ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

peda
4. srp 2009

Leni,myslíme na vás s Elli a držíme obě palečky,ať ti je tam mrazáčky šikovně pošlou,ať se jim tam móóc líbí. 😵

Barabášku,září je supr měsíc na IVF,jsme s Elli důkazem,hned na poprvé 🙂

allisska
4. srp 2009

Ahoj holky,
Indi, taky posílám velkou gratulaci k Michalce.
V pátek jsem byla v Artu a vypadá to, že bych tak za 12 dní měla začít se stimulkou. Ještě musím do Artu příští týden, protože mám cystu a ta by mohla vadit. Pokud nezmizí (což asi nehrozí), tak mi budou dělat punkci ☹ Ale to snad nebude tak strašný...

lenkacar
4. srp 2009

allis punkce vůbec nebolí 😉

allisska
4. srp 2009

Leni, fakt ne? Tak to jsi mě docela uklidnila

lenkacar
4. srp 2009

ale vůbec ..jediný co mě bolelo ta napíchnutá žíla 😀 😀 😀

lenkacar
4. srp 2009

málem jsem umřela od strachu a zbytečně 😀 😀 😀 😝

allisska
4. srp 2009

No tak to to snad zvládnu, když to nebolí. A jak dlouho ten výkon trvá? Asi je to rychlý, co?

peda
4. srp 2009

Leni,tak se pochlub 😉 🙂
Kdo ti zaváděl mrazáčky,kolik jich máš....moc jsem na tebe dneska myslela.

cipisek007
4. srp 2009

Leni, tak co? 🙂

lenkacar
4. srp 2009

ted jsme dojeli domu z budějc...takže vše špatně ..slíza mizerná ,takže Ketík příští měsíc za podpory estrofemu a dostala jsem i prednison a vynutila jsem si imuno ..takže se zítra objednam do Podolí

lenkacar
4. srp 2009

allis ten výkon trvá pár minut 😀 😀 😀 vůbec se neboj ani břicho tě pak nebolí

cipisek007
4. srp 2009

Jééé Leni, to mě mrzí. Ale září to jisti!!! 😵

Jdu do hajan, dobrou noc 🙂

peda
4. srp 2009

Leni 😠
ale nedá se nic dělat.Pij ten kontryhel na sliznici a září je plodnej měsíc,určo to vyjde 😉

lenkacar
4. srp 2009

na podzimek holky moc nevěřim ,to mám dépy jako prase ..ale co se dá dělat .. 😉 ten nahoře to tak chce ..hm..s bar na to vlítnem po létě no ..zatim můžu hasit žízeň pivísem 😎 😝

cipisek007
5. srp 2009

Leni, září je až do 21. letní měsíc 😉

lenkacar
5. srp 2009

míšo dyt to znáš ..moc se nedá plánovat každopádně už je to rok ,včera měl z toho manžel slušnou depku 🙄

cipisek007
5. srp 2009

Leni, věřím ☹ to jsi byla ty u tý kartářky, viď? Doufám, že se ta její věštba nevyplní 😒

lenkacar
6. srp 2009

míšo ahojky i ostatní ,byl to kartář 😉 ,hm co já vim ..tak se jedem uklidnit na mallorcu v neděli ,už nám jaksi hrabe 🤐

lenkacar
6. srp 2009

včera jsme byli na pivku a bolela mě ráno hlava jako bejk

indigo
6. srp 2009

Ahoj kočky! Tak mám v albíku tu naší princeznu, už abyste měly všechny taky takovou..... 😎

allisska
6. srp 2009

Ahoj Indi, Michalka je nádherná

lenkacar
6. srp 2009

jé ahojík indiánko ..hned jdu juknout

lenkacar
6. srp 2009

ta fotka s těm rukama mi úplně dojala ..indi je nádherná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tulik1
6. srp 2009

ahoj indi, proste naaaaaaaaaaaaaaadhera 🙂

lenkacar
7. srp 2009

dobré ránko kočky ..jsem tu na skok ,povinností moc ..přeju všem hezký den

barabasek
7. srp 2009

Ahojky 🙂
Indi Míša moc moc pěkná 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Leni jak na Mallorcu v nedeli 😎 pěkně počkáš na Barabáška do pátku až poletí do Řecka 😎

peda
7. srp 2009

Ahojky 🙂 😉

pěkně holky naberte pořádnou sílu na dovolený na září,já to měla taky tak.V srpnu na dovolený a hned začátkem září jsem začala píchat,teda stimulovat 😀 😀 a dneska mám dvouměsíční sluníčko.
Leni,v září je ještě krásně,to podzimní depku mít nebudeš,neboj.

Tak papa a krásnou dovolenou všem 😉

lenkacar
7. srp 2009

díky pedíku 😉

lenkacar
9. srp 2009

holky hezký den všem ,no tady to zasejc žije ...to až se vrátim to budete na jaký str.co? ☹

lenkacar
9. srp 2009

a kam se vůbec poděla tinpet co?