ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baixy
9. bře 2011

@lenkacar No počasí hlásí parádní, ale chtělo by to více pozitivních věcí, to je jasný.....Já si sluníčka moc neužiju, po obědě to na mě padne a spím třeba do 16 hod......hrůza.....Už to na mě jde.... 😀

lenkacar
9. bře 2011

@baixy tak lepší těhu prospat než problít že jo..

baixy
9. bře 2011

@baronek Tím to začíná, že je ti špatně....já měla po jídle kámen v žaludku. Teď ho mám i když nejím, prostě mi je pořád špatně a i když zvracení není příjemné, uleví se mi. Minulý týden mě trápil nízký tlak, sekla jsem sebou ráno v kuchyni a v autě se mi dělalo černo před očima....Už je to lepší, ale někdy se cítím jak v mlze....

baixy
9. bře 2011

@lenkacar Když nespím, zvracím 😀 Ale aspoň vím, že je mimís naživu 🙂

baronek
9. bře 2011

@baixy a do práce chodíš nebo jsi doma?

lenkacar
9. bře 2011

@baixy jo ták ..to je kombinace teda ...tak to jdi radši spát než si nablinkáš do klávesnice

baixy
9. bře 2011

@baronek Nechodím do práce vůbec a upřímně řečeno si to nedokážu přestavit.....

baronek
9. bře 2011

@baixy jj už mi to došlo, že jsi doma 😀 zase mám nějaké zatmění

lenkacar
9. bře 2011

@baronek já mám zatim stmívání

baixy
9. bře 2011

@lenkacar Ještě se mi to nestalo, ale v kuchyni už jsem ucpala dřez 😔 Prostě někdy nestíhám doběhnout na WC, je to nechutný, ale co mám dělat....

baronek
9. bře 2011

@lenkacar 😀

baronek
9. bře 2011

@baixy taková velká kocovina, co?

baixy
9. bře 2011

@lenkacar Jo stmívání.....docela se mi to líbilo....hlavně Jacob ......

lenkacar
9. bře 2011

@baixy no hlavně žes to stihla do dřezu a nehodila to na zed .. 😀 vidíš tohle všechno nás zajímá,jestli budete volat instalatéra a nebo znova malovat a tak ..

baixy
9. bře 2011

@baronek Takovej velkej mejdam i bez chlastu...ještě budu vzpomínat, jak jsem ušetřila.....

baixy
9. bře 2011

@lenkacar No na zed to by byl slušnej masakr.

lenkacar
9. bře 2011

@baixy no co bys mohla těhu nevolnosti jsou dostatečná omluva pro cokoliv od počínající demence až po poblitou zed

baixy
9. bře 2011

@lenkacar No neboj, musela jsem si to pěkně z toho dřezu vystourat a u toho to málem hodila zase..... 😀

baixy
9. bře 2011

@lenkacar Taky mě manžel lituje, když mám hlavu v záchodě, něžně mě hladí po hlavě a soucítí se mnou 😀

lenkacar
9. bře 2011

@baixy 😀 😀 😀 úplně to vidim jak ti drží při blití vlasy 😀 😝 láskyplně 😀 ,ale je to borec ..tak si ho važ ..

lenkacar
9. bře 2011

mám chutě na bonbošku včera jsem zahlídla ve skříni jednu zapomenutou 😵 ,to je hrozný se mnou ..abych se jim při ketu vešla na kozu

baixy
9. bře 2011

@lenkacar Jsem ráda, že ho mám. Strašně se na miminko těší a vím, že bude skvělý táta. Ale nedávno mě šokoval, když říkal, že mu bude do oblečení zašívat nějakou krabičku, kterou nastaví na určitou vzdálenost ve které se může dítě pohybovat a kdyby jí překročil, jako že ho někdo unese, tak to hned bude hlásit.....FBI hadr 😀

baixy
9. bře 2011

@lenkacar Zapomenutá bonboška u nás nehrozí, jdu po sladkém jak blázen....Kozu neřeš, když jsem ji nezrouchla já, tak už nikdo.....

lenkacar
9. bře 2011

@baixy no ono ho to zašívání přejde až bude 4krát denně přešívat krabičku do jiný bundy,protože bude špinavá 😀 neumim si to prakticky představit ,ale myslí to dobře

baixy
9. bře 2011

@lenkacar To jsem mu taky říkala. Já jen jaký mají chlapi nápady....

lenkacar
9. bře 2011

@baixy to se divim ,že nepřišel s čipem.. 😕

lenkacar
9. bře 2011

tak jsem vyndala marasku a je nějaká bílá a chlupatá 😕 tak tady jako přemýšlim jestli to je nový design a nebo plísen? 😕 no je do května 2011,vim že na čokošce je ta běloba neškodná ,ale jako vypadá to podezřele a každopádně mě přešla ihned chut,počkej až si vzpomenu kdo mě jí daroval tak na něj taky něco vymyslim

baronek
9. bře 2011

@lenkacar čokoláda se přece nemůže zkazit 😀

lenkacar
9. bře 2011

@baronek hm nemůže? tak má zimní chlupatou čepičku 😀 třeba jí byla ve skříni zima ..no já to taky vidim prvně ,ale třeba to tak má být ,třeba je to novinka

lenkacar
9. bře 2011

@baronek piješ houbu ? dneska začínam