, tak možná buřtík bude 😀

pepek007
11. bře 2011

@baronek tak to máš recht uhlí je v tomhle případě uhlí 😉 no co tak objednáte o fůru navíc abyste nezmrzli s prckem a bude :o) stejně pro mimčo nejen na spaní je ideální 19 stupňů 😉 😀

pepek007
11. bře 2011

@baronek tak tomu říkám luxus péct si v obejváku v krbu špekáčky a koukat na tv při tom 😉 😀

baronek
11. bře 2011

@pepek007 když nejsou mrazy, tak to jde, ale jak je mínus patnáct, tak by člověk v kamenném baráku zmrznul. Má to ale výhodu, v létě je tam parádně 😀

pepek007
11. bře 2011

@baronek no ty jo to kdyby jste netopili, tak vás najdou až na jaře archeologové Baronku 😎 😀 jooo to jako je v léte ideálka stav a žádnej hic 😉 sousedi na chalupě měj taky kamennej barák a fakt musim potvrdit, že na léto ideálka ale v zimě morna jako blázen a než se to vyhřeje 😒 tam ani s prckem nejezdí v zimě 😲

lenkacar
11. bře 2011

@baronek takže přijedem až v létě 😀

lenkacar
11. bře 2011

pokud mě teda ještě poznáš

lenkacar
11. bře 2011

hele jako vladís se mnou nechce mluvit ,ale já myslim ,že je to změna no..at žijou veverky!

barabasek
11. bře 2011

Leni moc ti to sluší 🙂 aVládís si zvykne 😉

lenkacar
11. bře 2011

@barabasek no i já si musim zvyknout ,připadam si vyblitá

barabasek
11. bře 2011

@lenkacar to stačí se trochu víc namalovat a je to 🙂

lenkacar
11. bře 2011

@barabasek no ono to echt vyrvaný obočí taky jako nic moc ..no časem se to snad nějak spraví 😀 ,zítra do fachy hodim makeup

lenkacar
11. bře 2011

to obočí taky nebylo v plánu to jsem zarovnávala a takhle to dopadlo 😀 😝 zítra do těch vlasů hodim gel a nebo semeno 😕 a udělam objem

pepek007
11. bře 2011

@lenkacar jj Leni opravdu je to moc pěkný s sluší Ti to! Jsi tím omládla a jseš opravdová fešanda 😉 mě se to teda na tobě líbí a moc 😉 😵

pepek007
11. bře 2011

jj nějaký malovánéčko to spraví hele a budeš úplně doladěná ale jde jen o zvyk než si zvykneš 😉

lenkacar
11. bře 2011

@pepek007 myslíš,no jako před vladísem dělam hrdinku jo to je jasný ,ale furt to chodim okukovat,nezvyk

pepek007
11. bře 2011

@lenkacar hele v neděli už s tím budeš smířená úplně Leni 😉

baronek
12. bře 2011

@lenkacar Leni, ty jsi ale kočka 😀 a světlá barva ti opravdu sekne 😀 a chlapi tomu vůbec nerozumí 😝
Na návštěvu můžete přijet i v zimě, my vám pořádně zatopíme, taková běžná teplota u nás je 24 stupňů, tak se nemusíš bát 😀

pepek007
12. bře 2011

bré ránko kočky 😉 přeji všem hezký slunný víkend má být až 16 stupňů 😵 😵

baronek
12. bře 2011

@pepek007 já myslela, že 16 až zítra, dneska o trochu míň, ale když budou, tak mi to nebude vadit 😀

lenkacar
12. bře 2011

čus tak jsem vylezla z pelechu a zjistila ,že po x letech si nemusim jít mýt vlasy,paráda..namalovala jsem se a zase to vypadá jináč ..připadam si jako zralá žena ve středních letech ..tak si ted namaluju nový nehty a dam snídani a vyrazim..jinak všem přeju moc hezký den

pepek007
12. bře 2011

@baronek ty jo já četla o víkendu tak jsem myslela, že už dneska a zítra automaticky taky 😀 😉 všek ono je to jedno je tam krásně a jaro je za dveřma 😵 😵 tenhle víkend máme absolutně flákací a nepracovní jak je vše hotové nebo v termínu a předstihu takže nebudeme dělat vůbec nic 😉 večer si zajdem na véču a pivenko a posedět s přátěli 😉 jakože alkohol nepiju tak na kroužkovaný jedno malý jako chuť mám 😀
Leni tobě ta změna pomohla koukám ve všech směrech to je jedině dobře že jses spokojená a citíš se báječně 😉

lenkacar
12. bře 2011

@pepek007 no jako úplně bájo se necítím..v tý barvě ,ale dobrý ,že to nemusim mýt každý den jak doted spliha .. 😝

pepek007
12. bře 2011

@lenkacar jsi mě tak navnadila Leni že i mě se začíná chtít ke kadeřnici 😀 v pondělí jdu na vyškubání a nabarvení obočí tak možná pokud mě to nepřejde, tak zaskočím zarovnat konečky, prostříhat a možná i nějakej melírek zas ale u tebe ta změna je zásadní a moc se povedla 😵 😵

pepek007
12. bře 2011

@lenkacar Leni já si dneska docela fajn početla na emiminu 😀 jsem nětušila, že se "starej" koník přemístil na emimimo 😉 IP ...

lenkacar
12. bře 2011

@pepek007 jojo já vím,že jsou na miminu,asi inka mi to pslaa 🙂 tak jsem dorazila a hladovýmu vladísovi jsem upekla karboše s bram .kaší s cibulkou a nečekaně byla pochvala,to si mě asi udobřuje jak jsem ho seřvala odp. a zmizla jsem z baráku ,páč bych z něj musela nadělat asi 6 malejch vladísů..

pepek007
12. bře 2011

@lenkacar jj mno já vždycky někam vezu a na někoho tam narazim aniž bych chtěla no ale asi osud 😠 😀 a co udělal Leni? 😕

pepek007
12. bře 2011

@lenkacar ty jo karboše jsem docela dlouho neměla ňam! - my dneska měli špagety a prcek u našich špenát 😉 zítra až ho u nich budeme vyzvedávat - pač nejeli zcela vyjímečně na chalupu ale jsou doma, tak bude čevabčiči i když to je skoro stejný jako karbanátek 😉 čekám jen až manžel douřaduje a razíme směr město kamarádi a posezení 😉

pepek007
12. bře 2011

jo a taky už jsem konečně vyplnila to sčítání teď jen zjistit kam s tím vyplněným 😉 😀 ale to jsou otázky 😀 jakej typ wc máme doma jako estli suchej nebo spchlachovací nebo na chodbě společněj ...jestli je prcek věřící nebo kolik m má kuchyň njn zase fajn, že to vyplňujeme zatím na starý a ne na nový 😉

pepek007
12. bře 2011

tak já pádím Leni přeji hezký večer a ahojky 😉