ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

dulinka2
24. črc 2009

Tak jsem doma.......mám smíšené pocity...... 😅 😅 😅 Mám dva prďolky šestibuněčné - nevím jestli je to dobrý nebo ne - embryoložka se moc netvářila, prý se pomalu vyvýjeli, a tak nemá cenu to ani zamražovat, takže pokud to nevyjde, budeme muset vše na novo, prý je to těma špatnýma spermiema....... ☹ ☹ ☹ Zatím jsem měla vždy Michálka a dnes už jsem poznala i Špičku tak doufám, že má škovné ruce....... 😀 😀 😀 Tak si tu teď ležím u telky a budeme čekat jak to dopadne,,,,,,buď mám přijít až to dostanu nebo za tři týdny na kontrolu....
Cipi děkuji za držení, už můžeš pustit......... 🙂

tadelka
24. črc 2009

duli, držím moc moc palečky 🙂

cipisek007
24. črc 2009

Duli, Špička je šikula, od něj mám krásný holčičky 🙂

Leni, děkuju 😵

Simi, ahojky a děkujeme 🙂

indigo
24. črc 2009

Holky moje kamarádka se už asi přes rok snaží otěhotnět. Už i přemejšlela nad pomocí doktorů, nicméně starosti s otěhotněním hodila chvilku za hlavu, protože se vdávala a chtěla si to užít... a hle, má //. Je ráda, samozřejmě, ovšem potvrzení od doktora jí dostalo - čeká dvojčátka!!! Mazec, co? 😎
Nejste třeba někdo svobodnej? Svatba by třeba pomohla... 😀 😎

Duli žádný pouštění se konat nebude!!! Teď teprve musíme všechny držet všechno co máme! A držíme!!! 😎

cipisek007
24. črc 2009

Duli, já to právě myslela, že držím a držím a držím a pustím až za 9 měsíců 😉

dulinka2
24. črc 2009

Tak teda děkuji, doma taky všichni drží, ale dávejte pozor, aby vám palečky neupadly....... 😀 No uvidíme, ale docela mi to dnes vyznělo jako, že to tam teda dají, ale výsledek ať moc nečekám, tak jsem trochu skeptická....... Ale třeba jsem si to jen špatně vyložila.......No příští týden v neděli zkusím testnout to máme výročí bude to jen 10 dní, ale to je ještě dlouhá doba.....

indigo
24. črc 2009

Duli tohle jsem měla při druhým ivf, zbylo jedno jediný embryo a nic moc kvality, embryoložka se tvářila jako že je to jen na nás, jestli ho teda necháme zavést nebo se na to vyprdnem..... no a dneska je z toho nic moc embrouše nááádhernej tříletej chlapák! 😎 Oproti tomu při třetím ivf jsme měli 2 embrya úplně ukázkový, prý skoro učebnicový... a nic. Pak si vyber... 😖

dulinka2
24. črc 2009

Tak teď jsi mi dodala naději děkuji.... 😅 😅 ......... Jinak jsem jich měla právě 11 a z toho mi dvě zavedli tak nechápu, proč se něco nezamrazilo, ale asi ví co dělá no.......

dulinka2
24. črc 2009

Indi a ležela jsi po tom, já mám stach i dojít si na záchod, abych něco nepokazila, to víš a nic moc mi neřekli a já jak byla nervózní se ani na nic nezeptala,,,,,,, ☹ ☹

indigo
24. črc 2009

Duli - já jich pokaždý měla kolem 13ti a nikdy nezbylo na zamražení, při tom druhým ivf jsem měla nejvíc vajíček ze všech ivf - 17. A zbylo jediný embryo. Ono to prostě není tak, že máš 10 vajíček, tak z toho bude 10 embroušků a zbyde ti i na několik KETů. Některý vajíčka spermie nezvládnou oplodnit vůbec, některý třeba oplodní, ale nezačnou se vyvíjet..... nebo se v tom vývoji zastaví... přeci jen jsou "jen" někde v misce nebo ve zkumavce, žádný byť sebelepší prostředí není pro embroušky ideální. Buďme rády aspoň za to, že zbylo na transfer... 😎

Jinak strach neměj, klidně normálně funguj, jen opatrně = žádný stěhování skříní, mytí oken a tak... jo a já se taky třeba bála, aby ze mě embroušci nějak nevypadli, tak prej to není možný, představ si to jako 2 krajíce namazaný máslem připláclý na sobě (děloha) a mezi nima např. drobek z rohlíku (embroušek). Prostě ho nevyklepeš, ani kdybys ten chleba pustila na zem... 😀

dulinka2
24. črc 2009

No já jich taky měla 17 a 11 se plně oplodnilo, ale špatně se vyvyjeli no tak budeme doufat, že jim moje prostředí bude vyhovovat...... 😀 😀 Tak to je super, budu se šetřit a bude to, ale manžovi to neřeknu on kolem mě tak krásně skáče, že toho musím využít...... Je jsem tak ráda, že tady vždy najdu někoho kdo poradí..... 🙂 🙂 🙂 Tak se měj pěkně a ať ti malá do pondělí vydrží v bříšku když už sis naplánovala ten pěkný datum.....AHOJ

indigo
24. črc 2009

Díky, ahoj!!! 😎

tulik1
25. črc 2009

ahoj holky, zdravim vas pri sobote, ted jsem tu dva dny nebyla, protoze vcera rano jsem zacala spinit - testla jsem a je tam jen jedna carka, takze zase nic, jsem z toho znicena ..., ale kazdopadne vam vsem ostatnim drzim palecky, aby to dopadlo, ja se ted na nejakou chvilku z konika asi stahnu, mam pocit, ze ted chvili nechci slyset nic co se tyka myho tehotenstvi, uvidime co prinese cas, jsme objednany na sedmyho zari do prazskyho pronatalu, bude to nas ctvrty IVF pokus, tak uvidime, treba zmena prinese stesti ... mejte se tu krasne
indi hezky porod a tesim se konecne na to jmeno te holcicky 🙂

dulinka2
25. črc 2009

Tuliku tak to je mi líto, držím palečky, aby změna prospěla........ Bohužel se k tomu nic jiného říct nedá, v tomhle případě slova nepomůžou....... ☹ ☹ ☹ Tak se drž a až budeš mít zase sílu tak se zastav....... AHOJ

simisimi
26. črc 2009

ahoooj holky
Duli: drzim palcky at konecne objevis //, a pak te mi budem nasledovat
Tulik: hodne stesti v Pronatalu a nestracej hlavu, ja vim, že je to tezky a slova v tomto stavu jsou ako pise Duli nanic, ale musis byt vyrovnana psychicky, todle dela taky sve...
...ja si take rekla, ze to nebudu honit, my jeli v patek na odber a po vysledky a chtela jsem to mit honem honem at nezameskam ani mesic a buf ani sme tam nedojeli, meli sme mensi nehodu, ale nastesti v nestesti, jsme oba ok, takze se mi to posuva o dalsi 2 mesice a rekla jsem si ze to nemam cenu honit to kazdy den, clovek by se z toho zbalaznil....
Indy: a tobe ak ti to vyjde na zitra preji hodne stesti a pohodovy porod ... 🙂 musi to byt krasny pocit 😉
( jinak mas moc hezkeho chlapecka )
tak se drzte, pa

indigo
26. črc 2009

Tuli to je škoda, že to ne a ne vyjít. Snad pomůže ta změna...

Holky děkuju, že na mě myslíte, já se pak přijdu pochlubit, jaký v Artu umějí krásný holčičky. Že umí krásný kluky, to už vím... 😎

Hezkou neděli!!!

cipisek007
26. črc 2009

Kuuurník, zase neúspěch, Tuli, je mi to líto ☹

Přeju všem krásný týden, odpoledne odjíždíme na Lipno 🙂

dulinka2
26. črc 2009

Cipí přeji vám pěkné počasí....... 😀

barabasek
26. črc 2009

Ahojky krásný konec víkendu 😉
Lenka mě zase odhalila st a čt jsem byla za dětmi na táboře bylo strašně fajn.
Zatím jsem netestovala je ještě brzo mám strašně dlouhý cyklus.

allisska
27. črc 2009

Ahoj holky, přeji pěkný začátek týdne...

tinpet
autor
27. črc 2009

Ahojky holčičky, přeji krásný začátek týdne 🙂 Jsem po čtrnáctidenní dovolené, takže jsem se nehlásila a vypadá to na hektický týden, tak se asi moc nerozepíšu. Na dovolené jsem dostala mrchu, takže spermio neúspěšné, ve středu jedu na konzultaci, tak uvidíme... teď ještě přemýšlím o Mojžíšové... No nic, přeji hezký den 🙂

dulinka2
27. črc 2009

Ahojky holky,,,,, no jo Barabašku koukám, že Leni tě zná jak své boty.... Tinpet v sobotu jsem zrovna přemýšlela co je s tebou a ty sis dovolenkovala tak doufám že sis odpočinula......... Jinak všem přeji pěkný týden......

dulinka2
28. črc 2009

Pěkné ráno všem, Leni jaký byl víkend na chaloupce???? Nevíte něco o Indi????? Dnes mi vůbec nevadí, že musím být doma, dnes je na to totiž ideální počasí........... 😉

indigo
28. črc 2009

Hezké ránko, Indi zatím stále nic...
Pro mě je naopaktohle počasí velmi příjemné, tak už jsme byli veku a chystáme se zas. 😉
Mějte se!!!!! 😎

lenkacar
28. črc 2009

tak nic?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!indi ,tak odjíždím zase tak papapa

dulinka2
28. črc 2009

No jo Indi, malá se asi parádí tak jí to trvá......... 🙂

indigo
29. črc 2009

Nikde nikdo?
Já stále nerodím a nerodím, i když bych z fleku mohla, nález tomu odpovídá maximálně, ovšem slečince se na svět nějak nechce. No dám jí teda ještě pár dní... 😎

dulinka2
29. črc 2009

Ahojky Indi neboj ona jednou bude muset....... 😀 😀 Nějak se nám to tu zastavilo, tak snad se zase rozjede něco o čem bude mluvit.... 😉 😉 Všechny zdravím a doufám, že si užíváte krásné teplé dny...... 😎 😎

lenkacar
31. črc 2009

tak jsem tu oúpět na skok ,indi furt nic??????????????

lenkacar
31. črc 2009

taky přeju všem hezké léto ..mizíme zase na chatu ,byla jsem to doma kulturnit a vyprat..