ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
6. bře 2011

@lenkacar nám se totiž i vyplatí udělat velkej nákup v ČB jednou za čtrnáct dní, seženeš všechno, ne jako u nás 🙂

lenkacar
6. bře 2011

@baronek já mám doma papír a na ten píšu co mi dochází a potom 1 týdně jede vladís nakupovat a jinak kupuju pečivo a tak..

pepek007
6. bře 2011

hu hu hu 😉 dneska jsem v tuhle dobu už i vykoupaná a mám zubiska vyčištěný 😉

pepek007
6. bře 2011

jsem musela prcka pochválit a jako moc 😉 se už naučil skládat a dávat nádobí do myčky 😉 😀 za chvíli naučímě luxovat pak vytírat + utírat prach noooo a bude vymalováno 😀

lenkacar
6. bře 2011

ve dvou letech to je šikulinda 😵 ,tak mě se baronek postarala o pěkný večer ,ted jsem dodělala koblihy,tak aspon si vladís veme sebou na cestu

lenkacar
6. bře 2011

@pepek007 huhuhu já jsem v době když jsi byla vyčištěná měla ještě návštěvu,která se neměla k odchodu a já trnula hrůzou ,že budu mít těsto po kuchyni,kynula jsem totiž pěkně u topení v teplíčku,ježiš ,ale to těsto lepilo jako mrcha ..něco bylo blbě,beztak kynulo moc dlouho ..takže jako práce hnus a sežere se to za chvilku,zítra musim na pracák,to zase bude papírováního ,mě jebne ..

lenkacar
6. bře 2011

tak dobrou noc všem ..hezké sníky a pracujícím hezký začátek týdne

pepek007
7. bře 2011

@lenkacar no a já jsem pak odpadla 😠 😎 ty jo ty jsi se dala do těch koblih Leni fakt jo? 😕 noo tak to máš na dnešek samý ňamky panejo 🙂 u nás na to pečení nikdo neni jako štrůdl a bábovku jo ale jinak peče buď mamča nebo babi 😉 se do otho nikomu nechce a ten bordel z toho 😀 jooo ale takový typický nejen český minutky jako jooo nebo polívky 😉 ale ani na vánoce se u nás nepeče si necháváme 😉 obdivuju vás holky za tohle 😉

pepek007
7. bře 2011

@lenkacar taky Leni hezký a pohodový týden přeji 😉

pepek007
7. bře 2011

@lenkacar já tenhle týden taky musim konečně dolítat po úřadech 😒 finančák ZP a Sp předat jim ty všechny papíry blééééé 😠 🙄 to taky bude žůžo 😒

pepek007
7. bře 2011

@lenkacar noo se musí začít co nejdříve a co se v mládí naučíš vve stáří jako když najdeš 😉 ono je děsná výhoda, jak se ty prckové v tomhle věku učí a dělají co ty, tak je ani nemusíš nijak nutit a učitě je to ale co vidí, tak považují za samozřejmost 😉 ale překvapila i mě teda že si to sama dala hrníček na talířek, slezla z lavice a odneska a složila to do myčky 😉

baronek
7. bře 2011

Dobré ráno holky, tak jsem zase v práci, ale je mi nějak divně, žaludek se mi nějak divně pohybuje 😲

@pepek007 tyhle malý děti rádi pomáhají, moji synovci taky a včera chtěli chodit pořád přikládat do kotle 🙂 a kafe z dolce gusta vaří malej čtyřletej zcela sám .... 😀
@lenkacar jsi šikovná s těma koblihama, příští rok na koledu taky zkusím, když budu na tý mateřský ....

lenkacar
7. bře 2011

@baronek já večer sežrala 2 kobliky a bylo mi celou noc šoufl

baronek
7. bře 2011

@lenkacar já měla k snídani taky koblihy a už je nechci ani vidět 😝
Dneska opravdu nemám žádné pracovní nasazení, ale musím alespoň udělat pokladnu a banku ....

pepek007
7. bře 2011

@baronek jéé tak to je krásný jak pomáhají Baronku 😉 no to je pravda ono jsou hrozně aktivní ty děti a snaží se všechno napodobovat a opakovat njn takže budu muset doufat, že ji ten elán neopadne 😀 😀 áá tak to začínaj pomalu ale jistě těhunevolnosti néé? 😎 😀

pepek007
7. bře 2011

to já jsem vše vyřešila po tel co bylo třeba takže dneska nemusim nic 😉 😀 i vařeno mám od našich co mi včera nabalili z chalupy když jsem vyzvedávala prcka 😉 takže až se prcek vychrní, tak půjdeme asi někam ven je tam krásně 😎

baronek
7. bře 2011

@pepek007 ty se máš 😀 Když tak nad tím přemýšlím, tak se mi vlastně nechce ani domů, protože tam na mě čeká hora prádla na žehlení a někdo by měl vytřít a Baron to určitě nebude 😀

pepek007
7. bře 2011

@baronek si dáváš kopyta nahoru když jseš těhule a nepracuješ jo? 😀 ty jo to já luxovala, vytírala a žehlia ještě v den porodu 😀 njn ale já jsem extrém asi v tom uklízení 😠 😀

baronek
7. bře 2011

@pepek007 neboj já to taky všechno dělám, jen občas za mě vytře manžel, ale jinak musím já 🙂 ale hodně mě to nebaví 😝

pepek007
7. bře 2011

@baronek tak to je krásné, že takhle pomáhá manžílek 😎 😎 njn je to holt úděl žen 😀 každej je na něco někdo zase rád peče noo a já uklízím 😀 každej to máme nějak nastavený 😀

lenkacar
7. bře 2011

@baronek jak je kočko ,potkala jsem martinu dneska ve městě..řikala že je nachcípaná a že má konečně fotku

baronek
7. bře 2011

@lenkacar já mám fotky už dvě, dneska jsem volala na gyndu, ale tenhle týden maj dovolenou 🙂

lenkacar
7. bře 2011

@baronek byla jenom nasraná na špičku že jí nenapsal léky a věděl ,že jí dochází a měla velikej problém se objednat ke svýmu gyndákovi ,prej dostaal vynadáno ,že ty léky nemá dopředu ,že oni nemaj na rychlo místo

baronek
7. bře 2011

@lenkacar tak mě špička ty léky napsal 😀 i doporučení do jakého týdnu je mám brát a vlastně je mám na celou tu dobu, tak to je divný, že jí ne, když jsme tam byly ve stejný den 😒

lenkacar
7. bře 2011

@baronek no prej se ho na to ptala jestli jí to napíše ,já nevim..mě je taky napsal dopředu a nikdy jsem s tim problém neměla

lenkacar
7. bře 2011

@pepek007 jak je venku?

pepek007
7. bře 2011

@lenkacar Leni - parádně ale to už jsi asi sama zjistila 😉 on nešel kůň až teď na něm jsem jinak fb 😉 jsme vyrazily ven a jako super jarní počasí 😵
Njn já tomu říkala universálně prcek 😎 😀 nooo jako když víš co ..ty víš ..baronek a barabášek taky no a jinajk sem každej zaběhne spíše sporadicky, takže jako už na to nijak jako neapeluju a ujíží mi to no 😀 navíc jako vůči vám je to blbý 😎 tak ale víme co a jak mno 😵

barabasek
7. bře 2011

Ahoj 😀 trochu vás zanedbávám mám teď moc akcí najednou práci dotoho ještě školení vedoucí hasičů a naši ještě předělávají koupelnu a chtějí pomoc tak dneska uklízím a peru a zítra pojedu otloukat obklady 🙂
Už se těším na odměnu která mě čeká v sobotu půjdeme plesat na maškarní 😀

lenkacar
7. bře 2011

@barabasek ahoj tak si to užijte ..my už jsme plesíky pověsily na hřebík

pepek007
7. bře 2011

no a my letos ani nezačali jak se nám žádnej nelíbil nebo nenadchl nebo byli jiný priority no co hlavně, že mám ale nový šaty ne? 😀 😀