ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
19. led 2011

@jara já taky nechodila na diskuze ,ale pak mi to nedalo ,začalo to tady upadat a nakonec mi to pomohlo ,je tu i legrace a moc milé holky a řeší se tady všechno možné a to člověka odreaguje..

lenkacar
19. led 2011

jela ,ale dýl,měla jsem problémy s dýcháním..spíš mě bylo blbě psychicky ..

jara
19. led 2011

Jj, asi máš pravdu...člověk se stejně doma jen lituje a stejně na to myslí, ať chce nebo ne...

lenkacar
19. led 2011

zjistila jsem ,že mi nepomáhá se zavřít a furt se ptát dokola proč a jestli za tom můžu .nemůžem za to ,příroda to chtěla ..

jara
19. led 2011

Jo, psychika je parchant.

jara
19. led 2011

nejhorší je ten šok...už máš plány a pak bum bác...z vteřiny na vteřinu je všechno jinak... 😢

baronek
19. led 2011

@jara to je mi moc líto 😢 a máte nějaké mrazáčky???

jara
19. led 2011

@baronek máme 2 mrazáčky...ale nějak se furt psychicky nemůžu srovnat s tím, že bych šla do dalšího pokusu.

lenkacar
19. led 2011

@jara jojo z toho šoku nejsem venku bych řekla ještě ted ..ale život jde dál a povede se příště ..prý je dobré za ty 2až3 měsíce znova ,prý jsme jako pohnojené ..jdeš do toho? já jdu na ket

jara
19. led 2011

Přijde mi, že jsem to nějak pořád v sobě nezpracovala... i když už je to asi 7 měsíců od revize.

lenkacar
19. led 2011

@jara taky jsem si řikala ,že nezvládnu další neúspěch ,ale zase chci využít těch hormonů v těle ..dopkud to tam je ještě znát a myslim baronek řiká ,že si tělo pamatuje stopy hcg a to mě asi přesvědčilo to zkusit

baronek
19. led 2011

@jara to je jasný, musíš to vstřebat a smířit se s tím a pak uvidíš 😎

lenkacar
19. led 2011

@jara já bych řekla ,že čím víc to pustíš ven ,tím dřív to z tebe odejde ..to napětí a negace ..přemýšlej o tom..já se tu vykecávám a je mi mnohem líp

jara
19. led 2011

Když se to nepovede do března přirozeně (pořád tomu naivně věřím 😉 ), tak ASI půjdeme do toho KETu...Ale modlím se, abych do Artu už nikdy nemusela. Celej ten proces pro mě byl strašně psychicky náročný...od píchání injekcí až po revizi.

jara
19. led 2011

@lenkacar Len, v tom máš určitě pravdu...jenže já jsem přesně ten typ, co se hned uzavře, odstřihne všechno od sebe a snaží se poradit si sám...jak je ale vidět, tak ta moje terapie jaksi taksi nezabrala. Pořád se s tím vnitřně peru.

jara
19. led 2011

@lenkacar tak to tě obdivuju, že bys šla hned do dalšího pokusu..do KETu nebo další IVF?

lenkacar
19. led 2011

@jara no vidíš a tady je nás víc ..společně bysme to zvládly ,tak už se neuzavírej ,stejně nic nevymyslíš a hlavně na těhotnění ,musíš být v klidu .. 😉

lenkacar
19. led 2011

@jara do ketu ..do ivf už v životě nejdu 😀 😝

jara
19. led 2011

@lenkacar už to vidím, do ketu...tý jo, máš můj velký obdiv...A víš, že jsi mě nahlodala, proč jsem na ket nešla už dávno??? 😀

lenkacar
19. led 2011

@jara to nevím ty blázínku jeden 😀 😝 ,nač čekat ,roky letí..

lenkacar
19. led 2011

jdu si namalovat novej ksicht at se mě v práci neleknou ..už tak jsem oteklá hnus ..ten ksicht bych okamžitě odsála .. 😝 a zybtek těla osekala ,to by se to potom těhotnělo ..

jara
19. led 2011

Je to pravda..mladší už nebudeme, že? 😕 😀

A než se furt babrat v minulosti,( což vidím, že jsem doposud dělala) tak je lepší vykročit vstříc lepším zítřkům. 😉

lenkacar
19. led 2011

@jara jasně moje řeč ..jestli mě chceš za kámošku ,já tě beru .. 😉

jara
19. led 2011

@lenkacar valíš do práce? Já ke kadeřnici.. 🙂
Hele, tak já bych si od tebe kus špeku vzala...já jsem zase jak z Dachau a nějak nemůžu přibrat. 😅

lenkacar
19. led 2011

@jara ale už toho mám jako dost ..mě tady všichni pěkně štvete samej chcíplotinka ..a já tady sama hrošice.. 😝

jara
19. led 2011

Já tě taky beru.. 🙂 😉 Hele, aby jsme na ten Ket nakonec nešly spolu...ve dvou se to lépe táhne.. 😉

lenkacar
19. led 2011

@jara jo jdu v půl do práce ,ale se mi nechce

baronek
19. led 2011

jé to jdete všechny pryč? Zrovna dneska bych měla čas na písání 😀

lenkacar
19. led 2011

@jara no vid.. 😉 já čekam na mrchu pak pojedu na kontrolu a vidim to tak na březen..

baronek
19. led 2011

@lenkacar tak si to v práci užij 😀 a neboj, lidi nebudou, u nás začíná sněžit a to se nikomu ven nechce 😖
@jara já tě taky beru 😎