ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

mladamamka
21. čer 2009

Jo chtělo by to Duli. Už ta smůla se nás tady drží dost dlouho. Tak doufám, že se chytnou a pak mě bude Leni, caji a ty a ostatní holčiny rychle následovat.

dulinka2
21. čer 2009

No Indigo, tak nějak předběžně, ale přesně ještě ne, ale když jsem tam volala že se chci domluvit, tak říkala že je dostanu (chtěla jsem dřív aby to bylo připravené až se vrátíme z dovči) abych to měla doma připravené..... Tak třeba si je pak budu vyzvedávat jindy, ale proč by jinak říkala že si mám vzít peníze.......

indigo
21. čer 2009

Tak to už je tam asi mít budeš, "nějaký", už budeš muset vzít jaký budou mít pro tebe připravený. Oni to totiž domluovaj s tou pojišťovnou, ta jim to musí odsouhlasit. Jinak by ses za ty léky nedoplatila, je to pěkně drahý. No uvidíš zejtra, peníze radši vezmi, ať tam nemusíš znova... 😎

indigo
21. čer 2009

Holky jak tak přemejšlím, tak poslední těhule je Lulunka, ovšem přirozeně (díky klice 😀), před ní je Jája a Zuzka, ale ty jsou obě taky přirozeně. A nikdo jinej už ne, ne? Takže poslední, komu vyšlo ivf, jsem já... to je teda masakr, to je doba... 😒

dulinka2
21. čer 2009

No tak to jsem zvědavá........ ☹ Ještě je čas než pojedem na dovču, tak to tam nějak domluvím a uvidím.......

mladamamka
21. čer 2009

Jo Indi musím už to ňák prolomit. No ty už to máš za pár. Ještě musíš pár týdnů vydržet a pak už se budeš chlubit s holčičkou.

simisimi
21. čer 2009

Cauky holky...co znamena inj. s perem...? :D

mladamamka
21. čer 2009

ahoj simi to Ti písne Indi.

indigo
21. čer 2009

Jo mamko, chtělo by to sakra protrhnout tu smůlu...

Simi - to je spešl pero v kterým jsou injekce, něco jak maj diabetici, ono to není pero 😀 ale vypadá to prostě jak propiska, sundáš víčko, píchneš si a zase zavřeš... 😎

simisimi
21. čer 2009

ja jsem zvedava co bude v artu mame prvni v cervenci, nevim co nas ceka...:( koukam ze ty vase skratky neznam...

simisimi
21. čer 2009

🙂 to jsem si myslela ze pero :D nebude, a to si teda pichas sama? To sa zvladut da? A psali ste neco o cenach je to drahsi?

indigo
21. čer 2009

Simi - jsou léky plně hrazený pojišťovnou (teda pár korun se asi doplácí) a pak "lepší", který taky hradí pojišťovna, ale doplatej je několik tisíc. Není pravidlo, že ty dražší vedou zaručeně k většímu úspěchu než ty levnější. každýmu sedí něco jinýho a drahej lék fakt není záruka...
To pero to k injekcím půjčí, za to se neplatí nic navíc, pak ho zase vrátíš. 😎

lenkacar
21. čer 2009

simi ,ale vypadá to jako pero ,než to rozmontuješ 😉 ,já poprvé platila asi 2300za pero a pak doplatek ,tak něco kolem 2000kč,to pero asi kolem 4000kč ,ikdyž mi to podruhé nestačilo ,ale zase byla veliká úroda..

indigo
21. čer 2009

Jo - ty dražší injekce se píchají jen odkožně, to zvládneš sama (popř. třeba manžel), ty druhý jsou do svalu a to ti musí píchat nějakej zdravotník.

dulinka2
21. čer 2009

No tak to už je opravdu na čase, aby tu někdo uspěl....... 😉 No fakt jsem napnutá jak struna co mi doporučí,,,,,,

simisimi
21. čer 2009

teda za 23OO su ty levnejsi a za 4OOO drazsi? teda ja mam v tom nejaky chaos, ja jen ze kdz tam pudem abych vedela co a jak ale vidim ze budu cumet jako PERO :D

simisimi
21. čer 2009

no ono najprv uvidime co zjisti a podle toho se asi budu delat zavery

dulinka2
21. čer 2009

simi je to fakt individuální vše ti pak řeknou a doporučí na základě výsledků.........

lenkacar
21. čer 2009

simi ono se to paltí na dvakrát ..kolem 4tis. je to dohromady ,,ty co jsou od pojištovny jsou skoro zadara

lenkacar
21. čer 2009

tak mizim můj oblíbený seriál na nově páčko holky

simisimi
21. čer 2009

aha a vy jste si brali t lepsi nebo podle ceho se rozhodujete?

indigo
21. čer 2009

Simi - nevím kolik jsou ty levnější, ale určitě ne v řádech tisíců, asi ani stovek. Ty dražší tě celekm vyjdou na 4-6 tisíc, podle toho, kolik toho budeš potřebovat. poprvý ti dají jen část, tak max. za 2 - 2,5 tisíce, pak budou přidávat podle potřeby, budeš jezdit na kontroly během stimulace.
Pero jsem teda neplatila nikdy, ale třeba už se to změnilo, byla jsem na posledním ivf vloni v listopadu.
No ale stejně je tohle všechno zatím zbytečný, vždyť vůbec nevíš, jestli se tě ivf bude týkat! 😎

dulinka2
21. čer 2009

no nic jdu do vany a jsou Chalupáři,,,,,,,,,,pak do hajan, musím dospat ten svůj včerejší ,,úlet" už jsem ospalá, že se to nedá ani popsat,,,,,,, zítra se ozvu jak jsem dopadla...... AHOJ

indigo
21. čer 2009

Simi to se fakt nerozhoduješ ty, dej na doktora, to j jako když přijdeš k obvoďákovi a nadiktuješ si, jaký bys chtěla nebo nechtěla antibiotika... 😎

lenkacar
21. čer 2009

já se rozhodla podle toho že ty jehličky jsou pidi ... 😀 😀 😀 😀

simisimi
21. čer 2009

aha ja myslela ze mas nejaky vyber :D, no jo je asi lepsi pockat

indigo
21. čer 2009

Dobrou Duli!
Taky mizim, bolí mě u pc celý tělo, hlavně břicho, nějak tam slečnu utiskuju... 😖 😀
Čau ženy! 😎

simisimi
21. čer 2009

dobru noc

cipisek007
21. čer 2009

Ahojky holky!

Mamko, gratuluju k embryjkům 😵 😵 Držím palce co to dá, ať můžeš ostatní snažilky pěkně poplivat těhubacilama 😉

Leni a Tobě gratuluju k mrše, snad ti bude zítra už líp 😉

lenkacar
22. čer 2009

zdary holky přeju hezký den ,míšo zatim je mi furt stejně ,ale mám pár dní na to ,abych se uzdravila 😉 ,tak jsem se objednala na UTZ 3.7. v 16hod. nepotkám se tam s někým?ty jo zase tam ofuky ,že je to moc brzy tak to hledala v papírech jestli nelžu ..sakra ..už mi s tim serou ..budu 13den ..