ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
28. bře 2011

@baronek to uteče jako nic Baronku už máš čtvrt na 3 😉 joo to budou dny kdy Ti bude dobře a dny kdy nedáš ni tu přesnídávku 😠 🙂 ale hlavně ať jste s minískem v pořádku 😵

pepek007
28. bře 2011

@baronek taky samozřejmě držim palečky Barabáškovi 😉 😵 jen nám to mohla říct abychom je držely už od toho 19.3 😉

baronek
28. bře 2011

@pepek007 tak hlavně, že to víme teď a můžeme na ní myslet a podporovat v testovací mánii 😎

pepek007
28. bře 2011

@baronek přesně tak nenapsala bych to líp Baronku 😉 😵 ježiš já už chci taky testíkovat 😖

baronek
28. bře 2011

@pepek007 taky se dočkáš a třeba se to povede přirozeně a o to bude větší radost. V další diskusi, kam chodím otěhotněly další dvě holčiny přirozenou cestou, což je neskutečný 🙂 Když to takhle bude pokračovat, tak můžou Cary zavřít 😀

pepek007
28. bře 2011

@baronek tak to je krásný panečku 😵 😵 no jako ono by se možná i povedlo ale prášky jako HA jsem vysadila v lednu takže to byl jeidnej cyklus bez gumisexu a od tý doby jedeme s takže toť otázka zda by se nám zadařilo nebo ne když jsme tomu nedali žádnou šanci 😒

baronek
28. bře 2011

@pepek007 jj je pravda, že holky sexovaly pravidelně obden a testovaly, kdy mají ovulaci 😀

pepek007
28. bře 2011

@baronek nooo jasný tak to pak chápu 😀 zas tak hrotit to ale fakt nechci jako uvidíme zda vyjdou kety a když ne tak možná tomu dame volný průběh a pak možná druhý ivf ale to by se vidělo 😉

baronek
28. bře 2011

@pepek007 co asi Lenička, snad je všechno podle plánu

barabasek
28. bře 2011

@pepek007
@lenkacar
@baronek
ještě jsem netestovala je brzy a jestli se to povede tak to bude zázrak, protože na IUI jsem si odskočila z práce a pak zase hned zpět a pak sobota neděle tak trochu v poklusu, tak to by spermijky v poklusu museli hlavičkama narazit na vajíčko 😀

barabasek
28. bře 2011

Za palečky strašně děkuji 🙂
@pepek007 ty jsi úplná FBI 😀 vyštracháš všechno 😀

lenkacar
28. bře 2011

v pátek si mám zavolat a pokud se rozmrazí a bude vše ok tak si pojedem pro aprílka..od zítra beru utroš a nafasovala jsem i tu injekci

barabasek
28. bře 2011

@lenkacar Leni to je krásná zpráva 😵

lenkacar
28. bře 2011

@barabasek no snad se to rozmrazí ,přeci jen to neni jedničková kvalitka ,může se stát cokoliv

tinpet
autor
28. bře 2011

@lenkacar No Leni, já tu už pomalu zamrzla, jak čekám, jak to s tebou vypadá 🙂 Tak prosím tě, podrobně... Léňa přišla do Artu a řekla.... doktor řekl.... šup šup 😀

lenkacar
28. bře 2011

lenka přišla do artu a hodinu tam čekala jako debil ,aby tam ona sama byla minut 😒 ,nic utz dobrej a domluvii jsme si datum a léky a šlo se dom..bylo to rychlé 😉

barabasek
28. bře 2011

@lenkacar také tam poslední dobou strašně dlouho čekám hlavně odpoledne vždycky okolo hodiny 😠 nesnáším čekání

tinpet
autor
28. bře 2011

Aha 😀 No, tak hlavně, že jsi se alespoň do ordinace probojovala 😉 takže kdy mám pro změnu držet pěstičky?

pepek007
28. bře 2011

@barabasek i zázraky se dějí Barabášku a moc bych Ti přála aby to vyšlo stejně jako Leni 😉 😵 😵

pepek007
28. bře 2011

@barabasek jj Pepíček vyštrachá ledacos to je pravda nooo 😎 😀

pepek007
28. bře 2011

jsme se vrátili od našich jsme byli návstěvovat 😉 zápis do školky jsme taky zvládly a teď jen čekat zda nás vezmou 😵

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar Lenís takže pátek všechny budeme držet co jde jo? 😉 😵 😵 tak to je woukej že je slíza ok a máš nafasovanej fet 😉 😎 😀

pepek007
28. bře 2011

@baronek Lenička zatímco jsme na ni myslely, tak si nakupovala v Globusu 😠 🙄 😀 😝

pepek007
28. bře 2011

tak a Pepíček jde směr vana 😉 nakouknu později 😎

barabasek
28. bře 2011

@pepek007 až budu něco potřebovat vyčmuchat zaplatím si Pepíčka určitě nezklame 😀

pepek007
28. bře 2011

@barabasek jj mé služby jsou Ti plně k dispozici Barabášku není problém 😉 😀 😀

pepek007
28. bře 2011

@lenkacar ty jseš chodící apatyka Leni 😀 mi řekni co nebereš spíš 😀 já já už k ní mám taky nakročeno 🙄

barabasek
28. bře 2011

@pepek007 i já prednison, spektrum, céčko a (vápník hořčík zinek v jednom) ještě že jsem dobrala duphaston ráno je toho hrst 😀

pepek007
28. bře 2011

@barabasek ty jo tak to jseš taky adeptka tak vítej mezi námi 😀 njn ale co by člověk pro mimčo neudělal že jo no 😢 hlavně aby to k tomu mimískovi pomohlo 😵 a kdy plánuješ testíkovat cca? 😎 😲

pepek007
28. bře 2011

teď nevim co vycházelo Leni na duben zda kluk nebo holka 😉 😀 Leni asi holka ne? 😝