ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

achalteke
7. črc 2009

Leni taky moc držím palce, ať se embroušci pěkně zavrtaj a jsou z toho nakonec třeba ty trojčáci 😀 😀 😀 😉 😵

lenkacar
7. črc 2009

jájo to to dík teda ,to by moje záda nezvládli ,ale sám rudánek řikal ,že po Ketu to až tak horký nebude a já zatim počet neřešim vůbec ,budu fakt ráda za jedno 😉

lenkacar
7. črc 2009

včera se mě manžel ptal jak tam můžou putovat v čem tam plavou ,no ten má otázky ..z něj chcípnu a už zase na měkouká těhotně

lenkacar
7. črc 2009

holky měkouk je dobrej ne?

achalteke
7. črc 2009

ha ha leni jo jo těhotnej kukuč chlapů je fakt sranda a docela dojemnej 😀 😀 😀 😀
a měkouk je pěkné české slovo 😉 😀 😀 😀

tinpet
autor
7. črc 2009

Ahojky holky, ani se nebudu snažit vás dočítat 🙂 nějak jsem se odmlčela a upřímně ještě chvílemi asi potichu zůstanu... nějak zjišťuje, že mi nedělá v tuhle chvíli dobře o pravidelně těhulení psát... 🙂 snad mě omluvíte 🙂 ve čtvrtek jsem byla na iui, od soboty mě bodá v podbřišku, tak nevím, jestli mě tam někam "nešťouchli" 🙂

dadous
7. črc 2009

ahoj tin, tebe aby člověk odchytaval 🙂 ja ve středu byla na IVF, takže budem na stejno 😀 už mizím 😕

tulik1
7. črc 2009

ahoj holky, tak uz jsme zpatky z chajdy, prodlouzenej vikend byl super, kez by jich bylo vic 😉 , ted v patek jdu do artu tak jsem zvedava co mi povi ... minule byl KET bez pripravy, sliznice rostla sama, tak snad to ted bude taky tak 🙂
leni super - ze tri se nejaky urco uvelebi, to je jasnacka 😀

tinpet
autor
7. črc 2009

Ahoj Dadí 🙂 ráda tě vidím 🙂 ty bláho, tak to gratuluju a zároveň ohromně držím palečky 🙂 já se plácám mezi pocitem zoufalství, že je jasný, že při nízké úspěšnosti iui to nevyšlo a rozhodnutím, že to je jasný, že to vyšlo 🙂 tak že jsem prostě psycho 😀 akorát nechápu, proč mě bolí podbřišek a bodá mě v něm.. pobolívá mě i u vaječníku... asi paranoa... leni, ať nemusím dočítat... příprava na IVF?

dadous
7. črc 2009

lena ma už tři prcky u sebe 😉 a neboj vyjde to , nesmíme se moc hlídat 😉

tinpet
autor
7. črc 2009

aha, teď jsem to dočetla 🙂 leni, tak to gratulace 🙂 to vyjde, musí 🙂 kdy jsi byla??? no, dadí, já ti mám pocit, že od soboty nedělám nic jinýho, než že se pozoruju 😀 v pátek odjíždím na dovču, tak to by mě mělo trochu probrat 🙂

dadous
7. črc 2009

jee tak to si to krasně užijte, a moc přeju aby ti to vyšlo 😉 teda nam všem 🙂

cipisek007
7. črc 2009

Leni, ale Rudánek mi říkal, že po IUI dvojčata nejsou, max. ve 2% případech, takže jemu moc nevěř 😀 😀 😀

lenkacar
7. črc 2009

míšo to je fuk přece hlavně at něco je 😉 ,dadu to je hezké jak se nám ty diskuze prolínají 😀 😀 😀 😀 ,jen tak dál,tinpet od včera mám 3prcky a taky mě bolí břicho ,ale mě tam pěkně rejpnul a pak bolelo i to zavádění katetru,tak jsem si tam zasykala ,ale vydržela ,poprvé to bylo jen nepříjemné ,ted se to moc nevydařilo ,tak doufám ,že je uvnitř vše v poho..

lenkacar
7. črc 2009

jinak ten Ket jsem měla v nativním cyklu bez jakýkoliv léků,jeniom beru dlouhodobě acidofolan což je železo ,B a listovka

tulik1
7. črc 2009

leni a nedali ti ani prednison? ja mela minuly KET taky bez jakychkoliv leku, ani prednison mi nedal a pak jsem se tady nekde docetla, ze by se mel brat spolu s utrousem nebo duphastonem ..., nevis jak to je spravne?

indigo
7. črc 2009

Tuliku - prednison - pokud není k tomu důvod - není nutnej, dává se když najdou nějakej problém v imunitě. 😉

lenkacar
7. črc 2009

tulí já jsem si ho i sehnala ,ale jako kontraindikace je kortikoid a ten já mám ve foukačce co mám na astma ,tak jsem nechtěla riskovat ,ale někde ho dávaj úplně normálně ke každému IVF v sanusu tušim..no počkám si co bude a když to nevyjde taky chci imuno..

lenkacar
7. črc 2009

ty jo indi nekeckej že nemáte ještě jméno ty nás chceš natahovat co?já už mám jménio a to děcko mi chybí 😀 😀 😀 myslim ,že tvůj postup je lepší 😉

dadous
7. črc 2009

leni ty budeš potřebovat tři jmena 😀 😀

lenkacar
7. črc 2009

dadu mám 2 a jedno klučičí ,tak to myslim klapne ,původně jsem chtěla pro holku 2 jména ,no tak by se podělily 😀 😀 😀 😀

lenkacar
7. črc 2009

a ty nemáš dadu jméno?já mám prostě jasno Ellen Katarína

dadous
7. črc 2009

to je jmen, to je jmen 😀 😀 ja nad jmenama ještě vubec nepřemyšlela 😅

lenkacar
7. črc 2009

ne jo? to já takhle při těch dlouhých večerech ,někdo holt dělá něco jiného

lenkacar
7. črc 2009

a navíc jsou tady už 2 Elenky tak potřebuju 3 do party

dadous
7. črc 2009

jo Elen je hezky ale to nedam, pže ho chceš ty 😀 😀 no tak kluk u nas bude jasně po tatovi a holku necham vybrat taky tatu 🙂

lenkacar
7. črc 2009

můžou bejt potom jako 3sudičky 😀 😀 😀 😀 a to se ani neopičim to je prostě shoda

lenkacar
7. črc 2009

u nás kluk daniel ..

dadous
7. črc 2009

taky hezky 😉

lenkacar
7. črc 2009

a nebo taky prd ,když nic nebude ,ale uvidíme 😉