ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
9. bře 2011

mě se na dnešek zdálo, že se chytly všechny 3 embria a já sháněla kočárek na trojčata ☹ 😒 🙄 🤐 z toho začínám mít trauma nějak 😎 chjo kdyby šlo rozmrazit jedno a dát jen jedno a ne 3 a dva a nic zpět zamrazit 😢 to bude dylema až se tam s nima nějak dohodnu no 🙄

baronek
9. bře 2011

@pepek007 pro trojčata je hezkej kočárek, potřebuješ na něj SPZ je to široký jak auto 😀

pepek007
9. bře 2011

@baronek 😀 😀 no to je pravda Baronku 😀 to se Ti to směje viď? Když víš že čekáš jednoho 😉 😵 😀 já jsem se taky smála když jsem čekala prcka no za to teď mi do smíchu teda moc není 😒 když nevím toto 😲

baronek
9. bře 2011

@pepek007 tři se ti určitě nechytí, to by byla moc velká náhoda 😀

baixy
9. bře 2011

Naše kůzlátka, co se narodila minulý týden - je jich celkem šest od 3 koz. Jsou heboučký jako samet 🙂

lenkacar
9. bře 2011

@pepek007 neřeš to dopředu ..je to blbost ..já to řešila a jak jsem dopadla

lenkacar
9. bře 2011

@baixy jé ty jsou krásný ..to jsou vaše domácí kůzlátky?

baixy
9. bře 2011

A naše chytrý ovečky s jehňátkama, co se narodily v zimě.

baixy
9. bře 2011

@lenkacar Jo, jo, jsou naše, je s nima sranda 🙂

baronek
9. bře 2011

@baixy vy máte hospodářství?

baixy
9. bře 2011

@baronek No takový menší 😀 😀

lenkacar
9. bře 2011

@baixy ty žiješ na farmě?to by se mi taky líbilo ..ale na ty moje alergie bych asi zdechla

baixy
9. bře 2011

@lenkacar Já mám taky alergii, ale zatím to jde, alergolog to ale nerad vidí.....

lenkacar
9. bře 2011

@baixy to věřim ,mě nařídili zlikvidovat všechno i akvárko kvůli plísním ryb 😕 tak to teda máme dál

lenkacar
9. bře 2011

@baixy jestli máš alergii tak k nim ted těhu nelez ..at to nemá pak mimi

baixy
9. bře 2011

@lenkacar No to se lehko řekne, nelez....Ale já trpím na alergie spíš z prachu a sena, než ze zvířat....nemůžu bez nich být...

baixy
9. bře 2011

A to je náš Ben, německý ovčák

lenkacar
9. bře 2011

@baixy ale ten je fakt krásnej ..a jak se pěkně směje ..

lenkacar
9. bře 2011

@baixy ty jsi doma jinak a staráš se o farmičku?před těhu?

lenkacar
9. bře 2011

já vám to musim napsat jaký jsem prase jo? jsem trochu ometla ty bonbony a sežrala jsem je .. 😔 pepku nezbylo nic,když jsi je chtěla až večer ..já mám normálně chutě to je hrozný ..a až budu těhu tak jsem zvědavá ..to budu zase měsíc jíst jen těstoviny s čínou ..

lenkacar
9. bře 2011

tak mi jde huba furt šejdrem ,tak jsem snědla rohlík a pak dam ještě česnečku a snad už dam pokoj .. 😕 🙄

baixy
9. bře 2011

@lenkacar Néé, normálně jsem chodila do práce, zvířata jsou práce ve volném čase, ale není to zas tak náročný, moc víc toho nemáme....Teda ty si dneska dáváš papání 😀

pepek007
9. bře 2011

@baronek no jako s tebou souhlasím Baronku ale ten strach tu pořád jen jen už to nebudu řešit od teďka nechám tomu volný průběh 😉 snad máš pravdu ale je jiný když už jedno máš nebo když nemáš žádný mno 😉 a dost o tom 😝

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar jj leni odted už neřešim 😉

pepek007
9. bře 2011

@lenkacar nic nezbylo pro Pepečka? 😢 sobče kdyby ses z toho po*rat chtěla 😀 nooo to si budu pamatovat pač už je to třetí bonbonjéra co jsi navnadila slíbila a sama snědla jako 🙄 😀

pepek007
9. bře 2011

@baixy krásnej hafík 😉

pepek007
9. bře 2011

@baixy moc pěkný zvířátka máte resp asi celou farmu 😵 😉

pepek007
9. bře 2011

tááák a už máme taky doma sčítací papíry a bytovej list 😉

lenkacar
9. bře 2011

zatracená bomboška pálí mě žáha jako kjáva 😠 to máš radost co pepku jeden ,beztak si mě jí nepřála

pepek007
9. bře 2011

ale to joooo přála vždyť víš, že já na sladký nejsem 😉 ale jako dva kousky jsem chtěla teď na večer nechat 😀 noo a trp jako 😀 😀