ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

salute
24. lis 2009

Leni já to nemám musela jsem to nechat v Artu jak jsem tam s těma výsledkama šla...,ale měla jsem to samé prednison a kondom a kontrola za tři měsíce ..Michálek povídal ,že je to dobrý prednison mám doma ještě ho neberu ,protože na umělko chci jít na jaře tak v lednu půjdu do Artu a začnu dlabat...dopadlo ti to dobře ...miminko bude

lenkacar
24. lis 2009

mám i nahoře vše negativní a jen x u zony pellucidy .. 😕

mladamamka
24. lis 2009

Ahoj holky. Leni nevím jak jsem to měla ten trofoblast. Aspoň víš jaký problém tam máš. Já jsem měla jen slabé protilátky proti spermiím. Takže asi na ten trofoblast ne. A už jsi se objednala do Artu?

lenkacar
24. lis 2009

já si skočim k nám na gyndu asi pro ty léky ne?

mladamamka
25. lis 2009

Leni myslím, že by jsi se měla objednat do Artu. Jak chceš já jsem byla tam pro ně. On Ti k tomu něo řekne.

lenkacar
25. lis 2009

tak jsem volala primářovi ,řikal že nemusim a od gyndařky to stačí ..když to mám daleko ..tak to je dobře ,vzhledem k tomu ,že mi bylo po prednisonu zle ,tak počkam jak to dopadne s tou prací ..

mladamamka
25. lis 2009

Co máš další nabídku práce? Tak to je dobře, že tam nemusíš. Já tam jedu prvního už pro injekce. A pak kolem 15 to mám dostat tak začnu a uvidím. Brácha chce koupit hospodu tak když to nevyjde půjdu makat tam. No spíš vybavení hospody. Ale práce bude.

mladamamka
25. lis 2009

Holky a co alisska myslím na ní jak je to s injekcema jak vajíčka rostou a ona nikde.

mladamamka
25. lis 2009

Taky koukám kam chodí kecat holky s mimčama z Artu?

allisska
25. lis 2009

Ahoj holky, průběžně nakukuju,ale nějak nestíhám psát.Od pátku si píchám puregon-to je docela v pohodě.Včera jsem byla v Artu,tak to vypadalo zatím tak na 10 folíků,tak doufám,že v nich budou vajíčka.Minule jsem měla jen 2 ☹ Včera mi ještě Michalek přidal další injekce- Orgalutran,nebo jak se to jmenuje.To všechno jde, nejhorší je Prednison.Jsem po něm hotová,v práci po obědě usínám,o výkyvu nálad nemluvě🙂V pátek jdu znovu na kontrolu a v pondělí nebo v úterý by to vypadalo na odběr,tak snad...

barabasek
25. lis 2009

Ahoj holky u mě ivf tak někdy příští rok nejdřív mi musí srovnat délku cyklu která se prodloužila po stoplé stimulce na 45 dnů tak dlabu estrofem a 4.12. jdu na kontrolu. a když tělo při příští stimulce nebude reagovat na na léky tak budu muset uvažovat o dárci vajíček 😔 takhle rovnou to na mě Špička vybalil

lenkacar
25. lis 2009

tak holky jsem přijatá do krámu alpine pro tak mám radost 😵 😵 😵

barabasek
25. lis 2009

jéé Leni moc ti to přeju 🙂

lenkacar
25. lis 2009

no bar snad něco vydělam na ivfko .. 😉

mladamamka
27. lis 2009

Ahoj holky jsem teď u tchyně v Ostravě. Alli moc držím palečky aby jsi jich tam měla co nejvíc. Leni super, že máš práci snad se Ti tam bude líbit a budou k Tobě všichni hodní. Bar doufám, že budeš reagovat dobře.

mladamamka
30. lis 2009

Ahoj holky, Tak co alli jak jsi na tom. Já jsem zvědavá a ty sem nic nenapíšeš.

barabasek
30. lis 2009

musím vám něco prásknout hedi je těhulka a ani se nám nepochlubila je 6tt 😵

lenkacar
30. lis 2009

no nekecej ,to je krásný tak nakonec ty artajdy samy otěhulí..jen tak dál ..já si tu práci jdu zkusit za chvíli a na zítra od půl 10do 18hod. 😉

allisska
30. lis 2009

Ahoj holky, dneska jsem byla na OPU.Vajíček jsem měla 8,z nichž prý 7 vypadá dobře.Tak snad to budou statní bojovníčci.Zítra si mám volat a ve čtvrtek by to vypadalo na ET-tak snad

allisska
30. lis 2009

Leni,ať se ti v práci líbí!

lenkacar
30. lis 2009

allis díky a i já tobě přeju at to zdárně skončí nějakým ubrekánkem .. 😉

mladamamka
1. pro 2009

Alli tak moc držím pěstičky ať z těch 7 je 7 bojovníčků. Hned dej vědět jak budeš vědět. A Hedi gratuluju, že je těhulka.

allisska
1. pro 2009

Holky, díky moc za podporu. Za hodinu tam mám volat, tak už docela chytám nerv ☹

hedi
1. pro 2009

Ahoj holky, tak koukám že zprávy letí opravdu rychle. 😎

hedi
1. pro 2009

No jsem moc ráda, že se nám to povedlo přirozeně, protože jsem na Art dost
naštvaná,že nejsou ochotni ti udělat všechna nezbytná vyšetření a radši rvou
do lidí kteří to nepotřebujou hormony. To mě na týhle instituci dost zamrzelo.
Jó prachy točí světem. 😠

hedi
1. pro 2009

Občas se na vás zajdu juknout holky jak válčíte a hodně štěstí v těhotnění.
(Jo a i se špatným spermiogramem to jde 😀 .)

allisska
1. pro 2009

Mamko, volala jsem do Artu a zůstali nám 4 bojovníčci. Tak snad vydrží. Ve čtvrtek ve 12,30 tam mám být

mladamamka
1. pro 2009

Ahoj Alli. Je fajn, že jsou aspoň 4 bojovníčci. Doufám, že to dobojujou všichni až do konce. Já jsem dneska byla v Artu tak mám vyfasováno. Injekce a prednison. A až to dostanu tak jdu na to. Hedi je to fajn, že se Ti to povedlo přirozeně.

petreva
2. pro 2009

Ahoj holky!!!
LENI, mám radost, že mášpráci!! Já mám Alpina ráda, mají tam boží věci 😉
ALLI, držte se všichi!! Posílíš řady těhulinek, jo? No že se ptám 😵
A ostatní?? Na co čekají, kdy bude jaká kontrola?? Nová stimulka?? Vánoce se blíží a Ježíšek čeká na objednávky 😀 😵

mladamamka
2. pro 2009

Ahoj Petrevo já čekám na mrchu a jdu do další stimulky. Tak snad to vyjde.