ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
18. črc 2010

no prší krásně i se ochladilo jsem nadšená ,akorát by teda nemusela bejt u toho taková tma ..

lenkacar
18. črc 2010

jsem se těšila jak si pěkně přispim ,když zítra už mažu do práce ,ale sousedka nezklamala v 6hod. rádio na plný koule a tříská z nádobím ,je sama ,já být sama tak nevařim ani omylem..její kuchyně sousedí z našim spaním a ještě si otevře balkon ,já myslim že jí proklínaj 2 patra okolo..

baronek
18. črc 2010

Já beru acidofolan, je v něm taky listovka. V artu jsem se zapomněla zeptat, jestli mám něco brát,abych to všechno usnadnila. Fandíkovi naordinuju asi ten selen a zinek - to je nejlevnější varianta a pak počkáme, co nám řeknou po genetice 😲

baronek
18. črc 2010

@lenkacar to je holt panelák, už jsem mu odvykla, barák je prostě barák, i když nedodělanej, ale dvě místnosti, koupelnu a kuchyň máme a patro se snad taky někdy dodělá 😀

lenkacar
18. črc 2010

já taky mám acidofolan.. 😵

lenkacar
18. črc 2010

toho už jsem sežrala kýble a nakonec na genetice zjistili ,že moje tělo vůbec nepříjmá béčka a ani listovku ..tak nevim jestli se to touto formou ve mě udrží .. 😨

lenkacar
18. črc 2010

platí se něco za stavební povolení?

baronek
18. črc 2010

@lenkacar to víš, že platí 😲 Otázka by spíš měla být, za co se neplatí 😠 ale kolik to je, to nevím. A vy už máte všechny papíry připravený?

lenkacar
18. črc 2010

ne my nemáme nic ,jenom díru do země 😀

baronek
18. črc 2010

@lenkacar dobrej začátek. Takže ani nevíte, jak bude baráček vypadat? Taky určitě musíte na Eon kvůli elektrice a na stavebním úřadě si stáhni žádost o povolení a tam máš všechno, co potřebuješ 😎 Budete mít kolem toho určitě lítání 🙄 My teď stavíme boudu na nářadí, která není na stavební povolení ani se nemusí ohlašovat, ale musíš mít územní souhlas a všechno musíme nechat nakreslit, dodat technickou zprávu, situaci, svolení sousedů 😅 a to všechno do jednoho měsíce, protože jsme to dělali načerno a soused nás udal 😕

lenkacar
18. črc 2010

ted jsem na to koukala stačí nám stavebí ohlášení je to zadarmo ,ale papírů k tomu 3 prdele

lenkacar
18. črc 2010

my děláme ,nebo budeme ,dělat přístavbu k chatě ..

baronek
18. črc 2010

Tak to máte dobrý, když nejedete na stavební povolení. A máte to v nějaké chatové oblasti nebo jste úplně na samotě?

suvik
18. črc 2010

vpadnu vám do stavební diskuse 🙂

neberu nic, ani listovku, za 4,5 roku, co se snažíme o mimi jsem jí snědla megakvantum( a nejen jí, když si vzpomenu na všechny ty zaručené rady, co všechno jsem dodržovala, jedla a pila....je mi k smíchu)
ptala jsem se v artu, jestli míám brát nějaké doplňky a řekli, že nemusím, jedině snad listovku, ale není to nutné.

Přidávám se k Lence-taky jsme nabrala, ale mám pocit, že jsem se živila víc než jindy, vetší chut´ k jidlu, větší žravost 😉 . K tomu všemu bolest prsou+zvětšená a velké, bolestivé břicho, obojí naštěstí ustoupilo.

baronek
18. črc 2010

Tak to je fajn, když v Artu řekli, že se nic brát nemusí ☹ ale je to divný 😝 Já už toho vyzkoušela taky kvanta a stálo to docela dost peněz. Já si totiž myslela, že je chyba na mé straně a zkoušela jsem, co se dalo - vitamínové doplňky, čaje od Jonáše. Teď vím, že se má jít hned k doktorovi 😲

suvik
18. črc 2010

baronek-proč Ti připadá divný, že se mi řekli v artu, že nic brát nemusím?
Já se opravdu cíleně zeptala, zda mám brát nějaké vitamínové preparáty a bylo mi řečeno, že to není nutné a pokud něco brát chci, tak listovku.

baronek
18. črc 2010

Divný mi to připadá, protože všude čteč, že když něco nejde, tak to musíš podporovat vitamínama a oni po tobě nic nechcou 😒

suvik
18. črc 2010

mě to divný nepřišlo, spíš naopak, nemám důvěru k nikomu, kdo mí vychvaluje nějaký preparát, který si musím sama koupit, mám namysli podpůrné prostředky. A není to tak, že kdybych ho dostala a nemusela ho platit, užívám ho 😎

Jinak samozřejmě beru a píchám vše, co mi v artu předepíší, v tom jsem vzorná 🙂

lenkacar
18. črc 2010

no mě se na to co beru ptali akorát po transferech a zapisovali si to ..spíš mi to přišlo jako statistika ,ale taky mi nikdy nikdo neřekl ,co mám a nebo nemám ,dokonce ani neřekli ,že na hormony se musí opravdu hodně moc pít ..a tim mě teda nasrali,protože kdyby mi to neřekly tady holky z koníka tak jsem dopadla mnohem hůře s tim hyper..takhle se něco přeci dostalo močí ven..

lenkacar
18. črc 2010

jinak my jsme v chatové osadě a je tam asi 24chat různě rozmístěných,ale máme z každé strany douseda.. 😝 a ten jeden stojí zato ..prej právník,ale to je chlap nechuta ..chrchlá,že by jeden blil a ta jeho nová nevěsta ta to taky tahá až z paty ..bože můj ,chodí prdí,chrchlají ,to je páreček ,hlavně že je judr ,na cokoliv jsem se ho zeptala měla jsem dojem ,že mluvím z debilem,.. 🙄 😝 a ty druhý sousedi tam skoro nejsou ,ty mě serou leda tim ,že z bývalými majiteli od kterých jsme to koupili,uzavřeli jakousi ústní dohodu a přístavek chaty jim končí na hranici pozemku a další co mi sere ,že maj na našem pozemku do země udělaný sklep..na který jsme narazili nyní při hlouběbí základů,že zasahuje až pod naši chatu..asi s ním hodim řeč ,že v případě ,kdyby to prodávali dál se sklep zasype ..co mi je do toho aby měl někdo na mém pozemku sklep,stačí že mi přímo čumí do oken..

kinguse
18. črc 2010

baronku,jo,první mimčo bylo úplně přirozeně,hned první měsíc po vysazení antikoncepce!..takže jsem ted vůbec nechtěla uvěřit,že jsem po nějakým přechodu. Už ten první dr mi tenrkát říkal,když jsem přestala před těma 2rokama menstruovat,že selhávaj vaječníky a že to vidí na IVF,jenže já husa hloupá mu nevěřila, na vše se vyprdla, ztrácela čas s růžnýma vitamínama a doplňkama a bylo to všechno na h.... Ale teď už to nevrátím,takže smůla ☹
suví,jak jsi psala o manželovi a jeho přístupu,tak mám pocit,žes popisovala toho mýho 😀 všechno nějak dopadne,neovlivníš to,tak se s tím nestresuj ..apod...takže u nás stejný 😀

baronek
19. črc 2010

Holky, myslíte, že mi v Artu řeknou po telefonu, jak nám dopadl spermiogram? Docela by mě to zajímalo než půjdeme na genetiku.

baronek
19. črc 2010

Tak neřeknou, jedině osobně 😉 Tak vydržíme po genetice.
Jo a včera se Fandík vsadil s jedním kamarádem, že do roka otěhotním. On si vážně neuvědomuje závažnost situace 😲

dashi
19. črc 2010

Ahoj holky,
zdravím při pondělku. Suvik držím moooc palce do příštího pokusu ☹ 😉
Jinak já mám zkušenost radši nikomu nic neříkat, po minulých nezdarech vím o čem mluvím. To bylo pořád tak už jsi těhotná a jak to, že nejsi těhotná a takový řeči. Ted zastávám názor neříkat nikomu nic, aspoň mě nikdo nestrestuje. Kinguse to bysme mohly zajít někdy na kávu, když jsi taky z ČB.

kinguse
19. črc 2010

ahoj holky,no já bych taky nejradši nikomu nic neříkala,každej se mě pořád vyptává a už mě to štve. Ještě jsem se svěřila už kdysi na podzim kámošce,že mám problém s vlastníma vajíčkama a vypadá to,že když budu chtít mi,budu muset mít darovaný vajíčka a ona to samozřejmě pustila dál a každej se mě teď ptá,jestli do toho půjdu a tak. Nechci,aby o tom někdo věděl, ví to rodina a už tak mi to přijde dost. Každej na to má jinek názor,někdo by do toho vůbec nešel. Největší problém s tím má moje mamka a to je mi hrozně líto..sice jí trochu chápu,protože když půjdem do darovaných vajuch,tak z naší strany nebude mít mimi vůbec nic..no i mě je z toho dost smutno,ale co nadělám, buď mimi z darovaných nebo nic a s tím se nějak nedokážu smířit,i když to jedno už doma mám, připadá mi,že jsem neúplná rodina ☹
Dashi,kávu klidně můžem dát,jen se mnou je to horší časově, zvlášť teď přes léto, mám prcka na hlídání u segry ve Velešíně a každý den tam jezdím,takže jsem furt v trapu....ale třeba to někdy klapne 🙂 !
Zítra dám vědět,jak jsem dopadla v ARTu na kontrole!

lenkacar
19. črc 2010

no holky myslím si opravdu ,že je lepší nikomu nic neříkat ,moje soucitně se tvářící kámoška mi to dobře vrátila ,nevinně se tvářící to vykvákala všude ,že manžel nemá sperma nic moc a i ten zbytek pustila do éteru a neni to teda příjemný ,jak začne člověk lézt po doktorech nese si na čele známku ,,neni normální,,ale už je to rok a ani jí to neřeknu ..

suvik
20. črc 2010

Holky, zajímá mne jak to chodí při KET? Hlavně to jak dlouho trvá rozmražení embrýsků a za jak dlouho ví v laboratoři, že jsou ok.
Předchází KET nějaká příprava, myslím léky např. Crinone gel na podporu sliznice, ten jsem zaváděla při předchozím ET, už po odběru vajíček.

baronek
20. črc 2010

Já to taky nikomu neřeknu. My to vlastně neřekli ani rodině. Myslím, že oboje rodiče by to opravdu dost špatně nesli a kamarádkám se svěřovat nehodlám, taky mám své zkušenosti 🙂 Je to naše věc a my se s tím musíme vypořádat sami.
Suviku a už ses objednala na kontrolu?

suvik
20. črc 2010

baronek-ještě jsem se neobjednala, řeším, že kdyby bylo vše ok a nic nebránilo KETu, tak to prubnu hned tenhle cyklus, momentálně mám 5-tý den mrchu

suvik
20. črc 2010

ale možná si to fakt představuju moc jednoduše, třeba KET nedělají hned následující cyklus po neúspěšném ET.......nevím a nezjistím dokud se neobjednám 😉

nejsem z ČB a nebaví mě do Artu jezdit jen tak pro nic za nic, mám to skoro 80 km(jedna cesta)