ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
25. led 2011

@baronek dělam žemlovku ještě musim chvíli vydržet ,ale pak zalehnu

baronek
25. led 2011

@lenkacar tak tu bych si taky dala, ale jenom jako zákusek 😀 já se ze sladkých jídel vůbec nenajím 😅

lenkacar
25. led 2011

@baronek já žemlovku nejim..mě to jako nejede toto ..vladís to chce,já snad ze sladkýho jen palačinky a pak už jen jako dezerty a zákusky ..

pepek007
25. led 2011

@lenkacar jo takhle 🙂 já dumala chvíli jestli tě opravdu odněkud neznám ale osobně jsem měla na mysli zas já njn a stejně jsem na nic nepřišla 😉 joo to jsou ty vnitřní podvědomě pocity a jsme zase u nich 😀 😒 žemlovka éééé tu nemusim teda já sladký celkově vůbec nemusim to už jako musí být abych si dala třebas jen kousek čokolády já k tomu mám nějak odpor od mala 😕 🤐

lenkacar
25. led 2011

@baronek byla tu dopolko kámoška ta co má ty 4 oplodněný a říkala ,že už s tou houbou šlehla do hajzlu 😀 ,že jí vadila ta konzistence a kyselost 😀 jak jsi na tom?

pepek007
25. led 2011

já jsem sem tu chřipku asi přenesla Leni protože já už jsem jí zbavena 😀 i když sem tam ještě nějaká nudle je ale už je mi fajn 😉

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 jé já mám ráda oříškovou a taky mi chutná i studentská 😵 ,ale abych si to kupovala to né ..leda když někdo podaruje ..

lenkacar
25. led 2011

holky mám teda dilema..švagrovka řiká at tam na ty 4hod. nelezu ,že mě stejně zaměstnaj na víc ,ale ofiko jen 4hod. a nebudu mít čas si hledat jinou práci lepší,je fakt ,že jsem měla nabídku jinam když jsem byla po zkušebce v hadrech ,jak na potvoru .. ☹ a že nebudu moct ani na ket ..že tam budu pořád ,já fakt nevim..co si o tom myslíte, já jsem z toho div živá ,mozek zavařenej ..

pepek007
25. led 2011

@lenkacar já když něco takovýho dostanu, tak to tu zobeme celá familie cca měsíc než se pak naštvu a vyhodim ty zbtečky 😀 ale pravda možná dneska dostat 3 tabulky Milky s oříškama, tak bych si zcela vyjímečně dala 😉

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 zbytečky máš podarovat zvířátku ..

pepek007
25. led 2011

@lenkacar a od kdy kočka žere čokoládu Leni? 😀 😀 Naše teda fakt ne 😎 😀

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 naší mámy kocour žere všechno..hlavně brambůrky

pepek007
25. led 2011

@lenkacar ale to je venkovní i ne? Ten náš je na to buď moc mladej nebo rozmlsanej ..on ani neví, že nějaký venku existuje a žere jen granule a taštičky - tuhle jsem mu zkoušela dávát mlíko a čuchnul a odešel pryč ale totální nezájem 😉 možná proto nežere ani sladký a a ani brambůrky 🙂 hlavně je to interiérovej dekorační kocour takže neni ani na místě aby žral syrový maso a lovil myšky 😀 😀

ira13
25. led 2011

To my máme neinteriérovou nedekorační kočku.Mléko s rohlíkam má nejraději,vlastně žere všechno i myšky a když si psi nechvátpou tak žere i jim. Málem sežrala i štědrovečerního kapra než jsem ho venku zabila už ho táhla za ocas po sněhu na půdu

ira13
25. led 2011

@lenkacar dopoledne jsem četla že nějaká tvoje kámoška měla fostimon .Máš s ním špatné zkušenosti?

pepek007
25. led 2011

@ira13 tak to je správná kočka jak má být potom 😉 multifunkční přímo 🙂 😵 njn z toho našeho už těžko venkovní udělám 😕 ale alespoň je to mazlík no 🙂

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 taky je to dlouhochlupatec domácí ,venku nikdy nebyl.. 😀 😝

lenkacar
25. led 2011

@ira13 já to úplně vidim jak táhne tu rybu 😀 😀 😀 😀 😝 ,už se mi udělalo líp 😀 😀 😝

pepek007
25. led 2011

@lenkacar tak v tom případě máme divnýho kocoura když jí jen granule a taštičky 🙄 😀 ale zase alespoň nežebrá a nic nekrade protože mu to nic neříká 😀

ira13
25. led 2011

@pepek007 Ta naše je také mazlík ještě je kotě.Zatím se moc netoulá,tak nemusím trnout jestli se jí něco stane. To je výhoda gaučovejch žvířat že venku nechytnou nějakou nemoc nebo blešku a nezajede je auto. Jo musíme jí pořídit HA aby netahala 3xdo roka koťta.

lenkacar
25. led 2011

@ira13 iris fostimon neni čistý hormon a fakt málokomu sedne ,ale samozřejmě levnější proto ho zvolila ..ale bohužel jí nesedl ani dlouhý protokol v kombinaci s fostimonem to pro ní nebyla dobře zvolená léčba ..minule měla krátký protokol a neměli to měnit ..měla velice dobré výsledky až na tu PK..tý kdyby nebylo tak měla dobré výsledky ..jsou to tam opravdu pokusy a někdy nesmyslné a potom se tam hádají kdo to blbě udělal 😖

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 ten mámy je dobrák ,ale stejně je to prostě kočka ,ničí věci,má svoje dny .. myslim ,že kdyby chcíp tak už by jinýho nechtěla ,je vyléčená ze zvířat ..navíc je furt na kopici

pepek007
25. led 2011

@ira13 tak jí nechte vybrat aby už nemohla mít koťátka ne? Nebo jak se tomu říká u koček ....jj je to výhoda, že se u těch domácích nemusí člověk bát o nic ale zase mi to přijde, že se tím potačuje jejich přirozenost včetně pudů když ho vidim jak kouká za oknem ven 😔 tomu našemu bude rok v dubnu 😉

lenkacar
25. led 2011

a zkoušeli jste ho jak se snáší s jinýma zvířatama?
@pepek007 ten mámy pitomec má rád i psy.. 😀 😝

ira13
25. led 2011

@lenkacar Moc rychle jí to naštěstí nešlo kapr měl přes3 kg a kočka necelé 2 kg tak jsem jí chytla jinak byl jen salát.Je to legrace se zvířátkama.Máme 2 velké psy a když k rybě čuchaly zrovna se mrskla lekly se couvly a v tom zaútočila kočka. A už jí rve.Pak vyletim na dvůr já s nožem a pekáčem a honim jí.Tohle natočit tak něco vyhraju 😀

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 tak to je ještě mimino ..ten mámy má 1,5 roku furt na ní vysrkuje pincka a líže si ho ..tak asi si chce zasouložit boco mu je .. a ted teda jako s tim čuráním problémy a půjde chlapec

lenkacar
25. led 2011

@ira13 tě vidět z nožem tak se to určo rozprchlo všechno páč nikdo nevěděl na koho jdeš 😀 😝 až na tu rybu ,ta kdyby měla nohy tak uteče taky chudák

pepek007
25. led 2011

@lenkacar ten náš za celou dobu co ho máme, tak nikdy nic nezničil ani jsme ho nemuseli s ničím nijak upomínat naštěstí - nic nedrape nekouše a neničí 😉 má svý škrabadlo a tak si dělá drápky a přes den si hraje s prckem a od toho si nechá taky cokoliv aniž by ho poškrábal 😉 buď jsme ho dobře vychovali nebo máme štěstí, že je tak hodnej 🙂 a s těma dnama mi přijde Leni, že on je pořád stejnej den co den jako každej mě upozorňoval na pro a proti než jsme si ho pořídili a popravdě jsem z toho měla hrůzu ale manžel řekla ok tak jo ale bude to v podstatě na zkoušku a jestli něco udělá, tak jde 😀 a zatím nic neudělal díky bohu 😉 takže má vlastně pořád zkušebku 😀 je moc nynací a přítulnej a mazlík rodiny nedala bych ho ani za nic a to jsem taky kočky nemusela 😖 😎

pepek007
25. led 2011

@lenkacar a je kastrovanej Leni? To já toho našeho pindíka snad ani ještě neviděla 😀 teda asi mě spíš nenapadlo ho nějak zkoumat 😎 😀

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 ten mámy si představ mu rupne v koupil a jde se vymočit do postele ..a to má po zkušebce 😠