ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

tadelka
18. črc 2009

za nějaký čas, se jednoho krásného dne všechny sejdeme s našima dětičkama, a budem vzpomínat 😉

tulik1
18. črc 2009

jeee tade, kez bys mela pravdu 🙂 , ale ja tomu taky verim, akorat uz bych si prala aby to bylo ... moje nejlepsi kaaradka je tehotna, moje sousedky jsou tehotny a u e to vypada ze budu snad vecna teta nebo co ...

simisimi
18. črc 2009

jak je to s odbermi spermii, kolik je toho potreba na nejaky vyber 🙂

tulik1
18. črc 2009

pokud se to nepovede, tak me jeste k tomu ceka sundat tech osm kilo, co jsem si za treti IVF a 2 KET pribrala a to je des, protoze ja jsem milovnice jidla ,,,, 😠

tadelka
18. črc 2009

tulíku, tak já jsem na tom stejně, všechny se těhulí a já nic, ale já tomu prostě veřím, a opravdu věřím tomu, že se nám to všem povede a pak si dáme jednou srazík a budem vzpomínat a probírat běžné starosti s dětičkama 🙂 prostě je nám nějak souzeno si to štěstíčko víc vybojovat, tak vzůru do boje 😎

tulik1
18. črc 2009

ty jo simi tak to ti nepovim, o tom nemam ani poneti ...

holky jdu se juknout na film na nove a pak spinkat, zitra zase nakouknu, mejte fajn vecer 🙂

simisimi
18. črc 2009

ahoojky a hezky vecer

tadelka
18. črc 2009

ahojky a hezký večer 🙂

dulinka2
18. črc 2009

Ahojky všechny zdravím........ Dnes jsem byla v ARTu, odběr bude v úterý ráno, takže už se to blíží, holky docela se bojím, ale snad to dám...... Ještě dneska a zítra píchat a v pondělí už nic, tak se těším, že to bude zamnou........
Jinak my máme v ložniči oranžovou, já mám ráda teplé barvy,,,,,,,, Taky přemýšlíme o zvelebování bytečku tak se taky docela na změnu těším........
Tak to bylo jen takové krátké podání zpráv jak jsem na tom a teď jdu koukat na telku, zítra se zastavím tak vás třeba někoho zastihnu...... Pěkně užívejte víkendu, ikdyž hnusného, a odpočívejte v tomhle se nic jiného dělat nedá......... AHOJ

tulik1
18. črc 2009

tak me ta telka vubec neba a jeste k tomu jsme se rafli s manzou ... ach jo, je to naprd, oba mame psychiku na dne a kazda mala blbost nas rozhodi ..., doufam holky ze jste na tom jinak a mate hezky vecer 🙂

tulik1
18. črc 2009

duli tak to je super, utery uz je za dvermi, budu drzet pesticky at je tam toho co nejvic a co nejvic kvalitnich 🙂 , vidis jak jsi ty injekce hezky zvladla , uz jenom zitra a hotovka 😉

tadelka
18. črc 2009

tulíku, je mi to moc líto, ať se brzo usmíříte 🙂 ta psychika trpí opravdu nejvíc, pro oba je toho dost, to tady bohužel asi všechny známe, ale nevěš hlavu zlazo, bude líp a pamatuj, co jsem říkala 🙂

tadelka
18. črc 2009

tuli, pak dáme srazíka 🙂 kočárky zaparkujem a budem vzpomínat 😉

indigo
19. črc 2009

Hezkou neděli přeji!
To mě mrzí, že se tu stále nedaří... ☹ Už abyste parkovali s těma kočárkama, já se pak přidám, už s golfkama... 😀 😎

tulik1
19. črc 2009

dobre nedelni ranko holky 🙂
rano to vypadalo na hezky den a ted uz se to zase kazi, to je tedy leto, jen co je pravda, chudaci deti - prazdniny na prd ☹

tadelka
19. črc 2009

ahoj holky, počasí opravdu nic moc 😒

tulik1
19. črc 2009

holky bylo vam taky po tom utrousi tak jako trosku na zvraceni? sice nezvracim, ale parkrat se mi uz chtelo ...

indigo
19. črc 2009

Tuliku - jo jo, bejvala jsem unavená, malátná a žaludek na vodě. Vydrž, bude líp... 😎
Hele třeba jsou to první příznaky těhotenství!!!!! Jé kéž by... 😎

tadelka
19. črc 2009

tulíku, mě špatně nebylo, ale zřejmě budeš těhu 🙂 kdy budeš dělat testík? už jsem na tebe moc zvědavá, držím palce 😉

dulinka2
19. črc 2009

Tak holky poslední injekce je zamnou....... 🙂 🙂 🙂 Fakt už jsem ráda, včera už se mi do toho píchání nechtělo, a dnes už jsem řekla sestře - je zdravotní sestra - aby mě opíchala ona........ 😀 😀 😀 Tu poslední jsem si teď píchla sama a už jem počkat do úterý...... Víkend se nám nakonec vydaři co???? My jsme byli u mojich rodičů a byli jsme na houbách, holky to byl mazec, hříbky všude kam jsme se podívali, našli jsme jich asi 200 byla jich celá velká přepravka......Manža byl úplně nepříčetnej ani z lesa jsem ho málem nedostala, bylo to hrozně uklidňující fak jsem si tu houbovou procházku užila......
Tuliku kdy se chystáš testovat???? Těhulka by se nám tu hodila......... 😅 😅 😅

lenkacar
19. črc 2009

holky na krev musim do caru nebo můžu na gyndu u nás a je to bez objednání?a ani nevim jestli tam mám lézt ..mrcha neni,mám se na to vyprdnout? co indi porad ..mě se tam totiž nechce

lenkacar
19. črc 2009

indi mě taky bylo blbě a prd ..ono to neni až tak jednoduché 😉

indigo
19. črc 2009

Mě bylo po utroši blbě pokaždý, ať už se to pak povedlo nebo nepovedlo. Někomu prostě nesedí, já jsem se s nim vysloveně trápila. 😝
Na krev - klidně na gyndu, maximálně to po tobě budou chtít zaplatit. Kdybys měla po ruce rovnou nějakou laborku, bylo by to lepší, ale to asi nemáš, co? Každopádně na tu gyndu vyraz nejlépe po ránu, u nás (a asi všude) to funguje tak, že se nabírá do určitý hodiny, pak se to pošle do laborky, dýl - to už by museli nějak tu krev skladovat do druhýho dne a to většinou nedělaj. a vlastně i v Artu se bere myslím do půl 9, pak přijede chlápek z Labomy a odveze... 😎

barabasek
19. črc 2009

ahojky holky
Leni na krev můžeš rovnou do laboratoře tam kam chodíš normálně na vyšetření a odpo jsou výsledky 😉

barabasek
19. črc 2009

Můj gyn. krev nenabírá posílá do laborky

tulik1
19. črc 2009

tadel, duli, hodlam testovat v patek, pokud do te doby vydrzim a nedorazi ms. v patek bych ji mela normalne dostat, vetsinou to mivam o dva dny driv, tzn. ve stredu, ale ted tim utrosem to bude asi rozhozeny ..., tak uvidime 🙂, ale nevidim to moc nadejne ... ☹

lenkacar
20. črc 2009

test byl ráno negativní ,tak na to prdim ..nikam nejdu ..nebudu ze sebe dělat někde vola

indigo
20. črc 2009

☹ ☹ ☹
No ani ti Leni nebudu přát hezký ráno... 😖 no nic, tak další pokus..... 😎 Hernajs přece to jenou vyjít musí, ne?!? Akorád nechápu, proč to nemůže bejt drobátko dřív..... 😖

indigo
20. črc 2009

Ale ostatním přeji krásné ránko a hezké pondělí! 😎

tulik1
20. črc 2009

dobre ranko holky 🙂

leni to me mrzi, doufala jsem ze to tam bude ☹