ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

dulinka2
24. čer 2009

Ahojky holky, teda jste se dneska rozjely, kdybych si vás postupně nepročítala v práci tak tu budu sedět do noci...... 😲 😲 😲 To nevím jak vás stihnu dočíst až se vrátím z dovči ten týden pryč, budu týden dočítat..... 😀 😀 Teda koukala jsem, že jste s tou klikou začaly pěkně soukromničit.....takže NIC se odnášet nebude, jen ať je tam pro všechny...... 😉 😉 😉 Jinak taky jsme dost často jezdili s manžou kolem ARTu a neustále jsem přemýšlela co to je asi za barák, no a teď už to vím, raději bych to nevěděla....... 😖 😖 😖
Ty jo Indi tak to už máš za pár a zase vás bude o jednoho človíčka víc...... 🙂 Snad se tu začneme rozrůstat všechny...................

lenkacar
24. čer 2009

duli já se rozrůstam pořád ,do šířky ☹ ☹ ☹ 😝

dulinka2
24. čer 2009

Leni, moc dobře víš, že tak jsem to nemyslela,,,,,, 😉 😉 😉

lenkacar
25. čer 2009

čus holky tady se dneska kecat nebude? já jsem od rána samá návštěva a ted jsem zhltla hlady chleba a tak rychle že ani nevim jakej a s čim byl ☹ ☹ ☹ 😝

mladamamka
25. čer 2009

Ahoj Leni je tady dneska ňáký mrtvo. Co ty jak je? Už se Ti blíží návštěva do ARTU. Přeju Ti ať je všehno v pohodě. A co ta školka?

lenkacar
25. čer 2009

mamčo školka nevim maj adepty a je výběr a pak daj vědět jak jsem dopadla ... 😉 ,maj asi 8lidí na to místo

lenkacar
25. čer 2009

art bude hned druhý den co manža dojede ze cvičení,tak tu sliznici musim vzít mezi lidi drobet 😀 😀 😀 😀

mladamamka
25. čer 2009

Jo ať pořádně holka roste. Já jí taky neměla ňák extra proto mi dal utrouš aby rostla, ale nevím jak to dopadne jsem akorát pořád nervní. Psala mi čaji a pořád jí mrcha nedorazila. Myslím, že jí měla dorazit někdy minulej týden v úterý.

lenkacar
25. čer 2009

mamčo akorát se bojim ,abych nedostala opět místo Ketu 2mrchu v měsíci jako posledně ,i ted byla moc slabá a krátká ,špatné znamení ..už se zase klepu co je blbě ,ale doufám ,to je jasné!

lenkacar
25. čer 2009

dneska jsem tak vykafovaná že usnu po půlnoci .. 😝 , a co jak je u vás tady začlo svítit slunce a horko jak blázen ,to je počasí to by se člověk zbláznil..

mladamamka
25. čer 2009

Leni já jsem jí taky měla jen dva dny a pak špinění tak neboj bude to dobrý.

lenkacar
25. čer 2009

a je to u tebe normoš? já jí mívam 7dní ,proto se bojim ,jak je mín tak špatné znamení

mladamamka
25. čer 2009

No Leni u nás se zatáhlo a začíná pěkně hřmít.

mladamamka
25. čer 2009

No u mě je to celkem normál, ale Leni třeba je to těma hormonama, že si jí měla takle. Bude to dobrý věř tomu jako věřím já.

iriska0210
25. čer 2009

Ahoj holky, tak se k vám přidávám, po třech letech neúspěchu nám dr doporučil umělé, chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s ARTem? 🙂

mladamamka
25. čer 2009

Ahojky Iris vítám Tě mezi náma. Zkušenosti s Artem máme všichni celkem dobré, ale bohužel v poslední době se moc nedaří. Je tam moc milý personál jak sestry tak doktoři. To vás tedy posílá doktor dost po dlouhé době na umělko.

lenkacar
25. čer 2009

ahoj iris 😉 😉 😉 😉 art je dobrej neboj

lenkacar
25. čer 2009

kdy se chystáš na 1 návštěvu?

iriska0210
25. čer 2009

Ahojky, děkuji za info. No u nás to bylo tak, že skoro dva a půl roku dr neřešil moji nepravidelnou MS, měla jsem jí třeba 5-6x do roka, tak jsem od něj odešla. Půl roku mám MS pravdelnou, ale neměla jsem žádná vajíčka a tak mi dr nasadil clostilbegyt ale ten nezabral a tak nám minulej pátek doporučil umělé. Tak jsme se s manžou dohodli že si dáme červenec oraz a v srpnu se na "to" vrhneme. Můžu se ještě zeptat kolik cca tam umělé stojí? Peníze na umělé máme, v tom problém není, ale někde jsem vyčetla že se páry vyšplhali až na 40tisíc.

mladamamka
25. čer 2009

Iris to ne záleží na tom co budeš chtít. Ale pohybuje se to maximálně do 20 000. Teda u mě to tak bylo.

iriska0210
25. čer 2009

Tak to jo, jako jak říkám peníze nejsou problém, je to naše první mimi a jsme ochotný udělat cokoliv. Jen doufám že se zadaří, no uvidíme. A vám se zadařilo hned na poprvé?

lenkacar
25. čer 2009

iris mě to taky stálo do 20tis. 😉 a měli jsme skoro vše co šlo

iriska0210
25. čer 2009

Leni moc děkuji, no já z toho mám takový smíšený pocity, na jednu stranu se strašně těším a věřím že to dobře dopadne na stranu druhou zase strach z toho zklamání.....

lenkacar
25. čer 2009

nám se tedy nezadařilo 😉 ,já odsobně čekám na embria z mrazáku

mladamamka
25. čer 2009

Já mám Honzíka po clostylbegytu. No a první Ivf nevyšlo, teď jsem po KETU tak čekám jestli tam embrijka vydrží nebo ne.

lenkacar
25. čer 2009

třeba ani nebudete muset mít hnedka umělko ..nějaké léky a nemyslet hned na katastrofické scénáře

iriska0210
25. čer 2009

Tak moc držím pěsti ať to dobře dopadne a jsi těhulka 😉

lenkacar
25. čer 2009

když se to tak napíše tak to zní hrozně co?

iriska0210
25. čer 2009

Leni zní to opravdu zajímavě 😀 ale já už měla clostil na vajíčka a ten mi nezabral, tak uvidíme co s náma vymyslí, teď si chceme dáchnout s manžou, odjedeme na dovču a třeba přijedeme tří 😀

lenkacar
25. čer 2009

já vědět jak dlouho se třeba čeká na výsledky a nějaké vyšetření ketré je vázané na menstruaci tak jdu dřív ,furt jsem chtěla až po svatbě a čumim tu doted