ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

barabasek
13. bře 2011

Ahojky 🙂 oběd u rodičů super bylo knedlo, vepřo, zelo a buchetka s kafíčkem na zahradě 😵 vše jsme si hezky odpracovali a bylo to moc fajn. Yachvili jdeme na hokej dostali jsme lístky tak jsem zvědavá jak to klukům půjde 🙂 sice nejsem sportovní nadšenec, ale na playoff půjdu ráda 🙂

baronek
13. bře 2011

@barabasek tak mě hokej vůbec nebaví a je jedno, jestli je play off 😀 Já měla u maminky svíčkovou 😀 a od tchýně jsme dostali zelnici k večeři, tak to je taky fajn 🙂

barabasek
13. bře 2011

@baronek s Globusem máš pravdu lidí je tam kopice a draho tam mají sice maso a uzeniny mají asi nejlepší v ČB my tam moc nejezdíme pro mě je to strašně veliký a nákup na dlouho. Ráda chodím do Intersparu tam je to šupšup a mám nakoupeno a řekla bych že tak nějak od vánoc tam chodí i víc lidí než dřív asi už také nedělají velké nákupy a stačí jim to výběr mají dost velkej 🙂

barabasek
13. bře 2011

@baronek já mám raději hokej než fotbal na ten bych nešla ani za zlaté prase.

baronek
13. bře 2011

@barabasek na Vánoce jsme byli taky nakupovat v Intersparu, tam se dalo normálně zaparkovat 😀
Tak to já občas na fotbal chodím, pže mám manžela fotbalovýho fanatika, takže občas jedeme a když je klobáska tak mi to nevadí 🙂

barabasek
13. bře 2011

@baronek za klobásu 😀

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar tak nic jo? 😠 😖 ☹ 😒 🤐 🙄 😀

pepek007
13. bře 2011

nooo tady jste se dali všechny do nosu koukám a parádně 😉 my se teď taky vrátili od našich a měli jsme obrácený řízky s bramborovou kaší žádný čevabčici ale taky ňamka a s červenou řepu a kuřecí vývar se zeleninou tak jsme vyfásli o domů jooo a Míša řezy taky máme od maminky ty dělala ale už včera prý 😉

pepek007
13. bře 2011

néé Terno je nejlepší 😉 😀

pepek007
13. bře 2011

jdu do vany 😝

lenkacar
13. bře 2011

@pepek007 chtěla jsem dělat míši ,jenže někdo zežral čokošku 😕

baronek
13. bře 2011

@lenkacar asi vládís na uklidnění 😀

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar twe u vás ta čokočka mizí nějak rychle ne? 😀 máte doma nějaký trpaslíky co jí kradou asi 😀

pepek007
13. bře 2011

@lenkacar zajdi zítra k nám u nás jsou sice už jich moc nein ale 2 kousky Ti nechám, že jsš to ty néééé počkej vlastně nenechám za to že jsi se na mě vyprdla s tvojí buchtěnkou 😠 😀

pepek007
13. bře 2011

@baronek ten leží v posteli a kurýruje se ne? 😕 😎

baronek
13. bře 2011

@pepek007 to neznamená, že nemůže jíst tajně čokoládu 😀

pepek007
13. bře 2011

@baronek no jo taky pravda 😀 já si jen zkoušela představit že kdyby mě bylo blbě a byla bych marodná, tak bych asi jako poslední věc měla chuť na čokoládu no jo ale on je chlap že jo no 😀

baronek
13. bře 2011

@pepek007 taky záleží na tom, jak moc je marod 🙂

pepek007
13. bře 2011

@baronek áááá a neni on náhodou simulant co se chce nechat obskakovat Lenčou? 😠 😀

baronek
13. bře 2011

@pepek007 A Lenča je naštvaná, protože by chtěla být obskakovaná ona 🙂 😀

pepek007
13. bře 2011

@baronek joo ty jo takže jsme vlastně vyřešily problém proč je Leni nasraná ne? 😀

baronek
13. bře 2011

@pepek007 ještě štěstí, že nás Lenka má 😀

pepek007
13. bře 2011

@baronek no tak to jako o tom žádná 😀 teď by měla být kámoška a nechat každej z nás alepsoň kousel tá její jistě výborný buchty noo ale to ona nééé si ji zase sní dama apak tu bude skučet jak je jí blbě a je přejedená 😠 😀

baronek
13. bře 2011

@pepek007 si nestěžuj, dostala jsi míša řezy 😀

pepek007
13. bře 2011

@baronek njn taky pravda 🙂 ok tak beru zpět si sním to co mám doma ale přístě ...přístě jako to Leni nemine 😀 Baronku se nesmíme nechat tak odbýt přeci 😀 tu za ni vyřešíme takovou nedělní záhadu no a prd z toho 😀

lenkacar
13. bře 2011

holky vy jste na to káply..navrhovala jsem nejmín 3krát ,aby mě obskočil a nic !!!!!!!! 😠

barabasek
13. bře 2011

Leni ty děláš jako bys nevěděla že rýmička a kašlíček je smrtelná chlapská nemoc 😀 ještě obskočit bys chtěla 😀

pepek007
14. bře 2011

@lenkacar neřád jeden 😠 😀 buchtu mu upečeš, obskakuješ ho, vaříš mu krkovici a on takhle simulant jeden jo?pětadvacet a na holou pěkně! 😀 😀

pepek007
14. bře 2011

@lenkacar ono možná nesmíš navrhovat ale jít rovnou nas věc a neptat se ho 😉 jen kdyby ses mu tam prošla kolem něj úplně nahá to bys viděla jak by vyskočil z potele a nemoc by byla ta tam 😀

lenkacar
14. bře 2011

@barabasek čůs ,jsem bar myslela jako že by se uvolnil a bylo by mu lépe ,ale dozvěděla jsem se,že už skoro ani nežije ..jo to je potom jiná ..jestli přijde dneska zase v této pěkné náladě ,tak se stěhuju

lenkacar
14. bře 2011

@pepek007 já se tam projít nahá tak by se mu jistě přitížilo ..koukáš na cajthamlovou jak je ted ta reklama? tak mám horší postavu jak ta holka ted ..a zase mi vyčetl ,že jsem mu nepslaa minulý týden a nic s ním neřešila ,ale on mi nenapsal ani 1,vždy jen já ,no co s ním budu řešit na dálku ten mi byl platnej ,chcíplej a daleko ..tenhle týden čekam mrchu tak se mi zase zvedá hladina hormonů a těžce ho budu vydejchávat