ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 ti řikam ,že mi to moc nesere ,že jsem tlustá 😀

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar modřiny??Leni to si asi pleteš s tim odsáváním tuků těma injekcema ne??Tady nemáš mít z čeho modřiny protože to fakt jen ležíš a ona ti UTZ jako gyndař když dělá bříšní UTZ tak jezdí po těch partiích a rozbourává tuky ale to je příjemný 😉 a pak tě zabalí do takovýho skafandru a to je nějaká lymfatická masáž a to se nafukuje a vyfukuje ale prostě pohoda u otho se dá i spát 😀

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar foe dej si facku Leni 😠 😀

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 to určitě já se mám ráda 😀

pepek007
19. únor 2011

já za chvíli mizim na baráček přiveze se kuchyň a jde se montovat teda ta fa jde montovat ale musim dělat dohled estli moc nekouří a neflákaj se 😀 takže budu pak později ...večer jdeme zapařit do města s kamarády, tak se tešim na kroužkovanou 14ctku 😀 si dám zas dvě malý a budu vysmátá jak sluníčko na hnoji a můžeme jít domu 😀 😀

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 jak jezdí tim hajzlem ,je to jako by trochu podtlak a měla z toho modřiny jako prase

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 ty jo 14ctka ..to by mě snad ustřelilo ,mě pivařku,mě stačí 2 a jsem nadrženec a jak dam 3 a více jdu do útlumu a konec zábavy

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar prd Leni chodí na to spousty mých kámošek a žádná nemá modřinu teda nikdy neměla njn ale asi je to indviduální neřímám, že to neni možný asi je jak říkáš ale slyšim to poprvý njn ale jestli byla hubená a chodila na to tak se nedivim protože ty tuky nebylo z čeho brát tak logicky ty modřiny bych i pochopila 😉

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 no jo jenže to jsi neviděla tu švadlu chcíplotinku ,ta má snadno modřiny když jí tim utz valchuje kosti žejo,já bych ani nepocítila že na mě něčim šáhla

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar no jako já jsem taky abstinent ale když jdeme si sednout s touhle naší partou tak jako si ráda dám jednou za čas a proto mě stačí dvě malý behěm hodky a půl a jako mám vybráno na celej večer 😀 ale ožrala jsem nebyla snad nikdy co si pamatuju i zpětně ..já s ebojim, že bych zvracela proto nic nemixuju a vim, že tohe je hranice kdy jsem schopná komunikovat a bejt v pohodě ale pak nevim co by následovalalo 😉 když ona ta kroužkovaná nebo kvasnicová 14ctka z těch tankerů je fakt úplně jiný pivko to se pije samo jaký je to máslíčko 😵 😵

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 taky zásadně nemícham ..pivo dokážu regulovat ..tak se měj hezky na baráčku a jestli budou líný dej jim pod ocas ,papa

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar a proč na to chodí? Když je kost a kůže to se pak nedivim, že má modřiny 😀 já myslela, že je to pro lidi co maj špeky tak aby zhubli a ne pro hubený tam to pak asi ani neni vidět zda zhubli bo ne ale dycky tě před a po změří a rodzíl vidí když ochazíš , že ti padaj kalhoty 😀

pepek007
19. únor 2011

:@lenkacar to je jen jeden Leni ostatní jsou cajk jen tenhle přidrž taška je takovej budiž k ničemu 😠 ok díky moc taky se měj pěkně a hezký den přeji možná pak ješte nakouknu až se vrátím jinak až zítra 😉

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 páč je ujetá asi ..jinak nevim..solárko ,maságe ,manikůra ,pedikůra a má45kg

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar thy jo závislost na těchle věcech 😉 nechápu ..já mít 45 kg tak mlčim a šoupu nohama ...chjo si zahrává se svým zdravím mno 😝

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 jako vypadá dobře ,ale řekla ,že za sebe dá měsíčně 8litrů ,já bych na to neměla ,ale ani jí to nezávidim ,páč mě sere i chodit k holiči a radši se střiham sama ,když se mi chce a netaham sama sebe za vlasy ..měla jsem vždycky chutě dát holičce pěstí ..jsem an to alergická ,tak jsem se začla střihat smaa a každej prd pozná

lenkacar
19. únor 2011

tak já taky mizim na nějakou dobrou buchtičku k mamce a na kafíčko a přišel přeplatek za elektriku tak mám dobrou náladu jsem se bála trochu

baronek
19. únor 2011

@lenkacar já se nikde samozřejmě nesvlíkám, jenom doma, ale jen jsem reagovala, že to Vláďovi nebylo příjemné, tak s ním soucítím 😀
My jdeme dneska na bál a vůbec se mi tam nechce 😢

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar Leni ty jseš fakt pratik po všech stránkách koukám 😉 😵 to je moc pěkné 😎 twe 8 litrů jo??? To je mazec fíha 😕 😕 to bych taky nedala 😝

pepek007
19. únor 2011

@baronek Pročpak?Pít budeš nealko nějakej lehkej tanec taky dát můžeš a rozumně půjdete domů 😉

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar tak dobrou chuť k buchtičce a kafí Leni 😉

baronek
19. únor 2011

@pepek007 toho se nebojím, ale těch řečí kolem, holky, my jsme na vesnici a tady to chodí naprosto jinak a já jsem navíc docela pařmenka a ze sálu chodím mezi posledníma 😒

lenkacar
19. únor 2011

@baronek a po čtyřech vid .. 😀 jen si to užij dokud to jde ,až budeš mít malou u kozenky tak to nepůjde

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 hlásím výběr ze dvou buchtiček a kafí a nějaké višně v čoko pití ,hm dobré moc..musim mrknout co je dneska v telce jak zabiju večer

lenkacar
19. únor 2011

@baronek a co fanda ten tě nosí na rukou co?

pepek007
19. únor 2011

@baronek jj souhlasim s Leni užij si to v rámci možností hele a na ostatní prď ty jo dokud tě drbou pomlouvaj a řeší, tak žiješ přeci, ne? 😉 buď štastná a užívej si těhu a nedělej si hlavu s ničím ..přenašíš to na bublinku 😉 😵

pepek007
19. únor 2011

Holky tak já se loučím pro dnešek razíme pařit do města 😉 mějte se tu moc hezky a přeji krásný a pohodový večer 😉

pepek007
19. únor 2011

@lenkacar mmmmm samý ňamísky 😝 já jsem dostala děsnou chuť na tiramisu jak jsi tu začala povídat o těch buchtách 😵 njn ale to mám asi těžkou smůlu teďka 😠 no kord před pivem nevim nevim 😀 bych zítra asi strávila půl dne na wc 😀 hlavně, že chutalo Leni a bylo čím to zapít 😉

lenkacar
19. únor 2011

@pepek007 tak snad si to holky užíváte, já čumim na telku a sežrala jsem půlku mořských plodů zase a na primě docela fajn film..a ted půjdu spát,to je zase víkend ,to je hrozný jak mi ten vladís zatrolenej chybí

baronek
20. únor 2011

Ahoj ženský, tak včerejší večer dopadl výborně a jestli vás zajímá co bylo hlavní diskusí večera a o čem se bude spekulovat ještě dva měsíce než to potvrdíme, je naše údajné těhotenství 😲
To není možný, že by to ty lidi četli z očí 😀 Ze začátku jsme to vyvraceli, s přibývajícím počtem kořalek se Fandík jenom smál a já všem odsekávala, že mě tohle téma už nebaví ....
Trochu jsem i tančila a dokonce polku dokola kolem sálu, tak doufám, že se to Terce líbilo, ale zaručeně jí nesedli ty dva pytlíky bramburek (naštěstí malých) a klobáska a vysočina, po jedný jsem musela Fandovi říct, jestli by mě nedoprovodil domů, protože jsem strašně krkala, ale všechno jsem v sobě udržela. V tombole jsme taky něco málo vyhráli, ale žádná sláva 😀