ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
15. pro 2010

kdy tě daj průkazku? a nebo už jí tady někdo máte? novou ?já prej až toho 3.1.

lenkacar
15. pro 2010

to budu ve 12tt 😕 ,asi to tak chtěj ,aby už ty první 3 nejriizikovější měsíce byly v čudu 😕

renig
15. pro 2010

@lenkacar průkajdu zatím taky nemám, já myslím, že až po té krvy, to budu tak v 11. týdnu. A k čemu ta průkazka vůbec je 😅 , já jí nikdy ani neviděla, To se tam jenom zapisují lékaři nebo to má ještě jiný účel? 😕

lenkacar
15. pro 2010

@renig asi ne ..v tramvaji tě stejně nepustí sednout nikdo 😀 😝

renig
15. pro 2010

@lenkacar taky nevíš k čemu jinému je, viď? 😀 To jsem teda na ní zvědavá 😎

lenkacar
15. pro 2010

můžeš s ní mávat před manžou ,že opravdu máš důvod ,proč se ti nechce vytírat podlaha 😀 😝

lenkacar
15. pro 2010

mám dotaz ..vypustily jste úplně sex? my teda jo

renig
15. pro 2010

@lenkacar Ne 😀 a můžu ti říct, že ani po ET, když jsem čekala na testy, ne. Jsem si řekla, že dřív ženský ani nevěděly, že jsou těhotné a vše dělaly normálně, pak to odrodily na poli a zase makaly. To je samozřejmě extrém, ale tak jsem si řekla, že dokud mi nic není, nekrvácím a tak, tak se nebudu omezovat. A zatím to vychází. 😅

lenkacar
15. pro 2010

@renig ten by se mě nedotknul ani metrovou holí ..aby tomu neublížil

petreva
15. pro 2010

Leni, my jo....a ještě se nějak nestihl vrátit 😀

lenkacar
15. pro 2010

já snad potom budu jako panna 😕

renig
15. pro 2010

@lenkacar a jak by mu ublížil, vždyť je úplně jinde 😅 , já se dokoce ptala dr., jestli musíme mít sex chráněný, tak prý ne, že není důvod 😀 .

lenkacar
15. pro 2010

já mám alergii na sperma tak u nás nevim

lenkacar
16. pro 2010

no kde jstéééé?

baronek
16. pro 2010

@lenkacar já tady, ale zase letím pryč 😀

lenkacar
16. pro 2010

@baronek na oběd co? 😀 😝

baronek
16. pro 2010

@lenkacar spíš střídání obědů, aby se holky mohly jít napapat 😀

lenkacar
16. pro 2010

@baronek jo tak ..no já jdu dát taky dětem najíst ,utroš 😀 😝 a chvíli se natáhnu ,aby jim to nevyteklo

baronek
16. pro 2010

@lenkacar jj, vy se máte, já bych šla nejradši taky ležet a to mě po práci čeká návštěva u tchýně, musím psát pohledy ☹ a mám v plánu doma přerovnat špajzku, tak jsem na to zvědavá 😀

lenkacar
16. pro 2010

@baronek chich pohledy jsem letos úplně vypustila a vůbec všechno.. 😝 letos se mnou neni žádná prdel.. 😝

baronek
16. pro 2010

@lenkacar tak to já je dneska poslala 😀 líbí se mi to víc než posílat sms a maily, ale poslala jsem jich jen 10 - těm nejbližším, protože je to moc hezký 😀

lenkacar
16. pro 2010

@baronek já posílam pokaždý ,ale hormony mě zatměly mozek 😝 ba ne ..jak nikam nechodim ,tak nic ani nekupuju ,už máš něco pro tu mamku?

renig
16. pro 2010

@lenkacar Hodně štěstí při zítřejší kontrole 😉 , dej pak vědět, jak jste na tom 🙂 .

lenkacar
16. pro 2010

@renig no doufám ,že tam nebude zas o jedno navíc 😕 😝

lenkacar
16. pro 2010

jedem až odpolko tak napíšu až večír 😉 než nakoupíme a dohrabem se dom

kinguse
16. pro 2010

ahoj holky,teda to počasí už mě zničí,mám toho plný kecky 😝 Jsem ráda,že jste všechny v pořádku a užíváte si těhulkování (samozřejmě leni a renig a vlastni maci).Baronku mi si užíváme práce,viď? 😀
Jooo,kdybyste chtěly průkazku dřív,tak jich mám plnou garáž 😀 😀 😀 ..měla jsem je pro doktory.
@lenkacar ..tak na tebe budu myslet,aby tam nebyli tři 😀 😀 😀

pepek007
16. pro 2010

Ahojky holky můžu se k vám přidat? Chodila jsem sem cca před 4 rokama ale koukám nikdo ze starých znamých tu už asi neni a jsou tu samé nové tváře :o) z Artu máme 2 letýho prcka a začínáme uvažovat pomalu ale jistě o druhém a tak nějak radši počítám s variantou, že to bude zas "Arťáček" :o)

lenkacar
16. pro 2010

@pepek007 ona je to hlavně nově založená diskuze a ,,starý holky,, chodí už jinam 😉 vítej 😵

lenkacar
16. pro 2010

@kinguse díky za tu průkazku 😵 ani mouchy nelítaj ,abych se ovívala a pod bundou stejně nikdo pupek neuvidí 😀 ,jo už jsem nasadila gumičku na rifle 😉 a jsem +1kg ,to mě nasralo 😠

pepek007
16. pro 2010

Leni jasnačka to mě taky napadlo když jsem to jen letmo pročítala njn ale lidí se mení, témama a čas jde dál :o)