ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
6. únor 2011

@baronek 😵

kaluka
6. únor 2011

@lenkacar No, ona je divná.... By mi nevadila,kdyby nebyla soustavně vyvalená z okna a nečuměla k nám............. 😠 Máme okna ve stejný výšce.... 😠 Jo, přesně - jsem ráda, když občas přelíznu obývák a spol... 😀 Vždy´t to řikám - je to Jaga....
@baronek Tak si odpočiň - to máš z toho gruntování....

lenkacar
6. únor 2011

@kaluka my máme taky zobývák naproti jinému paneláku a jednou v nemocnici mě oslovila zdravotní sestra ,že bydlí naproti nám ,že mě tam vídá,jako to jsem byla v šoku ,já se o lidi naprosto nestaram a tohle mě dostalo ..když já ani na balkon nijak nechodim 😕 😝

kaluka
6. únor 2011

@lenkacar Přesně............. Naprosto nevim, kdo bydlí kde a je mi to srdečně fuk... Naše sousedy znám podle ksichtu až teď, po dvou letech, co tu bydlíme... Nevšímám si jich.... Uvítala bych totéž......... Ty jo, tak to je hustý... Cos jí na to řekla ? To je člověk asi v šoku, co ? Naší mámě řekl kdysi ( to byla asi v mém věku ) soused od naproti - dědek , že vypadá v tý noční košilce jako víla.......... 😀 Jako prča teď, ale vem si, jak dlouho k nám asi čuměl a co všechno viděl.... Já jsem ulítlá a bez zataženejch žaluzií bych nemohla existovat..................

lenkacar
6. únor 2011

@kaluka no a to si vem ,že my jsme bydleli v přízemí a chodil tam úchyl a čuměl lidem skrz škvíry rolet..hrozně jsem se tam bála ..asi proto ted bydlim úplně nahoře .. a vidíš ,stejně soukromí nemám..

kaluka
6. únor 2011

@lenkacar To mi vůbec neřikej !!!! To je šílený........................ Tohle by mi stačilo k vstupence do blázince..... ☹ Tak to chápu, že bydlíš až nahoře... My teda taky, nikdy jsme dole nebydleli... Bála jsem se i u babičky.... No jo, žaluzky a hustý závěsy to jistí......... 🙂 Je to fakt nepříjemný... Ale na úchyla v přízemí nemá...

baronek
7. únor 2011

😀 Ahoj holky moje, tak ta čárka tam je 🙂 ale já to neumím pořádně vyfotit 😀

dadous
7. únor 2011

@baronek no co to vidím, tam je laina jako blazen 😕 😅 mužu gratulovat? 😵

baronek
7. únor 2011

@dadous jé ahooooj 😀 lajna to ještě není, ale slabá čárka to je 😀

dadous
7. únor 2011

@baronek no duležity je, že je vidět 😵 je to supr 😵

baronek
7. únor 2011

@dadous 🙂 ale je to teprve začátek 😀

dadous
7. únor 2011

@baronek ale hezkej začatek 😵

baronek
7. únor 2011

@dadous to určitě 🙂 Jsem taková celá natěšená 😉

dadous
7. únor 2011

@baronek to seš dobra, ja tenkrat myslela že dostanu infarkt 😀

baronek
7. únor 2011

@dadous jenom je blbý, že to nemůžu ani říct manželovi, protože takhle to bylo už minule.... ale teď jsem neměla pregnyl ani ovitrelle, takže by to nemělo být zkreslený, manžel uzná až výsledek z krve ....

lenkacar
7. únor 2011

@baronek krásně je vidět ..paráda ..

lenkacar
7. únor 2011

@baronek a vůbec jsi mu to neřekla?

macinaz
7. únor 2011

@baronek je pěkná,jen ať pořádně sílý 😉

lenkacar
7. únor 2011

@baronek no vidíš a já na kety moc nevěřim..

macinaz
7. únor 2011

kéž bych měla mrazáčky,dyla bych za ně vše ☹

baronek
7. únor 2011

@lenkacar neřekla a to mě i dneska vezl do práce, protože jsem dala auto do nemocnice 😀 Minule jsem mu to řekla a taky se zdržel zpátky, prej až co krev, jenže ta bude až příští týden, pokud tedy čárka vydrží 😀

baronek
7. únor 2011

@macinaz budeš zkoušet IUI a mimi taky bude 🙂

lenkacar
7. únor 2011

@baronek to je jasné ,že se bojí 😉 ale až to bude tutovka to bude radosti ..a ani se neptá?

baronek
7. únor 2011

@lenkacar jen se ptá, jestli mě nebolí bříško 🙂 Zatím to opravdu nechci zakřiknout, ale zkreslený to být nemůže, když jsem neměla pregnyl ani ovitrelle, né??? Já mu to řeknu až po krvi ....

macinaz
7. únor 2011

@baronek kéž bych věděla,že to bude dobré a tímto způsobem se to povede

baronek
7. únor 2011

@macinaz já vím, že teď je na to asi brzy, ale kdy chceš jít na kontrolu do Artu a domluvit se co dál?

lenkacar
7. únor 2011

@baronek neboj lékama to neni..ted jen aby čárka sílila a vše ve vývoji bylo v pořáídku ,však víš je to boj..ale tvůj čas už přišel ,myslim ,že blok jsi měla v psychice 😉

baronek
7. únor 2011

@lenkacar počkám do čtvrtka a pak se hned objednám na krev 🙂 Jestli je to tak, jak si myslím, tak Fandu šmejkne, když mu řeknu, že nejdeme na další bál ....

lenkacar
7. únor 2011

koukala jsem na šehrezádu a bylo to moc pěkné ,ona je fakt kočka a ten modrookej budoucí nápadník je taky dobrej.ikdyž mu tam teda mohli přilepit nějaký vlasy navíc 😝

lenkacar
7. únor 2011

@baronek tovíš že ho šmejkne až mu řekneš že jsou to trojky 😀 😝