ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
26. dub 2011

@lenkacar no jako ještě že to někdo neudělal už bych byla na youtubu a kolovala bych 😀 ale peří z něho lítalo, že by z toho polštář byl pro psa do boudy 😀 jak se škubala a bála no ale co morálně pokáráná byla takže by si z toho holka měla vzít ponaučení a vyhejbat se našemu balkonu 😀

pepek007
26. dub 2011

my přisli z venku a malá usla jako nemluvně 😵 sama chtěla - už se mucinkovala noo takže teď mám necelý 2 hoďky orazík 🙂

lenkacar
26. dub 2011

@pepek007 já číham na šehrezádu ..pračku ne, že přetěžuju kilově ,ale co do počtů praní .. 😕 🙄

lenkacar
26. dub 2011

@pepek007 máš zlaté dítě co chce i přes den dělat hají

haaninaa
26. dub 2011

@pepek007 - ahojky, mi máme maličko spermijek, takže to řešíme dárcem.... Teď jsme v Plzni a je to nebe a dudy....

haaninaa
26. dub 2011

Holky, prosím prosím, která mi poradíte kde je genetika v Českých Budějkách a nějaký kontakt? Díky moc....... 🙂

provence
26. dub 2011

Centrum lékařské genetiky s.r.o.
Novohradská 68/1806, 370 08 České Budějovice 6

Centrum lékařské genetiky s.r.o.
Novohradská 68/1806, 370 08 České Budějovice 6

Email: info@clg.cz
Telefon: 387 204 618
Mobil: 728 243 812

Dopravní spojení:
autobusem městské hromadné dopravy č. 11 – na zastávku Mladé – točna MHD. Budova Centra lékařské genetiky je přímo před zastávkou MHD. Zastávka Mladé – točna MHD je 7 minut jízdy (4. zastávka) od autobusového i vlakového nádraží směr Nové Hodějovice.

Autem:
parkování: v oblasti točny MHD je k dispozici parkoviště pro pacienty (pro pacienty neplatí zákaz vjezdu na točnu). Celkem může být k dispozici až 8 parkovacích míst. Další možnost parkování je v přilehlých ulicích a na náměstí Maxe Švabinského asi 100 m směrem do centra města. Parkování v této části Českých Budějovic není zpoplatněno a je lehce dostupné.

lenkacar
26. dub 2011

@provence ještě se držíte?nakonec budeš přenášet ,to je dobrý..

pepek007
26. dub 2011

@lenkacar Leni ty jí zadřeš a na tej valše skončíš 😀 twe ordinace zase š*ká kámen cihlu dneska 😀

lenkacar
26. dub 2011

@pepek007 hele celý odpoledne s tim něco mudrujem už jsme jí komplet vypláchli ,bordelu v tom a stejně nejde ,tak zítra volam sos opraváře 😠

pepek007
26. dub 2011

@haaninaa no hlavně, že jste tam spokojený 😉 i kdyby to bylo až na samým konci ČR 😉 tak přeji ať vše dobře dopadne! 😎

lenkacar
26. dub 2011

@pepek007 dneska jsem zahlídla poslední minuty páč jsem koukala na šehrezádu na markýze ..

pepek007
26. dub 2011

@lenkacar ááá ahooj já jsem opravář praček jmenuju se Břéťa a cajk mám svůj 😀

lenkacar
26. dub 2011

@pepek007 ahooj břéto ,zítra vařím kávu ..

pepek007
26. dub 2011

@lenkacar to ona je zlatíčko hodný a poslušný 😵 a na usínání a spaní celkově byla od narození pohodářka a no problem 😝 jen aby jí to zůstalo 😵 😝 minimálně do 18cti 😀

pepek007
26. dub 2011

@lenkacar to je v poho paní kartáček a papučky mám svý a pyžámko netřeba 😀 a pana manžela máte doma? Ze by jsme si trachen zašpásovali na bubnu vod tý pračky 😀

pepek007
26. dub 2011

@lenkacar ty jo jsi říkala že te nějakej díl naštval a že na to asi přestaneš koukat ne? 😀

baronek
27. dub 2011

Zdar ženy, tak hlásím návrat z dovolené a jsem ráda, že jsem doma 😀
Bylo to super, i počasí nám přálo, od pátka do soboty jsme objížděli příbuzný a já samozřejmě řídila, protože všichni kořalkovali a v pondělí, když jsme měli konečně volný den, tak pršelo, takže jsme byli doma ..... ale mám slíbenou ještě jednu dovolenou v létě a to už prý bude opravdová dovolená 🙂
Žádné žaludeční potíže mě nedoprovázeli, jen jsem si pěkně rozškrábala prsa, protože mě dvě noci hrozně svědily bradavky ....
Dneska mám ještě dovolenou, ale jedeme si vybrat nějakou dlažbu na dvůr a zítra mám školení, takže do práce až v pátek 🙂 jupí 😀

@haaninaa takže v Plzni je to lepší???? A pořád zkoušíte IUI nebo teď půjdete do IVF???? A jaké tam jsou ceny????

lenkacar
27. dub 2011

@baronek čůůůůůůůůs doufám ,že jsi to dočetla ,anabázi s pohlednicí ..to je dost ,že už ses nám vrátila..

lenkacar
27. dub 2011

@haaninaa mě zajímá jestli už tam máte něco za sebou

baronek
27. dub 2011

@lenkacar něco jsem dočetla, ale pohlednici jsem asi nějak přeskočila ....
Jsem zvědavá, jestli mi někdo dojde pro snídani 😀

macinaz
27. dub 2011

Ahoj holky,jsem tu jenom na skok oznámit výsledky,takže i přes dodržovaný gumsex se všechny alergie těhotenstvím vrátily 😖 ,takže mě za 2-3měsíce zase čeká Praha.Nevím jestli si mám zavolat do ARTu aby mi předepsali zase léky a konzultaci,nebo mám jít ke své dr. ☹

saraher79
27. dub 2011

Ahoj holky, občas si pročítám vaši diskuzi, protože jsem se hodně rozhodovala, jestli Art nebo Pronatal v ČB, ale nakonec jsem ráda, že jsem zvolila Pronatal. I můj doktor mi ho doporučil, přestože zná šéfa Artu.
Těžko říct, kamarádka otěhotněla napoprvé po IVF v Artu a na nic si nestěžovala, druhá zase na ně nadává, protože jí přepálili dávky hormonů a v Pronatalu jí řekli, že pokud by takhle pokračovali dál, že by jí zničili i ten jeden funkční vaječník, co má. Přeji každopádně všem hrozně moc štěstíčka. 😉

baronek
27. dub 2011

@macinaz 😢 já bych se objednala jak ke své doktorce tak do Artu ....
@saraher79 každý má prostě jiný názor, jako u všeho, já si třeba na Art nemůžu vůbec stěžovat ....

saraher79
27. dub 2011

@baronek Osobně jsem tam nebyla, takže ani soudit nemůžu 🙂 Jen co pročítám. Ale to je u všeho, každému sedne něco jiného a někdo jiný.

pepek007
27. dub 2011

@macinaz a jé Maci 😒 noo to je to co mi říkala ta Dr tam, že po porodu se vše může vrátit jako dříve bylo a může to dělat zase neplechu takže proto jsem si sama naordinovala gumisex a Prednison a nějakou dobu to chci dodržovat a brát resp od poloviny února to tak je 😉 já teda měla jen sníženou BI nikoliv alergie ale ono to asi vyjde na stejno 😒 ale zase víš, kde je problém a zakopanej pes a s tím se dá už něco řešit dál 😉

pepek007
27. dub 2011

@baronek jj souhlas já jsem taky v Artu byla vždy spokojená 😉

pepek007
27. dub 2011

@saraher79 to je ono ..já jsem tuhle četla nějakou diskuzi na téma cary versus spokojenost pacientek a tam to někdo hezky popsal ..ten komu to vyjde a je tam chvíli, tak je prostě spokojenej ale kdo se tam dýl a bez úspěchu, tak je nespokojenej ať k tomu má jakýkoliv důvody a to se týká všech carů - určitě je třebas někdo v Iscaru co holky popisují tady s Artem a přejit sem, tak by Arch vychvaloval a na Iscare nadával to je prostě normální chápu obě dvě strany 😉

pepek007
27. dub 2011

@baronek AHojky Baronku vítám tě tu zase 😉

allisska
27. dub 2011

Ahoj holky, asi před rokem jsem sem taky chodila a teď jen tak občas nakukuju. Mám za sebou 3 x neúspěšný IVF v Artu, ale na jejich přístup si až tak stěžovat nemůžu. Sice od podzimu jezdím do Prahy k jednomu odborníkovi přes IVF, kde je ten přístup o něčem jiném, ale to je spíš proto, že mi ho dohodila kamarádka,která se s ním dobře zná. Podstoupila jsem tam 4. taky neúspěšný pokus, ale stále se nevzdávám.... 😉