ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
11. pro 2010

@lenkacar na někom je to vidět až pozdějc, tím bych si hlavu nelámala. A tohle ti V. vážně řekl??? To bych ho hnala 😠

lenkacar
11. pro 2010

@baronek no když je to pravda dyt jsem jak meruna ,od stimulace 😀

baronek
11. pro 2010

@lenkacar ty si to ale hlavně namlouváš a potom tomu i věříš, ale já ne 😀 😀 😀

lenkacar
11. pro 2010

@baronek já už můžu ,mám na to věk 😀 😝 ne fakt jsem tlustá a nijak zvlášt mi to nesere ..otěhu se dalo ,tak to neřešim

haaninaa
12. pro 2010

Ahojky holky, omlouvám se, že Vám sem zase lezu jen hledám slečny nebo mladé paní, které se mnou byly loni 30. října v Artu na odběru vajíček.... Ležely jsme tam tři Hanky a ještě jedna slečna/mladá paní, ale ta nevím, jak se jmenovala.... Já byla tam 2.11. na ET, a to už jsem se tam s nikým nepotkala, tak bych chtěla vědět, jak Vám to dopadlo......

lenkacar
12. pro 2010

@haaninaa to se neomlouvej,sem může chodit každý ..jinak co jsem já vysondovala tak sem artačky moc nechodí na koníka 😀 ,tak jsem potom vždycky sklapla,abych nebyla za tu posedlou.. 😀 😝

lenkacar
12. pro 2010

kde mám toho baronka .. 😕 lezeš někde po venku s hafinkou co?

baronek
12. pro 2010

@lenkacar už tu jsem a uhádla jsi to, máš bod 😀

lenkacar
12. pro 2010

to já jsem zalezlá doma ..dneska byla šéfka nějaká zjihlá ,přišlo od ní pár docela vtipných mailů jak bylo v práci ..venku je to hnus fialovej ,ještě že nemám psa a nemusim s nim ven 😝

baronek
12. pro 2010

@lenkacar tady taky pěkně fičí, ale dlouhá procházka byla fajn 😀 přemýšlím, jestli nepůjdu něco uklízet 🙂

haaninaa
12. pro 2010

@lenkacar - tak to si mě moc nepotěšila....ale třeba se některá ozve, uvidím.... Jinak moc moc moc gratuluju k dvojčátkům.... Co jsi proto všechno dělala, aby se obě udrželi, nebo aby se to aspoň povedlo a bylo aspoň jedno? Nám v Artu nevyšlo nikdy nic.. ☹ ☹

baronek
12. pro 2010

@haaninaa ty jsi přešla do jinýho artu???

baronek
12. pro 2010

jo a jinak dneska musím zapálit adventní věnec, minulý týden jsme druhou svíčku nezapálili 😉 čerti nás nějak zmohli 😀 😝

haaninaa
12. pro 2010

@baronek - dlouho jsme nad tím přemýšleli, ale pak jsme přešli. Sice teď jezdíme 200 km, ale je to trochu o něčem jiném.... A nemám z toho dakový nervy jako v ČB..

baronek
12. pro 2010

@haaninaa a kam jezdíte a jak jste na tom???

haaninaa
12. pro 2010

@baronek - teď jezdíme do Plzně, jsou tam tři lékaři, tak mají na lidí víc času.... Teď čekáme na vyšetření a pak se zrhneme do dalších pokusů.... Mě přišel dr Michálek hrozně arogantní a paní majitelová spíš ty lidi odrazovala....

baronek
12. pro 2010

@haaninaa mně přijde spíš arogantní Špička, zatím mi Michálek vyšel se vším vstříc a teď naposledy byl hrozně příjemnej 😲 ale zatím máme za sebou jeden pokus a nechali jsme jim tam hafo peněz 🙂

haaninaa
12. pro 2010

@baronek - já právě Špičku nepotkala nikdy, takže nemůžu posoudit... O penězích mi nemluv, ty jsme radši nepočítali... Tak ale celkově, někdo byl v poho, někdo hrozný... Jen mě třeba mrzelo, že nám řekli nějakou cenu a za dva dny, když jsme šli na výkon, tak to bylo dvakrát tolik... Jsem nějak nepochopila proč... A snad ještě horší než Michálek byla paní laborantka, ta mi dávala docela záhul..

baronek
12. pro 2010

@haaninaa tak já si zatím nemůžu stěžovat, tak snad se to neobrátí 😒
A v čem je u vás problém???

haaninaa
12. pro 2010

@baronek - pokud jsi to ty, tak už jsme si psaly, tak jako u vás.... 😕 😕

petreva
12. pro 2010

@lenkacar my se máme v rámci možností dobře. Elča hrozně rychle vyrostla a už je to taková slečna 90 cm a skoro 15-ti kilová 😨 Má dost problémy s imunitou, ale tak nějak se to dá zvládnout, no musí 🙂 Druhé dítko zatím ne.....je vícero důvodů proč vyčkat a uvidíme časem...
Tak šéfka obměkla? Neuvědomila si pár věcí, co jsi jí to tak trochu vytmavila?!
Jdeš v pátek do Artu? Myslím na tebe teda vás už teď 😉 Zase nakouknu...snad neva, že vás tak trochu sleduju, ale moc vám přeju ty drobečky a zejm. klidně těhotenství a pak už "jen" samou radost!!

lenkacar
12. pro 2010

@petreva jojo evi v pátek jdeme,dneska jsme tady šoupali s nábytkem ,tak aspon nebudu ve stresu ,když jsem zjistila ,že se sem vlezou i ty dvě,.. 😉

baronek
12. pro 2010

@lenkacar 😀

lenkacar
12. pro 2010

se nesměj ,v létě balkon ,ale v zimě nevim kde budu sušit prádlo,abysme mohli vlézt do postele aspon z jedné strany ,ty panelákové byty jsou malinké 😖

baronek
13. pro 2010

@lenkacar tak se bude muset koupit sušička 😀 Já o ní taky uvažuju, protože v zimě suším prádlo taky doma a sušák v kuchyni mi leze na nervy, ale je to jediný místo, kam ho můžu dát, protože tam to schne nejrychleji, když je topení v podlaze 😉

lenkacar
13. pro 2010

@baronek já nemám ani tu sušičku kam dát ..ani myčku ..kuchyni mám 2 na 2.30m a mám pračku v lince a taky musim někam strkat hrnce ,asi se nabouram k sousedce 😀

lenkacar
13. pro 2010

nebo bude vladís běhat s prádlem po bytě dokud neuschne 😀

baronek
13. pro 2010

@lenkacar tak to se chudák naběhá 🙂
No počkej, ty máš pračku v kuchyni??? To mi hlava nebere 😒

lenkacar
13. pro 2010

@baronek tady se moc nenaběhá ..máme malej byt 😀 😝 a jeho pupku to prospěje 😀

lenkacar
13. pro 2010

@baronek jojo pračku mám v kuchyni páč do koupelny se mi taky už nevejde 😀 😝 ,tam mám poličky na ručníky a stojan na ručník a koš na prádlo a sbohem