ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

provence
30. lis 2010

To Ti mohu potvrdit. Vždy jsem musela estrofem vysadít a pak tak do 3 dnů dorazily měsíčky.

lenkacar
30. lis 2010

@provence do porodu utroš? mě řekli do 12tt?!ježiši ,to snad ne .. 😝

lenkacar
30. lis 2010

jo holky já se bojim a kontroluju vložku furt 😕 ,někdy mě bolí břicho méně a je mi více blbě od žaludku a obráceně ,hještě nebyl den ,aby mě nic nebylo a já zapomněla ,že mám za sebou ivf,doky říkal ,že ještě dlouho budu cítit vnitřek ,mám nateklé vaječníky a zakloněná děloha než se prý narovná tak že to taky bolí.. 😕

lenkacar
30. lis 2010

ale hlavní je ,že je tam.. a snad nám v pátek potvrdí ,že roste a je tam srdíčko..protože ,aby to bylo zase k ničemu ,to bych už asi nezvládla .. ☹

baronek
30. lis 2010

@lenkacar bude to OK 🙂 naprosto tomu věřím 😀

lenkacar
30. lis 2010

@baronek furt je lepší se bát než se radovat a pak prd..z práce na mě tlačí čím dál víc ,já se z toho picnu.. 😠

provence
30. lis 2010

Lencar ten utroš mám kůli tomu co se stalo s dvojčaty. Zabraňuje prý předčasnému otevírání hrdla. Jinak co se týče těch bolestí tak Tě moc nepotěším. Vaječníky mám zvětšené stále a když se mimi blbě otočí tak je to móóc příjemné. Zakloněná děloha se narovná, ale pak pro změnu začnou bolet vazy a celá pánev. Gyndaři tomu říkají růstové bolesti, které jsou častější u žen s flexí dělohy. Jo a málem bych zapoměla na úžasné píchání v pochvě, to prý k těhu také patří. Nejhorší je, že člověk neví co je normální a co už ne. Pak si připadá jako naprostý simulant. Popravdě už se modlím ať jsem ve 30tt nebo ještě lépe ať je malé už na světě.

lenkacar
30. lis 2010

@provence no to píchání mám taky ,tak to jsi mě potěšila ,že to je normální ,už jsem se bála .. 😲

lenkacar
30. lis 2010

kdybych právě věděla ,že to je normální tak se asi tak nebojim..kolikrát mě v tom břiše teda bolí fest ,že jdu raději dřív spát ..potřebovala bych mít doma doktora ,kterej by řekl,,klííííííííííd matko je to oukej,, 😀 😝

macinaz
30. lis 2010

Holky,já mám také strach,sice to prožívám podruhé a vím do čeho jdu ani testů se nebojím,dřív mi je nedělali,ale dřív sem si mohla dovolit kdykoliv lehnout a odpočívat.Ale teď je tady malej a někdy mrzutej klouček,který dnes obzvášť zlobí,tak se jenom celý den s andílkem rozčiluji 🙂 😝
Crinon ze mě také teče a je to hrozné,stále běhám na záchod a také se kontroluji,jestli je vše vpořádku.Ale budu ho brát jenom do 12 týdne,ale pak stejnak budu chodit na záchod,jak mimi začne růst a tlačit na močák,takže si asi nevyberem,ale máme se na co těšit až se narodí a ten nádherný uzlíček budem držet v náručí a začneme si užívat radostných chvilek,mám jenom obavi,jak se k tomu malej postaví.Nechci aby se cítil odstrčenej,je přeci jenom vytouženej a chci tu lásku pro obě rozdělit spravedlivě.Ale na to je ještě dlouhá doba na to myslet co bude. 😒

jaru30
30. lis 2010

Ahoj holky,
jen nakukuju 🙂 Kdysi jsem sem chodila.....
@lenkacar říkala mi dnes Dad a Sophie, že se konečně zadařilo 🙂 Moc gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!! vím, jak jsi čekala dlouho . Tak ať se miminku daří, je zdravoučké a ty máš pohodové těhotenství 😵

lenkacar
30. lis 2010

@jaru30 ahoj ,já myslim ,že si tě holky pamatujou ne? nebo ne?panejo to už tady teda pamatuju holek 😵 jinak děkuji..v pátek se dozvim více 😵

kinguse
30. lis 2010

ahoj, jaru30 já myslím,že jsem tě tu taky už dřív zaregistrovala...ovšem takovej "inventář" jako lenkacar ještě nejsem 😀 😀 😀 Jinak holky v práci šílený, to ježdění je teď děs a ty nervy..říkám si,jestli to mimi přežije tyhle moje stresy,tak už vydrží vše 😉 Ještě musím vydržet, v pátek mi vše snad potvrdí, pak srdíčko a bude pomalu konec roku. Pořád nevím,kdy to prásknu v práci...vše asi podle toho,jak se budu cítit..i když ještě pořád není nic jistýho...ale to bych nebyla já,kdybych zbytečně nepřemýšlela o kravinách!

lenkacar
1. pro 2010

@kinguse a to já byla skoro poslední z bývalé diskuze artu 😀 a nakonec jsem inventář tady ,to jsem dopadla 😀 ,ale je pravda ,že jsem nechtěla aby to nějak zaniklo, když už jsme jí s tinpet otevřely .. 😎 venku bílo,beztak zima a já jdu dneska na 4hod. do fachy ,to se tam těšim 😝 ,ale slíbila jsem šéfce ,že si může dojít k holiči ,sama jsem jak strašidlo ,vlasy nemám ani nabarvený..nevim až vlezu do vany jestli se mi po takový době povede se sebou něco provést.. 😕 cestou musim koupit acidofolan,už jsem ho dozobala ..ten calibrum je dost drahej..

lenkacar
1. pro 2010

king ted mi volali z artu ,že tam doktor nebude tak jedem až v sobotu 😨 chtěla mě dát až na příští úterý ,no teda já tady takovýho nerva .. 😖 tak prej jo v sobotu ..aspon to ..člověk to tady počítá .. a ono pak bum.. 😒

jaru30
1. pro 2010

@kinguse Jééé, ty jsi taky těhulka?? 😵 no parááááááda!!!!!!!!!!!!!!!! gratuluju taky, moc!!!!!!! 🙂
Sakryš, tady se to s těhulkama rozjelo. Jen tak dál.... 🙂

A kam zmizely vaše fotky z pasů? 😕

kinguse
1. pro 2010

ahoj holky,tak to bych nebyla já,aby mi něco vyšlo hned napoprvý ☹ Ani nevím,proč mě to napadlo,ale ještě jsem si zkusila ráno udělat znova test,asi jsem se chtěla potěšit pohledem na / / a oni nikde 😕 A leni taky mi volali z ARTu,abych místo pátku přišla dneska nebo zítra,tak jsem říkala,že se mi to hodí dnes. HCG samozřejmě nizoučky, dutinka žádná vidět není. V pátek mám ještě jednou přijít na krev,ale spíš počítám s horší variantou. Jsem si myslela,jak to v pohodě zvládnu,ale jsem z toho dost přepadlá!!! Ty moje silný řeči,jak o nic nejde,když to nevyjde apod...jsou pryč ☹

lenkacar
1. pro 2010

@kinguse cože?jakto ..?!no tak to je hnus teda .. ☹ tak se to chytlo a odešlo sakra .. 😖

lenkacar
1. pro 2010

kolik jsi měla hcg?tak to mě moc mrzí 😒

kinguse
1. pro 2010

@lenkacar právě že jen 4,8! Byl tam Špička, říkal,že je to hooodně hraniční, do těch 3 prý těhu není,teď to mám ještě zkusit na krev v pátek a pak buď vysadit prášky nebo se stane zázrak. Asi se to chytla a zřejmě zamlklo. Ty čárky tam 15.den byly jasný! Co se dá dělat, jsou 2sněhuláčky,tak se v pátek hned domluvím,kdy je tam šoupnem. Ale jak si fakt člověk myslí,jak je silnej a v pohodě a fakt to jen tak nejde.

lenkacar
1. pro 2010

@kinguse proto já furt řikam ,že jsem byla ráda ,když jsem tam nenašla nikdy // mrzelo by mě to víc..ale zase je dobré ,že se ti to vůbec chytlo ..tělo má snahu 😉 a když se toho zbaví ,tak to nebylo v pořádku ..příště už to bude lepší ..věřim tomu

dashi
1. pro 2010

kinguse co to čtu, špatný zprávy ☹ třeba se stane ještě zázrak, zatím neházej flintu do žita☹

kinguse
1. pro 2010

@dashi ..upřímně,už tomo ani nevěřím. Jak píše lenka, kdyby tam ty / / nebyly,tak by to moooožná bylo o něco lepší, takhle jsem věřila,že to vyšlo a teď mě to mrzí. Ale musím koukat dopředu, zkusíme sněhuláčky a když to ani potom nevyjde,tak pak to bude asi horší. Teď ještě šance je u mrazáčků,ale další prachy než zas našetříme,to bude dlouuuho trvat.

lenkacar
1. pro 2010

@kinguse at to do tebe daj co nejdřív dokud ještě působí nějaké léky .. 😉

kinguse
1. pro 2010

@lenkacar ..to jim chci taky navrhnout!

lenkacar
2. pro 2010

tak jak se dneska máte krásky?provenc proč si tam nedáš týdny ,aby jsem věděli jak ti to utíká? 😉

kinguse
2. pro 2010

@lenkacar ..ahoj,já o nic líp než včera ☹ Nějak to pořád nemůžu rozdejchat. Na testu je hoooodně slabounká čárka, včera nebylo vůbec nic, bohužel to tipuju na mimoděložní, nebo to odejde samo,až vysadí léky. Do práce se mi dneska vůbec nechce. Nedokážu se soustředit na řízení,což je v tomhle počasí dost blbý! Ostatní těhulky se držte a dávejte na sebe pozor!!! 😉

baronek
2. pro 2010

@kinguse co k tomu dodat ☹ ale pokud nedorazila mrcha, tak šance je 😒

macinaz
2. pro 2010

@kinguse to je mi líto,že to takhle vypadá ☹ ,ale zítra se uvidí a třeba to bude dobré,budu držet moc pěstičky

lenkacar
2. pro 2010

@kinguse já taky držím palíky ..tohle je vždy tak smutné 😒