ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

bohu_nka
17. kvě 2011

Ahoj holky, tady proběhla nějaká čistka od admin.? 😀 Pááánejo! Chci se zeptat, jestli je tu ještě někdo v péči ARTu. Halooo! Je tu někdo?

lulii
15. srp 2011

Holky ahoj, už jsem tu za vámi párkrát byla, potřebovala bych od vás zase nějaké info.
Nevíte některá, jak je dlouhá objednací doba v ARTu

Jinak mě mrzí co se tu stalo a chybí mi starý dobrý známý ☹

baronek
16. srp 2011

@lulii teď přes prázdniny je to určitě horší, ale mě vždycky objednali nějak do 14 dnů ....

lulii
17. srp 2011

@baronek Ahoj Baronku, jojo, už vím, už jsem se včera objednala 😉 Místo měli ještě i v srpnu, ale nakonec jsme se domluvili na 6.9. kdy budu mít ovulku. Docela jsem koukala, kolik volného místa mají. Ale to je dobře, aspoň na nás budou mít čas 😵

cajovna
30. srp 2011

ahoj holky, marně jsem Vás hledala, původní forko byla uzavřený a tak jsem sem nějaký čas nechodila a čekala jestli se nevrátíte 🙂

mirabela
8. zář 2011

Ahoj, já už ART opustila a přecházím do Unicy do Brna, ART už ztratil mojí důvěru, cítím se tam jak houska na krámě... Fakt nejsem spokojená, ale držím všem palce.

baronek
10. zář 2011

@mirabela to je zvláštní výkřik do tmy ...

hp
15. bře 2012

@mirabela
@baronek Hezký den, koukám, že Mirabela má vždy zvláštní výkřik do tmy pokud jde o Art!!!

jajulijary
15. dub 2012

ahoj holky doktorka mi doporucila art ze mam anovulacni cykly.nevite jak se postupuje v art?mam tam jit s pritelem po prvy.dik za odpovedi

bohu_nka
16. dub 2012

@jajulijary My jsme byli na první schůzce oba - vyšetřili nás oba a povídali jsme si, co nás asi tak bude čekat. Na druhé schůzce už jsme mluvili konkrétně o našich možnostech.

jajulijary
19. dub 2012

@bohu_nka a jaky problem jsi mela ty jestli se muzu zeptat.ja mam anovulacni cykly na to mi doktorka predepsala clostik a udelaly se mi cysty vajicka se stejne neuvolnila a prave proto me tam poslala tak vubec netusim do ceho jdem.jinak pritel ma spermiogram v poho.dik za odpoved 😉

jajulijary
9. kvě 2012

ahoj holky stalo se nekomu z vas v artu ze ste tam chodily a oni vam zakazali jeste pred otehotnenim zakazat smeny nocni a odpoledni????dekuji za odpovedi

jara
10. kvě 2012

@jajulijary Art jsem navštěvovala...i noční jsem dělala...ale nikdy nepadlo ani slovo o tom, že bych je dál nemohla dělat. to jsou mi nějaké novinky! A vidíš, i po nočních se dá otěhotnět... 😀 😉

bohu_nka
10. kvě 2012

@jajulijary Tak u nás to bylo naopak. Já v poho a přítel horší spermio.

andres
14. čer 2012

Ahoj holky, jaké má Art ordinační hodiny?

hp
24. čer 2012

@andres Ahojky, jsou tam každý den.Určo od 8 do 15 😀

gabca84
19. čer 2013

Ahoj holky která chodite do ARTU v ceskych budejovicich potrebuju se na něco zeptat

dvoranna
20. srp 2013

@gabca84 Jestli není pozdě, já tam chodím

gabca84
21. srp 2013

@dvoranna ahojky uz tam také chodim ale zatím nic

dvoranna
21. srp 2013

Ahoj, já tam chodim od Března. Uz mame za sebou IVF a dve KETY, ted akorat cekame na vysledek jak to dopadlo. A si tam spokojena? a proc se vam nedaři male?

nellalucia
22. srp 2013

Ahoj, chtěla jsem se zeptat před měsícem mi byl aplikován Dipherelin a s mým tělem se nic neděje....stalo se to taky někomu a jak se to vyřešilo. Děkuji

xaxanka
23. srp 2013

holky je tady nektera co se tam chysta.....nebo tam ted zacala chodit...

xaxanka
3. zář 2013

holky je tu nektera co tam chodiiii

reennddyy
8. zář 2013

@xaxanka Ahojky,já chodím do Artu od loňského listopadu...Mám za sebou 1 ET a 2 KETY...Teď momentálně stimuluji 2 IVF,v úterý jdu na kontrolu...Chceš se na něco zeptat? 😉

xaxanka
21. lis 2013

holky chodi sem nekdo

bebecinka
7. pro 2013

ahojky! uz pres pul roku chodim do Artu, stale nova vystreni a konec nikde ☹ za tyden du na dalsi konlzultaci tak snad se dozvim neco noveho a snad uz budem moct na IVF? jake mate zkusenosti? uz sem z toho dost na dne 😢 mimco si moc prejem ale nedari se

danny38
22. pro 2013

@bebecinka Ahojky, oni zatím nenašli vůbec žádný problém, proč se nedaří?

bebecinka
24. pro 2013

Jj nasli. Nedelaj se mi vubec vajicka. Pak do tohoo dalsi vysetreni na stitne, genetika a hematologie. Na stitne ivf zamytla nez da dohromady stitnou, pak se zas cekalo na hematologii, ale ted uz v pondeli bylo ivf naplanovane. Jen pockat na MS a dem na to, krasny darek pod stromek.

mischuli
8. únor 2014

Ahoj holky. Chtěla bych se Vás zeptat, jaké máte zkušenosti s Artem a IVF? Po roce snažení nás tam s manželem poslali. Spermiogram máme v pořádku, akorát já mám polycystické vaječníky - tudíž žádná ovulace. Už jsme absolvovali genetiku a teď čekáme na mojí menses, aby mi nabai krev na hormony. Jak dlouho si myslíte, že pak trvá než mě pošlou na to IVF? Když budou testy v pořádku, můžou mě začít stimulovat na odběr těch vajíček? A jaká je asi reálná šance na úspěch? Mám z toho trcohu strach, nikdy mě nenapadlo, že budu mít problémy s početím. A bolí ten odběr vajíček?
Děkuji za odpovědi

frufrunka
8. únor 2014

@mischuli Viz můj článek v blogu - jestli se máš ráda, tak ART fakt ne! Nedávno v ČB prý otevřeli konkurenci, zkusila bych to tam. Co vím z českobudějovické nemocnice, ART je továrna na průšvihy, sama jsem tu ležela se dvěma holčinama, které měli rozkuchané břicho po zanesení infekce, jak jsem dopadla já, si můžeš přečíst... ☹ Jinak odběr vajíček nebolí, je v narkóze. A druhý den je bolest jako při silnější menstruaci, pak už je to v pohodě...