ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
15. únor 2011

@lenkacar no to buď v klidu Leni 😀 to já udělala loni u mojí tenkrát nový bundy hnedka po měsící nošení takže jse to v pořádku 😀 já tě předběhla 😀

baronek
15. únor 2011

@lenkacar bundu nastříkáš a je to 🙂

lenkacar
15. únor 2011

@pepek007 no myslím ,že tě zklamu já to udělala už před 4roky s úplně novou drahou bundou 😔 ale to mi to nikdo neřekl ,jak pade sníh jsem na kost a ted to udělam když to vim 😕

lenkacar
15. únor 2011

@baronek no jo než kouopim impregnaci tak bude léto ,znám se 😀

lenkacar
15. únor 2011

pepí a jak píšeš o těch věštcích v telce já to poslouchala jednou a nechápu jak jim někdo může cpát prachy ..oni si melou furt dokola ,ani nemluví k věci a ta pani byla víc zničená než když tam zavolala 😠

pepek007
15. únor 2011

no to dřív koupíš novou bundu Leni 😀 no já to taky nevěděla až pak mi to kámoška z Envy řekla jako jestli jsem to prala v aviváži ...jsem řekla, že jo no a ona spustila a s přednáškou 😠

lenkacar
15. únor 2011

@pepek007 no jo no ..už jsem to prostě udělala,včera mi psala šéfka ,že byl pohovor s novou co šla místo mě na ten nordblanc,asi si myslela ,že budu brečet boco ..já v klidu,už nechci u nich dělat ani hadrošmátru

lenkacar
15. únor 2011

tak oni zasejc budou opakovat ,,chlapci a chlapi,,já padnu ,dyt to nedavno skončilo

pepek007
15. únor 2011

@lenkacar no hlavně známýho kamarád tam nějakýho toho věštce žaluje protože tam zavolala jeho žena a řekla ty údaje co oni chtěj nějde jim druhý mimčo a je to její asi 3 manžel no a on jí v televizi v tom přenosu řekl, že prostě s ním nikdy díte mít nebude, že má špatný sperma a životosprávu a kdesi cosi no a on se nasral pač se mu smáli chlapi v hospodě jak to ta jeho řekla na vsi a zažaloval toho věštce za urážku na cti nebo na čem 😀 že z něho udělal impotenta a rozvrátil mu veřejně manželství atd 😀 jsem se docela pobavila tím 😀 takže se vůbec nedivim to jak píšeš Leni 😉

pepek007
15. únor 2011

@lenkacar hele buď doma na tu chvíli ať jsi v pohodě na Ketík a pak se uvidí co a jak dál nemáš zapotřebí se někoho doprošovat přeci ne??? 😉

pepek007
15. únor 2011

pořád něco opakujou když ne slunce seno tak chlapi a chlapci a kdy ne to tak majora Zemana a pořád dokola 😖

lenkacar
15. únor 2011

tam právě volala pani ,že má problémy se synem a ta jí řekla ,že to nejhorší ještě přijde ,že tohle neni konečná a ta pani hrozně brečela a ona tim jedovatým hlasem furt do ní a uklidnění žádný

lenkacar
15. únor 2011

taky je u vás taková tma to je hrozný,asi řeknu martině že si půjdem lehnout místo kvákání 😀 😝 😝,to by vladís čuměl nás spolu najít v posteli 😀

pepek007
15. únor 2011

no jo jako je to smutný ale tak tam nemaj ty lidi volat ..každej normální člověk ví co je to zač a na jakým principu mno ☹

pepek007
15. únor 2011

jj je Leni :DD noo hele to je sen snad každýho chlapa zažít se x dvouma ženskýma obzvláště když přijde z práce domů a nečekaně je tam najde to je pak přivítáníčko 😀 já jdu do vany je mi nějak zima, tak jdu relaxovat a dneska si asi zajdu do sauny 😎 zatím pa pa pak ještě zaskočím 😉

lenkacar
15. únor 2011

@pepek007 no jo ,ale zase využívat zoufalství ..to je taky pitomý

lenkacar
15. únor 2011

@pepek007 tak jdi já půjdu dopít to kafe

pepek007
15. únor 2011

@lenkacar jj Leni to je pěkně hnusný využívat toho a ještě je srazit když jsou v zoufalství o tom žádná a tahat z nich peníze ještě ☹ hlavně ono ty věštce zajímaj jen prachy a někdy se chovájí fakt bezcitně a je jedno co tím dál způsobí jim je fuk kdo má jakej problém oni maj pořad a prachy 😠 😉

pepek007
15. únor 2011

Já už jsem vykoupaná i jsem se hodila do gala a teď někam poštrádím ......takže hezký den všem přeji a pa pa 😉

baronek
15. únor 2011

@pepek007 to se tak někdo má, já půjdu leda tak na poštu s dopisem ....

pepek007
15. únor 2011

@baronek tam musim taky poslat doporučenej dopis 😠 od včerejška ho posílám a nejsem schopná se tam dolemrat, tak dneska konečně 😉 ještě dám papu kocourovi a mažu 😉 Baronku užívej si práce až budeš doma s prckem, tak se ti bude stejskat po kolektivu a práci a šéfovi atd 😵 😉

baronek
15. únor 2011

@pepek007 po tomhle ženským kolektivu se mi rozhodně stýskat nebude a šéfa vidím max jednou týdně, tak to nebude taková změna 🙂

lenkacar
15. únor 2011

@baronek tak pozdravuje tě martina a jede tam v pátek ,přehodila si to ,že pojede rovnou k přáíteli do krumlova ,že to vezme jednim vrzem.. 😉 ,prý už od té doby netestovala.Zase oravuje blbka ,že mám jít pátek ,sobota do práce ☹

baronek
15. únor 2011

@lenkacar tak si jdi přivydělat, penízky se hodí 😀
a na krvi Martina byla??? To já bych nevydržela netestovat, včera jsem taky testovala 😀 pro jistotu 🙂

lenkacar
15. únor 2011

@baronek nebyla na krvi ani netestila ,je taková klidná .. a o víku je byla zase zalejt 😎

baronek
15. únor 2011

@lenkacar tak to nechápu a já v pátek na maturáku nechtěla tancovat ani ploužák, jakej mam strach, že se něco stane 😀 Naštěstí jsem řídila a nemusela nikomu vysvětlovat, proč nepiju, teď v sobotu to bude horší, bál je u nás a jít tam musíme, aby to nebylo podezřelý, protože jsme už jeden vynechali hned po KETU ... 😝 a polku a valčík rozhodně tancovat nebudu a asi mi poroste moudrák a budu mít v sobě ibalginy, nic lepšího mě nenapadá 🙂

lenkacar
15. únor 2011

@baronek no já to taky nechápu ..ale co se dá dělat ..

lenkacar
15. únor 2011

@baronek ibalgin nežer ..jen paralen a nijak moc

lenkacar
15. únor 2011

jestli je to jako výmluvička tak to ti povoluju 😵

baronek
15. únor 2011

@lenkacar jasně, že jenom výmluva 😀 tebe napadá něco lepšího, abych mohla jenom sedět u stolu a nechodit na kořalky a netancovat???

lenkacar
15. únor 2011

@baronek napadá ,,jsem těhotná ,nemůžu,, 😵