ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
5. dub 2011

@lenkacar tak to si jedině prdíš doma pod fous a okolí je vůči tobě tolerantní a takticky říká, že nic necítíš i když smrdíš jak "diana" :DDD

lenkacar
5. dub 2011

@pepek007 už jsem to zjistila ,byla to sklenka od multivitamínu na druhém konci stolu 😵

lenkacar
5. dub 2011

..jo a od zítra se nebudu cítit těhotně ,ale začnu se těšit do práce ,mám to v plánu ..jinak mi cvakne milé dámy ..tak dobrou všem..líbám terku na mini prdýlku

barabasek
5. dub 2011

@lenkacar dobrou 🙂

lenkacar
6. dub 2011

@barabasek dobré ránko 😀 a samo ,že ho přeji všem a terku pro změnu líbám na líčko

barabasek
6. dub 2011

@lenkacar Ahojky ty už tady strašíš 😀 já bych zalezla do pelechu a nikdo by mě nevyhnal,ale musím jít makat.

barabasek
6. dub 2011

Tak dnes začínám zobal prášky na další IUI připadám si jak důchodce tolik léků a vitamínů 😝

pepek007
6. dub 2011

Dobré ránko přeji všem 😉

pepek007
6. dub 2011

tu taky strašim 😝 mě zas vytahla pes jak hárá tak chce pořád ven aza psama tak nevim zda se jí chce jako chce nebo kvůli psům 😠 tomu pohledu nelze odolat když mi dá čumák na peřinu a zavrtí ocáskem noo tak jsme vstali a snídáme 😉

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar - dneska je ideální den na testování ne? 😝 😲 😀 😀

pepek007
6. dub 2011

@barabasek no na Leni nemáme 😉

barabasek
6. dub 2011

Hezky koníkujte jdu sice se mi nechce, ale jdu jen na 1 den a zítra na služebku.papa 🙂

lenkacar
6. dub 2011

@barabasek ty jsi tam nějak povýšila bar ,já myslela ,že prodáváš ,já mám všechny léky vyložený na mikrovlnce ,abych nezapomněla a martina se smála ,že to tu mám jako v lékárně ..

lenkacar
6. dub 2011

pepčo tak ty jsi hned ráno neodolala ocásku 😕 to pěkně ten den začíná vid .tady je zamračíno ,možná bude pršet

lenkacar
6. dub 2011

tak jsem zobla prášky a oschlej chleba se sýrem,já ho mám ráda jak je otvrdlej a 3v 1 a půjdu se asi zkulturnit ,v 9hod. přijde mamka,tak aby se nelekla .. 😀 a asi si už konečně vyplnim ty papíry do tý fachy .. 😢 ježiš to se na to těšim ,jak všude chtěj i předchozí příjmení a i táta se jmenuje jinak než já ,protože mě naši přejmenovali v 6letech ..po novým manželovi mámino ,to bude zase chaos ,jak jsme teda příbuzný.když se tam za mě přimlouvá. 😝 😔 kdoví jestli mě ta kolonka stačí 😕 no max. je pošlu do prdele a půjdu domu že jo

lenkacar
6. dub 2011

tak mi ženy právě volal bejvalej ,že jsem byla v pátek na umělku ,že mě tam poznala jedna soudkyně ,ona ta jeho nová pipka dělá na soudu ,já jí ani neznam,ležely jsme vedle sebe a i jsme si povídaly ,ale neznam a ona se prej na mě ptala bejvalýho ,no já snad padnu ..tak já držim hubu ,zavřená doma a ono to kdoví kde kdo probírá .. 😕

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar no neodolala jako chtíč je chtíč 😀 a jak jim to tam krásně označkovala aby pejsi veděli odkud je 😀 to zas báby budou nadávat, že se jim plaší psi 😀 no nevim tady je to zatažený až kam tipuju déšt a dneska ráno říkali až 19 stupnňů 😠

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar njn tady vidíš jak jsou JČ malý a stačí málo a každej ví všechno 😒

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar ty nemůžeš mít nic jednoduchýho viď? 😀

pepek007
6. dub 2011

holky tak to jsem zatím na tom nejlíp 😀 já beru jen to Haemogenic - listovka žezezo hořčík řada vit B a vápník v jednom a Prednison 😠 😀

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 tak jsem to začla vyplnovat a jako už nevim..na co chtěj kolik dní a let jsem kde dělala 😠 jak to mám vědět,nakonec jsem se jim do tý kolonky vešla ,ale jako už nemůžu vladíse poslat k vodě ,páč to už bych musela mít přídavnej papír ..na další jméno ..že jim to neni blbý ,dotazník z roku 1979

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar 😀 😀 😀

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 jak je ? nejste na písku?

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar ne ne my už jsme doma sjela jsem nakoupit a přeparkovat jen ..teď jsme se donaobědvaly a šla chrnět mno a já skočim jen se psem a mám free 😉 je tam hezky tak jsem dala prát pračku ale jinak si dávám oraz celkově 😎

pepek007
6. dub 2011

@lenkacar až se vyspí tak asi půjdeme pískovat už jsem podepsala bábovičky 😀 prej je to dobrá věc dkyž se na pískovišti sejde víc dětí a handrkujete se pak čí jaká je 😀 tak jsem dala na radu kámošky a podepsala je 😝

pepek007
6. dub 2011

hned jsem tu ...

lenkacar
6. dub 2011

@pepek007 vidíš to by mě nenapadlo ,dobrej tah s podpisama,bodejd abyste nešli domu s něčim otřískaným starým vid ..

lenkacar
6. dub 2011

baronek má omluvenku na doprovod babičky a kde je zbytek..

pepek007
6. dub 2011

jsem zde 😝

lenkacar
6. dub 2011

nechalas jí vyčurat vůbec, 😕 už jsi byla u tý kadeřnice,