ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

ira13
22. led 2011

@macinaz co my všechno musíme zkusit pro miminko. Máš vždy 100% úspěšnost zahnizďování tak to příště vyjde. Dáš jen jednoho embrýska a bude to jistota. Zvládneš to jsi bojovnice.

baronek
22. led 2011

@macinaz teď jsi to napsala opravdu hezky 😉

ira13
22. led 2011

@macinaz Máš pravdu je nespravedlivej.Jsme na tom ještě dobře už máme doma jedno zlatíčko.To si říkám vždy když se něco nedaří.

macinaz
22. led 2011

@ira13 teď si to vyčítám,že jsem nechala zavéct dvě,ale v brzké době určitě nepůjdem musíme zase ušetřit a rozhodla jsem se jet v létě uklidnit k moři s kamarády

macinaz
22. led 2011

@ira13 já jsem také ráda za malého i když cesta k němu byla trnitá,a teď mi moc pomáhá a uklidňuje mě,kdybych ho neměla byla bych na tom dost špatně

lenkacar
22. led 2011

@macinaz hlavně si nesmutnio pro sebe doma ,mě to vůbec nepomohlo

ira13
22. led 2011

@macinaz Nic si nevyčítej. Já bych tomu také moc nevěřila že se opět chytnou obě.

lenkacar
22. led 2011

maci tobě nezbylo nic v mrazu vid ,já to včera hledala ,myslím že ze 14ti jen 2 do bříška co?

lenkacar
22. led 2011

@ira13 ale prosimtě prodávat v bufetu ,ale možná za jiné peníze a prac. doba skoro stejná ..furt lepší než hypermarket do 22hod.

baronek
22. led 2011

@lenkacar to souhlasím a v hypermarketu si dáš navíc neplacené přesčasy a nikdo se nezajímá, jak se dostaneš domů .... alespoň tady v mém okolí to tak funguje 😀

lenkacar
22. led 2011

prostě to zkusím no ..nijak zvlášt to řešit nemusim ,mám nárok na pracák a v plánu ket a kdoví jak to bude ,zase nechci někam lézt za každou cenu .. 😝

ovulinka
22. led 2011

ahoj tinpeto prosím co je to za značku ART chtěla bych se taky přidat prosím odepiš mi ahoj ovulinka

lenkacar
22. led 2011

tak vladís přijel večer z chlastačky jen jsem se zeptala jak se měl a co je nového ,stejně mi nic neřekl a nic nevim..prostě mlčí ,tak mu řikam co tam leze když stejně nic neví ..bože to je chlap tohle .. 😠 nesdílnej

lenkacar
22. led 2011

@ovulinka tinpet sem už dávno nechodí ..jen to založila ..art je centrum asistované reprodukce v českých budějovicích

baronek
22. led 2011

@lenkacar tak mu otevři pivo nebo zelenou a třeba bude sdílnější 😀

ira13
22. led 2011

@lenkacar Jestli budou lepší peníze a není to zaplivanej bufáč na nádraží,tak proč ne.Bude tam asi větší frmol než v oblečení.Někdy je lepší když se něco děje než nuda.Dojdi si tam na sekanou a okoukni jak by ti sedli ostatní zaměstnanci?

lenkacar
22. led 2011

@ira13 táhne to z něj ještě ted ..nic nedostane ..bude detox

baronek
22. led 2011

@lenkacar na to stačí vyčistit zuby a použít ústní vodu 😀 a samozřejmě sprcha u obou 🙂 a můžete na to hupsnout 😅

lenkacar
22. led 2011

@baronek myslíš že jsem čachtická paní? 😕

lenkacar
22. led 2011

@ira13 já se snesu s kdekým..měla bych to blízko domu .. 😉 podam hlášení jen co budu vědět jak to tam chodí

baronek
22. led 2011

@lenkacar nejsi???? to jsi mě tedy zarazila 😀

ira13
22. led 2011

@lenkacar to tě vyžene od pc a půjde sklízet?

lenkacar
22. led 2011

@ira13 tovíš že jo ,už sklízel než jsem přišla ,tak nevim za jak dlouho to zase vyraší 😕 ,ne nejsem čachtická paní ..tata krev nemá rád 😔 😝

baronek
22. led 2011

@lenkacar tak holt zbývá jediná možnost 😲 doufám, že ten smajlík to vystihuje 😲

lenkacar
22. led 2011

žádná kuřba nebude 😝 taky smajlík vše vystihuje

ira13
22. led 2011

@lenkacar třeba by se v krvi chtěl koupat Vládís. 😀

baronek
22. led 2011

@lenkacar máš recht, ještě máte ruce 😀

macinaz
22. led 2011

@lenkacar nene nikdy jsem na zmražení nic neměla a vše podstupovala znovu,takže další pokus vidím až na příští rok,až zase ten balík peněz ušetříme,ale rozhoduji se jestli to spíš nedám Davídkovi

ira13
22. led 2011

@lenkacar no jsem pomalá než to odešlu tak píšeš že karkulku nemá rád. 😲 😲 😲 to taky ne, tak bude mít krutý detox

lenkacar
22. led 2011

řikam nic nebude .. 😠 jak se zvednu jde sem on ,to je jasný .. 😀 😝 neni čas sexovat