ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

inna12
3. kvě 2011

@provence veliká gratulace k miminku, at vám dělá jenom radost! 😵

jaru30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaru30
3. kvě 2011

Hezký večer, všem 🙂

macinaz
4. kvě 2011

děkujeme za zmínění,ale nemuselo to být

baronek
4. kvě 2011

@provence moc a moc gratuluju 😀 a jaké je ctěné jméno mladé slečny????

baronek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baronek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
inna12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
inna12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baronek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
inna12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaru30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
inna12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
inna12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaru30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baronek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marcelkap
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
inna12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
marcelkap
4. kvě 2011

@inna12 Souhlasím s tebou a omlouvám se všem ostatním. A byť jsme si my dvě napsaly jen málo řádek, tak opět musím konstatovat, že mi přijdeš jako fajn ženská. Máš rozumný názory.

jaru30
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
inna12
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaru30
4. kvě 2011

@inna12 souhlas 😉 Taky jdeme ven, dokud svítí.....

inna12
4. kvě 2011

@jaru30 no ja doufam, že i odpol bude svítit, malej jde za chvili chrupat, tak doufám,že až se vzbudí, že ještě bude hezky, včera to byl děs 😝 tak si užijte procházku 😎

marcelkap
4. kvě 2011

@inna12 Přes okno to vypadá hezky, ale venku zimaaa 😖 U nás už dneska prochajda nehrozí, malá má 39,5 horečku ☹

inna12
4. kvě 2011

@marcelkap jojo, venku je zima, my jsme se jenom prošli a malej mel taky hned taky ledový packy...chtěla sem s nim jít odpol na brusle, ale to nehrozí, fakt je tam kosa, to by celej omrzl 😝 tyjo květen... 😠 ještě zítra ma byt chladno a pak už to bude snad lepší zase...
to mě mrzí, že ma malinká takový teploty velký ☹ jste po očkování? tak střídej paralen s nurofenem klidně po třech hodinách, kdyby jí to nešlo dolů..si pamatuju nedavno malej taky po priorixu takhle horečkoval, tak vim, že to byl děs, celou noc jsme dělali zábaly 😒 tak at je brzo zase rybička 😉

marcelkap
4. kvě 2011

@inna12 Díky... všechny očkování zatim snáší dobře. Ale teď má zánět močových cest.

A jen tak mimochodem...nezacláníme tu? Jsme trochu mimo téma 😒

inna12
4. kvě 2011

@marcelkap Marcel aha 😒 tak to ma si atb co, tak neboj, to rychle zabere a malinká bude dobrá, tak se drž! 😖
jojo, padame odsud, omluva holkám 😉

beruska3474
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
beruska3474
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
baronek
4. kvě 2011

vytvořila jsem novou skupinu, takže kdo chce zase normálně kecat, tak ať mi písne do IP 😀