ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

ira13
21. led 2011

@lenkacar je dobře že je tu zas těhulka a začneme nadějně rok 2011. Slyšela jsem že má být plodný 😀 😀 😀

pepek007
21. led 2011

@ira13 nooo jak u koho někdo píchá a někdo ne záleží asi na dalších faktorech nebo jak se dohodnou nevím těžko říct 😉

baronek
21. led 2011

😀 @ira13 to jsem taky slyšela a hlavně tomu věřím 😀

pepek007
21. led 2011

@baronek no tak to určitě jasnačka tak jsem to myslela ale asi blbě napsala - klasika 😉 každopádně poznáš mrak nových lidí 😀

ira13
21. led 2011

@lenkacar To vyrážís brzy.Bereš sebou 10 pešků?To je slušná mrcha moc nepij ať nám navykrvácíš.Když jsem viděla ten hrozný počet,vzpoměla jsem si že jsem někde četla o menstruačních kalíšcích,vyzkoušela jste to některá.Prý je to úžasné

lenkacar
21. led 2011

@ira13 já bych si musela vzít menstruační kýbl ..mě by kalíšek přetekl hned.. 😀 😝 ,je to mrcha jako blázen..už je od rána půl balíku pryč tak proto 10pešků na 2hodiny počítam

baronek
21. led 2011

@ira13 jak dlouho jsi chroupala lněné semínko před KET???

baronek
21. led 2011

@lenkacar na druhou stranu je dobře, že je to silný, alespoň se odplaví všechno co má né?

lenkacar
21. led 2011

😝 @baronek já s tim počítala ,že musí odejít to ,co nechtělo ..nejsem překvapená jsem předzásobená peškama 😀 😝 ,v hospodě mi to neva ,na plese by to bylo horší ,abych dala tanec a vylezla mi vložka za krkem 😝 ..

baronek
21. led 2011

@lenkacar to znám 🙂 stejně to maj chlapi v tomhle jednodušší 😀

pepek007
21. led 2011

@lenkacar peškama 😀 😀 😀

lenkacar
21. led 2011

jak chutná ten len? dýně mi chutná i slunečnice vyloupaná ,len neznám

baronek
21. led 2011

@lenkacar jako normální semínko 😀 spíš to nemá chuť žádnou, není to sladký jako slunečnice a dýně je oproti tomu moc výrazná, jen to leze pěkně do zubů, protože je to malinkatý 😎

lenkacar
21. led 2011

@pepek007 dobrá beru z5 ,ira neříkej tomu pešek ,je to menstruační vložka 😠 😀 😝

lenkacar
21. led 2011

@baronek jak jako normální semínko já normálně semeno nejim 😝

lenkacar
21. led 2011

@baronek a na co že to je ten zubovlez?

baronek
21. led 2011

@lenkacar ha ha ha 😀
Ira psala, že je to na sliznici a na její radu si dávám večer i sklenku červeného, jen Michálek si s tím teď neví rady 😎

lenkacar
21. led 2011

zítra jede do artu moje kámoška ,před OPU,ta co tam udělala to čoro s tima mrazáčkama ,určitě tentokrát nějaký budou ,ikdyby je embryoložka měla dát ze svýho ,tomu věřim 😀 😝

lenkacar
21. led 2011

@baronek hahahah až to všechno zapiješ tim kefírkem tak si tě fandík v posteli moc neužije 😀 😀 😀

baronek
21. led 2011

@lenkacar hlavně ať nedává ty moje 🙂 a v kolik tam kamarádka jede? Třeba se tam potkáme ....

ira13
21. led 2011

@lenkacar kýbl - když jsem si to představila málem jsem se počůrala smíchy 😀 😀

baronek
21. led 2011

@lenkacar to on bude Fandík rád, že mu dám chvíli pokoj 😀

ira13
21. led 2011

@baronek s čím si neví rady?sliznice ti narostla moc?

lenkacar
21. led 2011

@baronek já se jí nezeptala ,je to blondýna ,vlasy do bíla až, na ramena vlnité ,štíhlá fešná ,usměvavá ..modrooká 😉

lenkacar
21. led 2011

no s čim si ted michálek neví rady ?asi neví kudy jí to tam šoupne 😉 je krásně narostlá ze všech stran

lenkacar
21. led 2011

hele baronku ty vlasy tě fakt závidim já mám 5 chlupů na hlavě ,nevim kam si píchnu ten novej krásnej štrasovej hřebínek .. 😕

ira13
21. led 2011

@lenkacar mě to semínko moc nejelo tak divně to slizne v puse. a leze to do zubů.Je to jako mastné.V jogurtu se to dalo

ira13
21. led 2011

@baronek semínko jsem papkala od mrchy do ketu. Po ketu už jen večer trochu vínka na prokrvení. 😀

baronek
21. led 2011

@lenkacar
@ira13
jsem právě krásně narostlá, ovulace bude, ale Michálek neví kdy a já to už vůbec nevím, takže každý den ultrazvuk, abysme to neprošvihli 😝

lenkacar
21. led 2011

@ira13 hm díky tak asi len ne ..dneska jsem měla príma dýnovej chleba .. 😵 a to je baštička