ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
6. říj 2010

dashi a ted už je test čistej?

dashi
6. říj 2010

@lenkacar čistej jako lilie, ale když jsem si je dělala ten 10 ten tak jsem krvácela a přesto čára docela silná, tak si myslím jestli to nebyl dozvuk těch hormonů

baronek
6. říj 2010

@macinaz hezká nová fotka 😅 Na té předešlé jsi měla delší vlasy, né????
@dashi a vy jste to řekli hodně lidem, že jdete na IVF? My to nikomu neřekneme, ale jsem zvědavá, jak to budu dělat v práci 😀

dashi
6. říj 2010

@baronek neřekli, věděl to jen jeden člen rodiny, jelikož když to víc moc lidí a nejhorší jsou tchýně, tetičky a spol. a v práci už vůbec, když jsem šla na odběr tak jsem si vazala dovolenou, že jdu na operaci do nemocnice, tak se ani moc nedivili, že pak chodím na kontroly k Dr.

provence
6. říj 2010

Ahojky, Daschi je mi to líto. Třeba to vyjde nyní. Vliv folikulostimulačních hormonů přetrvává až tři měsíce po podání. To znamená,

baronek
6. říj 2010

@dashi my jsme v práci takovej babinec a navíc tu se mnou dělá i segra, takže nemůžu veřejně říct, že jdu na operaci ☹ To by mamina měla špatný spaní 😢 Já to řekla jen jedný kamarádce, ale teď toho lituju. Ne že by to nějak roznášela dál, ale už jsem se doslechla, že mám problémy s otěhotněním, tak jak na tom vlastně jsem 😲 Docela mě to zarazilo, že něco málo řekla 🙂

macinaz
6. říj 2010

@baronek jj měla jsem delší vlasy,změna je život 😀 jenom to dřív bylo lepší v tom,že jsem to mohla hodit do culíku a běžet,taď se to musí upravovat,ale je to jedno,aspoň je to něco jiného,než jako vždy

lenkacar
7. říj 2010

čus zdravím..holky já dneska měla šílené sny ,že jsem se obarvila na blondýnu a vypadala jsem jako pako a pak jsem to házela rychle do hněda,abych mohla jít do práce,to mám z toho jak tady čtu vaše vlasy pak z toho mám stres noční 😀 😎,jo holky je to vždycky dilema ,,říct nebo neříct ,mě už se to tolikrát nevyplatilo 😖,jenže vědět by to vždycky někdo musel ,páč bych se sama nikdy nebodla 😕 😔 😝

baronek
7. říj 2010

@lenkacar jo na bodání jsem taky zvědavá, ale manžel to snad zvládne nebo alespoň teď to tvrdí 😀

macinaz
7. říj 2010

Tak jsem dnes byla v Artu,malej málem Michálkovi zbořil ordinaci,jak tam lumpačil,hrozně jsem se styděla 😕
Dopadlo vše dobře a už mám doma i injekce,takže čekám na menz. a začínám se stimulací.

kinguse
7. říj 2010

ahoj,holky já radši neříkám a jsem ráda,že se mě ani nikdo neptá.Ví o tom jen jedna kamarádka,který fakt můžu důvěřovat!..ale jinak to neví ani rodina.
Dneska mi Michálek volal,dárkyně má všechny testy v pořádku, čekáme na menzes a ona začne stimulaci na odběr,já přípravu na přijetí 🙂 a pak už to nějak dopadne!!!

lenkacar
8. říj 2010

ty jo tak to je super věc..ona se teda bude přizpůsobovat tobě?

baronek
8. říj 2010

@kinguse Tak to ať se MS dostaví co nejdřív 🙂

kinguse
8. říj 2010

budou nám slaďovat cykly,abysme to měly stejně..nebo spíš já o kousek dýl. Výhoda IVF s dárkyní,že já nemusím podstupovat stimulaci 😉
teď jen,aby přišlo vše tak jak má a hlavně,abych byla naprosto fit!!

lenkacar
8. říj 2010

budeš!musíš!!!!!! 😵

kinguse
9. říj 2010

@lenkacar v to doufám 😀 ale znáš to,jak to člověk potřebuje,tak to vžycky je úplně jinak. Zatím jsem stále v pohodě a neuvědomuju si,co mě vlastně čeká. Myslím si,že jsem silná,ale je mi jasný,že až dojde na věc,tak z toho budu posr... 😀 😀
holky, krásnej víkend všem!!!! 😎

lenkacar
9. říj 2010

budeš ve výhodě ,nemít stimulku ti závidim.. 😵 a to jako tej pani to jde z tvýho pojištění bo jak to je?

kinguse
10. říj 2010

@lenkacar no taky jsem trochu ráda,že nemusím mít stimulku...když to tu čtu,tak kolikrát ani není co závidět 😖 IVF je hrazený pojišťovnou,ale my platíme odměnu dárkyni, "musíme" ICSI (u cyklu s dárkyní ho doporučují,i když má manžel spermio výborný..asi aby dostali víc peněz či co 😉 ), pak zmražení...no celkem nás cyklus s dárkyní vyjde na 40 000,-!!!...tak doufám,že to vyjde napoprvý, dojnou krávu doma nemáme 😀

baronek
10. říj 2010

@kinguse Tak finančně to máme naprosto stejně 😝
ICSI je stejně lepší, je opravdu větší šance. Musíme si věřit, aby to napoprvé vyšlo 😲

lenkacar
10. říj 2010

je pravda ,že se nám po Icsi oplodnilo 24 ze 30vajec ...a PK přežilo 10 😝

baronek
10. říj 2010

@lenkacar to je stejně dobrý 😅 Jsem zvědavá, jestli budeme potřebovat PK, protože to by byli další peníze navíc 😠

lenkacar
10. říj 2010

@baronek jo hrůza peněz za všechno ..hnus fialovej

kinguse
10. říj 2010

já bych i pochopila,že se to musí platit, kdyby naše zdravotnictví neplatilo např.léčbu feťákům a to i opakovaně..to mě štve nejvíc. Myslím si, že by ze zdr.pojištění mělo být placeno rozhodně víc úkonů z oblasti reprodukční medicíny..takhle je to tu zavedený jako obrovský byznys..a to se mi fakt nelíbí 😠 Kdyby to aspoň zaručoval 99.9% úspěšnost,co? 😀

lenkacar
11. říj 2010

king jo přesně ,nějaký lepší % úspěšnosti ..no jo ,ale neni.. 😒 mě to tam přijde jak na běžícím páse ..,,no tak se povede příště ,, a kde na to máš vzít i těch blbejch 20tis. 😠 když je to normál postup ..ne_li když je třeba větší úkon,holky můžem se samy rozhodnout pro PK a nebo o tom rozhodne embriolog ,to by mě zajímalo moc

macinaz
11. říj 2010

@lenkacar Ahojky,řekne ti ,jak se embria vyvíjejí a že by bylo dobré prodlouženou kultivaci,nebo je hned zavést,Je to podle toho jak se jim daří.Určitě to ale s vámi projedná. 😉 Já měla prodlouženou kultivaci dvakrát a u malého mi embria přenášeli po necelých 48 hodinách

duschankova
11. říj 2010

ahoj holky dlouho sjem tu nebyla, tak vám jen napíšu, že je to u nás nějaké divné. Byli jsme na ET 14.září testy byli pořád negativní a při poslední kontrole 1.10 ultrazvuk nic neprokazal a když jsem byla po menzes, tak naše šance uvadaly. Jenže od minulého čtvrtka bolení břicha a hlavně pocit na zvracení a špatně od žaludku celý večer. No a to že každý den spím tak dvě hodiny odpoledne ani nepíšu. Zítra jdu do Artu ráno na krev a pak na utz, tak třeba se dějí zázraky a právě my budeme mít to štěstí. Zítra dám vědět. čau snažilky 🙂

baronek
11. říj 2010

@duschankova tak to by bylo parádní překvapení 😉

duschankova
11. říj 2010

@baronek ahoj baronek, co si o tom myslíš? je to možný když 13den po ET přišel MS, abych byla těhotná, ježiš jak já bych byla štastná 🙂))))))))))))))

baronek
11. říj 2010

@duschankova možný je samozřejmě všechno, ale spíš bych s tím nepočítala ☹

duschankova
11. říj 2010

@baronek doktor Michálek mi řekl, že je to zvláštní, že mi nemá být z čeho špatně a břicho ač mě bolí není důvod???!!! věřím už čemukoli, tak uvidíme.