ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

cipisek007
5. čer 2009

Jdu za holkama, kouknu na vás večer, jestli do tý doby neusnu 🙂

tinpet
autor
5. čer 2009

Cha :- ) to je dobrák 🙂 mě by zajímalo, jestli je někdy napadlo juknout, jestli o nich není diskuze 😀

indigo
5. čer 2009

Kuk! 😎

Mě to dala "sežrat" naše gyndr., máme s Míšou stejnou... 😀

Jsem tam byla cca v 9. tejdnu poprvý, předtím jen v Artu, byl to prvně Michálek, kdo mi potvrdil těhotenství s jedním plodem, následně Špička potvrdil srdíčko (23.prosince, hezčí dárek si nedovedete představit.... 😎 ) a pak to hlásím doktorce, že jsme zaváděli celkem 3 kousky, těhotenství pokračuje jedním plodem (tak jsem to měla ve zprávě 😀) a ona mávla rukou a "jó, to už jsme tu taky měli, prej jedním plodem....." 😀 😀 😀

indigo
5. čer 2009

Jinak Tinpet - já zase naopak nemám zkušenosti s IUI, pouze s IVF, moc ti přeju, abys moje "rady" už nepotřebovala..... 😉

cajovna
5. čer 2009

ahoj holky :D tak jak se máte? já teďka od útery byla úplně v háji, chytila jsem nějakou příšernou virozu, no užila jsem si byla to síla 😠 a to jsem měla jít na 2. kontrolní ultrazvuk, no vzhledem k tomu, že jsem měla 40 C tak nic ☹

cajovna
5. čer 2009

IUI jsem byla 1x v Plzni, pak mi v Artu řekli, že u nás to díky špatnému spermiogramu vůbec nepřichází v úvahu a bylo rovnou IVF

cipisek007
5. čer 2009

Indi, jééé to vůbec nevím, že ti říkala 😀 😀 😀 jo ona je fakt skvělá 😀

Tinpet, já mám pocit, že o nás (o sobě) zde ví 😉

tinpet
autor
5. čer 2009

ty jo, cipí, neděs mě 🙂 i když, teoreticky, vzledem k té chvále, co tu pějeme 😀

cipisek007
5. čer 2009

tin, no aspoň mi to někdo říkal, že jim říkal, že tu máme o nich diskuzi. Ale já to nebyla 😀

tinpet
autor
5. čer 2009

😀 no, výborný, mažu fotku 🙂 nerada bych, aby při příští návštěvě některý z MUDrů něco "vtipnýho" prohodil 😀 ne, kecám, nemají být zvědaví 🙂 ty jo, vzala jsem dneska první proveru (dostala jsem jí místo duphastonu a utrogestanu, protože z nich hubnu a jsem fáááákt protivná) a už jsem se pohádala s přítelem 😅 jestli to takhle půjde dál, tak ten můj chudák to vzdá a nebudu mít s kým mimíska dělat 😉 jak na hormůnky reagujete vy?

cipisek007
5. čer 2009

tin, o tom mi něco povídej, já jsem protivná kolikrát sama sobě. Byla, jsem a budu. Momentálně už mám 14 dní MS a předtím jsem přes 3 týdny špinila 😠 😠 😠 😠 Hormony momentálně pracujou na plný obrátky, padají mi vlasy, mám neuvěřitelný chutě, jsem protivná a vzápětí se tlemím. Prostě na zabití 😀

tinpet
autor
5. čer 2009

výborně, takže máme doma anděly 😀 i když já mám občas pocit, že ten můj mi ty prášky taky ujídá 😀 včera si chudák myslel, že už je beru, byl protivnej jak noc a ve finále mi řekl, že jsem protivná já z těch prášků 😀 cipí, jak se vytváří album? nějak na to nemůžu přijít
😒

cipisek007
5. čer 2009

tin, aby z toho nezačal menzesovat 😀 😀

album: nahoře v odkazech si klikni na Fotoalba, hned pod textem fotoalba se ti objeví odkaz na Moje alba. No a pak už se zorientuješ 🙂

cipisek007
5. čer 2009

tin, já jdu do hajan. Jsem vyšťavená, mám nemocnou jednu holčičku a pořád lítáme po doktorech, v noci má nejvyšší teploty, takže moc nenaspím. ☹

Takže všem přeju dobrou noc a krásný víkend! 🙂

tinpet
autor
5. čer 2009

super, díky 🙂 alespoň se tu u PC nebudu tolik nudit, budu dělat albíčka 😀 no, čoveče, čekám, kdy si přijde pro tampon 😀 no nic, pro dnešek to balím. krásný víkend holčičky 🙂

cipisek007
5. čer 2009

Tin a ještě upozornění, oni chtějí ty fotky v malým formátu, ale ono ti to tam napíše, když bude ta fotka moc velká 😉

tinpet
autor
5. čer 2009

cipí díky moc a ještě jednou spešl pro tebe a holčičky, krásný víkend

petreva
5. čer 2009

Holky, bezva téma 😵 😵 😵
Rádi bychom vám všem s naším "zázračkem" dodali co nejvíc naděje a ještě víc trpělivosti!!!Ze srdce vám všem přejeme, aby se u vás ubydlel krásný malý červík 😉 ať už je to jakoukoli cestou 😉 Pak ale honem rychle nahlásit VEDLE 😉 Posílám hodně optimismu a naše Elenka úsměvů, aby bylo za čím jít pořád dáááálll 😉
Jo, a vedle jsem napsala jak jsme prožili vítání 😉

suvik
6. čer 2009

Ahojky, můžu se taky přidat? 😉

indigo
6. čer 2009

Hezké ránko,
Suvíku - no jasně, ani se neptej!!!!! 😎

tinpet
autor
6. čer 2009

Dobré ranko 🙂

dulinka2
6. čer 2009

Ahoj všem! Doufám, že mě mezi sebe přijmete? 😅 Už vás pročítám asi 2 měsíce, ale až teď mám pocit, že to bude o něčem. 😀 Začala jsem navštěvovat ART a začátkem července to vypadá na začátek stimulace před IVF - čeká nás ICSI. Jsem z toho trochu rozladěná, nevím co mě čeká, jak to budu snášet a tak, tak bych chtěla své pocity sdílet s váma. Já jsme v pořádku, ale u manži je problém. ☹ Pořád doufám, že by to mohlo vyjít, ale lékaři jsou malinko jiného názoru. 22.6. si jdu pro protokol a injekce, pak se chystáme na dovolenou a hned po dovče to začne.....Zatím nejsem schopná na vaše příspěvky reagovat, je tady toho opravdu moc 😲 , ale doufám, že až ,,zapadnu" budu mít s váma hodně společných témat....

mladamamka
6. čer 2009

ahoj dulinko vítej mezi náma. Určitě Ti každá písnem své zkušenosti a neboj všechno bude dobrý.

indigo
6. čer 2009

Ahoj Duli!
To víš že zapadneš, hezky se tu mezi námi rozkoukej, bude nás víc, nebudem se bát vlka nic! 😀 😎
Máš pravdu, teď to konečně bude arťácký téma... 😎

dulinka2
6. čer 2009

Děkuji vám děvčata za přivítání. Koukla jsem vám na albíka a dětičky máte krásné,,,,,, Doufám, že se to tu rozroste a hlavně přeji všem kdo jsou v procesu stimulace brzo // ...... 😀 Petrevo, jestli to dobře chápu, tak jsi vlastě nakonec pomoc ARTu nepotřebovala tak to je super. 😀 😀 😀 Myslím, že jsem tu četla ještě o někom, že jen šáhnul na kliku ARTu a bylo vymalováno, ale ta moje hlava........ 😉 Jsem ráda, že jsem vás tu našla. Slyšela jsem na ART různé - i nepěkné - názory, ale tohle mě velice uklidnilo. 🙂 Takže už teď si zasloužíte můj dík...... 😀

barabasek
6. čer 2009

Ahoj kočky dulinko zdravím tě 🙂
Klidně piš ono postupně zapadneš 😉

barabasek
6. čer 2009

Pedíku už další IUI nebude 3 nevyšli budem se připravovat na IVF, ale to až po prázdninách teď budou dovolené a bylo by to vůči kolegům nefér nechat je tam samotný 🙂 a ještě mám hodně soutěží s dětma tak září-říjen bude ideál po dovče a tak 🙂

peda
6. čer 2009

Barabášku,tak to jo.Já ani žádný IUI neměla,rovnou jsem šla na IVF.Taky jsem začala stimulovat začátkem září a zadařilo se 😵 .Ty vlastně vedeš dětičky v hasičském kroužku,ne?jestli si to dobře pamatuju.Nebyli jste na bambiriádě?Loni tam hasiči s dětma byli.
Jen si hezky přez léto odpočiň,načerpej energii a po létě už bublinka určitě bude 😵 😉

cajovna
6. čer 2009

Ahoj Dulinko, vítej mezi námi 😀

barabasek
6. čer 2009

Pedí na Bambiriádě jsme nebyli v pátek byli ve škole pak na tréninku, dneska jsem byla dělat rozhodčí na SKP a zítra zase na soutěž, ale ty mrňata jsou super 🙂