ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
25. led 2011

@lenkacar aha jasný mno ..to by asi na to i sedělo nejlíp jako vysvětlení 😉 njn ale všechno má nějakou přícínu 😖 😒 ok ale souhlasím s tebou Leni

pepek007
25. led 2011

@lenkacar ne ne musíš jí posla kousek za Budějce já nejsem přímo z ČB to by dorazla jinam než má 😀

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 jéje tak to nekomplikuj a sjed si pro ní do budějk..

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 ale zní to pitomě co pepíčku ..jakože komu to nejde tak je idiot

pepek007
25. led 2011

@lenkacar no Leni jako název je trošku divnej pravda ale já jsem se s ním docela často setkávala ale nikdy mi žádnej Dr neřekl jeho význam navíc mi stejně všichni řekli, že vždy je nějakej důvod proč to nejde 😖 takže idelní vysvětlení pro laika jako jsem např já 😀 já jsem tuhle viděla takovej úplně ujetej pořad na Barandově to asi bylo ale na tyvěšstce co tam mají ty své hodiny jako mám svůj názor a to mi nikdo nevymluví 😀 😀 ale bylo tam právě s tím spojený takokový povídání jedný ty ženský co věští a když pominu ty nudný kecy kolem, tak jako měla pravdu v jednej věci, že exustují prostě lidi, který můžou být sebezdravější a psychicky v pohodě a prostě vše plně ok ale to dítě jim souzený prostě neni takže ani 49 IVFko by jim nepomohlo nebo by to skončilo špatně a na tom si myslím, že něco je že prostě u někoho to nepůjde nikdy vůbec protože je to prostě osud nevím no 😲 😔

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 já taky myslim ,že k sobě prostě někdo nepasuje a kdyby se posral tak to nepůjde ..bohužel mám pocit ,že to je můj případ s vladísem..

pepek007
25. led 2011

@lenkacar jj já tomu prostě věřim, že na tom něco bude a ten osud ví jak si to s přírodou zařídit 😉 no no Leni nesmíš to vztahovat hnedka na sebe přeci to si myslelo lidí a když už to úplně vzdali, tak ejhle // a bylo tu mimčo a i přirozeně 😉

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 nemyslím si ,že jsem vztahovačná ,jen takovej vnitřní pocit..taky jak jsem byla těhu tak jsem tomu nemohla uvěřit a měla jsem pořád pocit ,že to snad ani vyjít nemůžé

pepek007
25. led 2011

@lenkacar tak to je špatně Leni pokud jsi te pocit měla 😒 ale vím jak to myslíš 😉 se říká, že se člověk nemá rouhat nebo to zakřikne jak už říkávaly naše babičky 🙂 ale ono kdyby to člověk měl brát opravdu do důsledku a řešit to všechno a domýšlet a vůbec, tak by se asi musel zbláznit 😉 já si to u vás vysvětluju tak, že ještě nepřišel vás správný čas 😉

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 bud přijde nebo ne ..já už se z toho taky kácet nebudu..už toho mám nějak dost..ta kámoška má 6vajec a 4oplod. no chci vidět jak dopadne .měla fostimon..

pepek007
25. led 2011

@lenkacar jsnačka máte přeci jeden druhého oba dva jste zdraví a šťastní takže jestli mimčo vyjde nebo ne je jen na osudu ale je moc pekný jak to bereš 😉 ono ale po těch všech úspěchách a neúspěchách se něni čemu divit což? ☹ z 6 vajec 4 oplodněný? To je pěkný ne? A mají PK nebo jde na transfér někdy hnedka 😉 2 dají a dvě zamrazí akorát počet 😉

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 no snad jim to do transferu nepojde .. 😔 😝 ,4 vaja neni žádnej úžasnej počet ,je to hraniční na psychiku ..

pepek007
25. led 2011

@lenkacar no snad ne!! 😝 jj neni ale pořád lepší než třebas kdyby zbyly 2 na transfér a nic k zamražení 😔 😵

lenkacar
25. led 2011

my už máme jen ty 2kety a konmec zvonec ..nechci se dostat do dluhů a do chudoby s dalším pokusem jen abych měla dítě ..to už mi přijde lámání přes koleno ..neměla bych ani na plenku ..nás to stálo přes 50tis. a to je pro nás dost..

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 to už měla posledně ze 21vajec tak jak to dopadne ted když jich má tak málo oplodněných druhý den po OPu .. 😔 bude ráda ,když bude něco k trandferu

pepek007
25. led 2011

@lenkacar no to je asi pro každýho normálního člověka darda 😒 a zamrzí to hlavně když se to nepovede mno .... 😒 já bych taky nikdy nešla do jakýchkoliv dluhů kord v tomhle protože výsledek neni v tomhle zaručenej, že to vyjde 😒 njn tak to pak nezvává než jí hodně moc držet palce aby bylo co k ET alespoň ☹

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 přesně 😉

pepek007
25. led 2011

No nic Leni jdu se zatím naobědvat 😉 přeji dobrou chuť pokud taky právě jíš 😉

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 já ti mám z tebe pocit ,že už tě dlouho znám ,nevim proč.. 😉 🙂

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 už jsem se najedla ,měla jsem neslanýho šneka ..

pepek007
25. led 2011

@lenkacar mě? 🙂 tak to nevim odkud bychom se my dvě mohly znát 😉 já teda nevím kam s tebou 😨 ale možný je všechno a nakonec zjistíme odkud bychom se mohly znát 😉 JČ jsou jedna malá-velká prdel 😀 si časem třebas vzpomeneš nebo až pojedete do Artu , tak co ty víš se tam potkáme na Ketíku 😉

pepek007
25. led 2011

@lenkacar coto? 😀 was ist das? :D

baronek
25. led 2011

@lenkacar co jsi to měla k tomu obědu kočko??? doufám, že k tomu byla alespoň tatarka 😀

baronek
25. led 2011

@lenkacar na kamarádku myslím, aby čtyři vajíčka vydržela 😲
Já tohle taky nechápu, měla jsem odebraných hodně vajíček, k použití mi ještě ten den řekli, že jich je 9 a pak zůstali jen 4 ...

lenkacar
25. led 2011

@baronek kynutýho šneka se skořicí 😀 😀 co jsem dělala o víkendui ,jak jsem zabudla osolit těsto 😝 😀 fuj živý šneky nežeru ani s tatarkou 😀 😝

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 nemyslim ,že jsme se viděly ,myslim jak si píšem ,že jsi mi taková blízká jako bych tě už znala .. 😉

baronek
25. led 2011

@lenkacar 😀 😀 😀

lenkacar
25. led 2011

hlásím ,že ples je ohrožen ..máma mě asi nakazila ..je děsně nachcípaná a mě je dneska teda taky dost divně ..a kocour je taky nějakej na zdechnutí a to ještě neví ,že ho čeká kastrace chudáka ..

lenkacar
25. led 2011

fůj mě je takhle divno od žaludku a ještě si představim jak žeru šneky s tatarkou 😝 😝 😝

baronek
25. led 2011

@lenkacar tak koukej zalézt do postele a vzít si nějakej paralen, na ples přece musíš 😀
My máme jít v sobotu, ale vzhledem k naší situaci nikam nepůjdeme, takže musíš tančit i za mě 😀