ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

ira13
11. led 2011

@lenkacar v Sanusu .V artu se na to chci zaptat.Mám sice jen 2 sněhuláčky,ale zajímá mě to.

lenkacar
12. led 2011

@ira13 to mě taky zajímá .. 😉 jinak zdravím...středa a venku zamračeno..

ira13
12. led 2011

@lenkacar Přeju krásný den. U nám počasí také nic moc.Doufám že zítra bude líp, jedu si pro embrísky. I když na počasí nezáleží,ale člověk má lepší náladu a je pozitivněji naladěn.

baronek
12. led 2011

Ahoj holky, u nás taky zamračeno a navíc se musí chodit do práce, takže středa na dvě věci 😀 Včera jsem to dostala a musím říct, že jsem trpěla jak zvíře, takovýhle křeče jsem ještě neměla, asi to bude ještě dozvuk hormonů ....

baronek
12. led 2011

jo a doufám, že se co nejdřív ozve Maci, v noci se mi o ní zdálo 🙂

macinaz
12. led 2011

Ahojky včera jsem se necítila moc nejlépe.Takže začnu asi od začátku.Než dělali redukci,tak udělali šíjové projasnění a rozhodovali který plod je lepší,oba byli v pořádku,takže se tam pak rozhodovalo,že se vezme to hornější,jak jsem předpokládala.Dělali nám i 4D a 3D UZ,nikdy jsem na něm nebyla,takže to bylo moc pěkný.Jelikož tam docent měl mediky,tak jim ukazoval příklad na mě,jako raritu s dělohou a dvojčaty,takže jim tam přede mnou vše vysvětloval,sice jsem ničemu pomalu nerozuměla,protože to říkali latinsky. 😀 manžel prý z toho nic moc neviděl,že to nějak nemohl rozeznat.
A za pár minut už jsem ležela na lehátku ruce na prsou a šlo se na věc.jenom když jsem vydělala docenta jak bere tu jehlu a poklepává na bříško v jakých místech je mimi(samozřejmě že koukal i na UZ) tak se mi chtělo brečet,no prostě ty nervičky.Pak to nebylo nic příjemného,když zabodnul jehlu tak jsem trošku napnula svaly,na ten tlak té jehly jsem úplně zapomněla,pak přidávali ještě nějakou kapalinu,takže znova tlak,cítila jsem tlak v podbříšku až v močáku,ale pak to bylo dobré do 3minut bylo po všem.Pak už mi jenom za 15 minut dělali kontrolní UZ než mě pustily domu,že jedno srdíčko nebyje,to druhé stále žije a na kontrolu k Čutkovii jedeme už v pondělí,tak snad to bude dobré.Včera jsem pak celý den cítila,jak mi tvrdne bříško,ale jenom na tom místě,kde je to druhé mimi,dnes už je to lepší,ale musím mít klidový režim.
@baronek to je hezké,že se ti o mě zdálo 🙂
@ira13 ať ti vše zítra dobře dopadne a bude tady další těhu 😉 🙂

baronek
12. led 2011

@macinaz jsi moc statečná 😉 To je dobře, že k Čutkovi jedete už v pondělí, předtím jsi psala, že bude kontrola za 14 dní, takhle je to kratší .... ale věřím, že nervy pořád pracujou ☹
Jo a zdálo se mi, že je všechno v pořádku s mimi 😀

macinaz
12. led 2011

@baronek taky jsem ráda,že se jede takhle brzy,minule to bylo delší,já doufám,že bude vše vpořádku i když mě tam dost vystrašili,že je to i zrdavotní riziko pro mě,tak i pro druhé mimi,že může být nějak nemocné,ale tak Davídek je zdraví,tak to snad bude také tak
byli tam také dost překvapeni,že mi zavedli 2 embria,když věděli,že byla minule stoprocentí úspěšnost,zdá se mi že to tam berou jak na běžícím páse

baronek
12. led 2011

@macinaz to je mi třeba taky divný, že ti zavedli dvě ....já osobně bych do toho nešla po jedné zkušenosti 😉 takže tě obdivuju 😀

ira13
12. led 2011

@macinaz Ahoj jsem ráda že vše proběhlo dobře. Ať je vše v pořádku a v pondělí ti to potvrdí.Embrio se odsává nebo ho tam nechají ,pouze ho něčím usmrtí ?

baronek
12. led 2011

@ira13 Jak dlouho zůstaneš po KET doma???

lenkacar
12. led 2011

@macinaz ahoj holčičko ,jsi moc statečná jak jsi to popisovala ,úplně se mi udělalo blbě ,já bych tak statečná nebyla 😕

lenkacar
12. led 2011

@ira13 asi mu jen tim roztokem zastaví srdíčko si myslim.. 😒 je to stejně hnus ..ale když to musí být ..irísku tak dneska?

baronek
12. led 2011

@lenkacar a už se ti rýsuje nějaká práce????

ira13
12. led 2011

@baronek Do porodu ,to by byla ta lepší varianta. Vždy chodím do práce ,až po negativní krvi.

lenkacar
12. led 2011

@baronek nic ..nikde neni nic vyvěšíno ..nikde o ničem nevím ,ptala jsem se holky co dělá v jednotě a ta mi řekla ,že je to jen o známých a že u nich nic neni..

ira13
12. led 2011

@lenkacar Myslíš ket? Zítra v 12 si pro ně jedu.

baronek
12. led 2011

@lenkacar je teprve začátek roku, určitě se něco objeví 🙂 tady u nás mají i fabriky ještě zavřeno, protože není práce na začátku roku... 😝

baronek
12. led 2011

@ira13 já bych taky chtěla, jsem nějak naměkko ...

baixy
12. led 2011

Ahoj holky,
jsem ráda, že ten včerejší den macinaz dobře ustála, at se miminko dobře vyvíjí 🙂
Co se mě týče, jelikož mi došly testy Mamatest, které mám nejradši, zkusila jsem Woman secret baby, ale tam se objevil jen stín, což mě dost znervoznilo, tak jsem zakoupila ještě Gravitest a Comfort. Na Gravitestu je celkem pěkná čárka, na Comfortu hodně slabá. Tak si říkám, jestli to není málo, když jsem 10 den po ET....
Zajímají mě vaše zkušenosti s testama, ráda si to přečtu 🙂

lenkacar
12. led 2011

@baixy je to podle citlivosti ,to co máš na 10 pěkný je na 25 slabý .. 😉 ptej se na citlivost v lékárně 😉 a je dobré to dělat ob den i déle ,jinak tu změnu nezaznamenáš

lenkacar
12. led 2011

tak si připadam jak kráva ,volam na inzerát z úřadu práce nco naběhl jako mčerstvý a to místo je půl roku obsazené,nevim od čeho ty úřady práce jsou ..

baixy
12. led 2011

@lenkacar Mamatest ted dělají nově s citlivostí 10 jednotek, což nevim jestli je dobře, nebo špatně....zřejmě to odhalí i třeba biochemické těhotenství....Ten Comfort i Gravitest mají citlivost 25 a rozdíl je docela velký. No nic, asi to nebudu radši řešit, nebo mě klepne 😀

ira13
12. led 2011

@baronek dočkáš se,až budu mít období čekání také budu závidět děvčatům u kterých se něco děje.

baronek
12. led 2011

@baixy po minulé zkušenosti budu testovat až 14 den, já měla na gravitestu 25 slabou čárku už 9. den a pak pomalu slábla a slábla....držím pěsti 🙂

lenkacar
12. led 2011

docela by mě zajímalo jestli už jsem čistá a nebo bych byla ještě pozitivní když ze mě nic nejde ..což si myslim neni dobře

baronek
12. led 2011

@lenkacar z tebe to ještě nevypadalo???

lenkacar
12. led 2011

@baronek ee etě ne ..o ničem nevim

macinaz
12. led 2011

@ira13 embrio tam nechávájí,pouze usmrtí a ono se rozloží,ve 20tt jsem už ho minule na UZ neviděla
@baronek já se bála,že by se jedno nechytlo byl to náš úplně poslední pokus a chtěla jsem si ještě jednou povozit kočárek 🙂
Leni kdyby nebylo zbytí,tak by jsi to taky určitě zvládla 😉 🙂

baronek
12. led 2011

@macinaz jo tohle na druhou stranu chápu 🙂 já chci taky vozit kočárek.
Holky, já budu slavit v sobotu narozky a budu se muset trošku opít, abych zvládla ty pitomé narážky na miminko a určitě budou, vždycky jsou, když se sejde celá rodina - hlavně moje máma a tchýně, ty pak vybírají i jména, když si dají skleničku 😝