ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

barabasek
20. led 2011

27 to by šlo ani bych nemusela do ARTu 😀

lenkacar
20. led 2011

@baixy promin ,že si to nepamatuju ,vy jste měli pgd nebo ne?to neni konec světa přece ..

lenkacar
20. led 2011

@barabasek príma ,mrchu udám ,houbu jsem udala ,koho bych tak ještě udala .. 😕 😀 😝

lenkacar
20. led 2011

koukáte na slavnosti sněženek? já to posloucham..sedět vedle vladíse tak na mě důležitě bude kývat jak ta bába pucuje dědka .. a to nemám teda zájem.. 😝

baixy
20. led 2011

@lenkacar Ne, zatím bez pdg, ale domluvili jsme se, že kdyby to teď nevyšlo, tak příště určitě s pdg.......

barabasek
20. led 2011

ležím s noťasem v posteli a drahá polovička je sleduje a pořád něco komentuje 😀

lenkacar
20. led 2011

@baixy žádný příště nebude ,leda na sourozence ,kdyby ti ta paterčata nestačila .. 😉

lenkacar
20. led 2011

holky doufám ,že vám nevadí ,že píšu nespisovně .. 😕 nejsem takovej imbecil ,vím jak se to píše ,ale píšu jak mluvim 😀

duschankova
20. led 2011

ahoj vsem 🙂 jsem tu po dlouhe dobe zpet a zname se akorat s "lenkacar" a rada bych se vratila, protoze taky jsme v leceni v Artu. Ted jsme momentalne 14den po ET, ale ja jsem zacala 9den krvacet, takze jsem to obulela, ale porad ziju v nadeji, ze by se jedna bublinka mohla zahnizdit. Byli jsme na druhem pokusu ted v lednu. 3.1 OPU a 6.1 ET nic jednoducheho to nebylo. Byla jsem v celkove narkoze, protoze mam pohyblivy cipek, tak mi pan doktor Michalek navrhl CA. Jake mate vy zkusenosti, pocity atd. s Artem? 11den po ET jsem si delala test a zdalo se mi jakoby tam druha carka byla?! A dnes taky testik a ejhle carka tam byla slabsi nez maji jine holky 14den po ET, ale je tam. Nevim jestli je jeste nejaka nadeje?! V tenhle pokus jsem hoooooooodne verila a to zklamani bylo velike!!!!!!!!!!!! Nepreji nikomu! O prcka se snazime cca 4roky a uz mi to leze na mozek. Odepiste mi diky Paja

lenkacar
20. led 2011

@duschankova ahoj pavli kdy jdeš do artu? tam na tebe mrknou a budeš vědět hned jestli je to v pořádku ..

lenkacar
20. led 2011

@duschankova jde vyfotit test?

barabasek
20. led 2011

@duschankova ahoj moc tě zdravím. V čárkách se moc nevyznám, ale hlavní je že tam je možná mimís déle cestoval než se uhnízdil.

baixy
20. led 2011

@duschankova A ještě pořád krvácíš nebo to přestalo?

lenkacar
20. led 2011

já taky měla čárku až dýl..ale nekrvácela jsem

duschankova
20. led 2011

@lenkacar no nevim jak by to dopadlo pak v PC. Nikdy jsem to nedelala. Do artu jdu za tyden ve 14hodin jsem objednana. Pak se asi pujdu nekam opit bud stestim nebo smutkem. Ale dneska me tak trochu pobolivalo bricho. Ve meste jsem videla manzele s kocarkem Easy Wolker, ktery se mi moc libi a meli malinkate dvojcatka. Za rohem jsem se malem zhroutila a brecela jsem jako mala holka. Pak jsem se te pani zeptala jestli se muzu jen podivat na mimca. Souhlasila a kdyz se me zeptala, ze asi podstupuji nejake kroky, abychom meli taky prcka-y tak jsem nebyla schopna odpovedi. Byli to jejich decka prirozene pocata a skoro jeden z prvnich pokusu. Cele odpoledne jsem byla jako bez duse. Hrozne to s clovekem zahybe!

duschankova
20. led 2011

@baixy zacala jsem v sobotu odpoledne a v pondeli to jaksi dost ustalo, tak jsem se zacala radovat, ale vecer a vnoci se opet vratilo paradni krvaceni a od uterka jsem krvacela jen trochu. Vcera jsem mela uz hodne malo a dnes jen slabe spineni. Tak nevim.

lenkacar
20. led 2011

@duschankova myslim ,že byses neměla tak týrat duševně ..

lenkacar
20. led 2011

@duschankova týden bude dlouhý ,ale to vydržíš a pak se dozvíš jak to je a hodně ti napoví ,když čárka bude sílit

duschankova
20. led 2011

@lenkacar nojo kdyz ja si to neplanuji do notesu. to hlava sama.

baixy
20. led 2011

@duschankova Zkoušej dělat testíky a jak to opravdu dopadlo ti řeknou za týden V Artu. Těžko říct, miminko ti přejeme všichni.

duschankova
20. led 2011

holky dekuji 🙂 uvidime co nam telo ukaze!

ira13
20. led 2011

@lenkacar chlapi je třeba pucovat, stále musí být v zápřahu,jinak se začnou nudit a vymýšlí hovadiny. 😀

lenkacar
20. led 2011

@ira13 moje řeč..máme nejen společné jméno manžela 😀

ira13
20. led 2011

tady je velký zájem o mršku. Ráda jí tady nechám na 9 měsíců.

lenkacar
20. led 2011

tak jdu kočeny do peří ..vladís jde sklízet úrodu ..

barabasek
20. led 2011

@ira13 na tak dlouho ji nechci 😀

ira13
20. led 2011

@barabasek tak dlouho bych ti jí ani nepřála,pujčim ti ji jen než půjdeš na další pokus a pak jí nastěhuju někam jinam.Nechci ji do porodu vidět. 🙂 Kdyby to šlo tak naplánovat.

ira13
20. led 2011

@baixy zítra dej určitě vědět jak jsi dopadla. Jsem baba zvědavá. 😀 Třeba tam opravdu bude nějaké i pro Leni.

baixy
20. led 2011

@ira13 Neboj, dám vědět ať to dopadne jakkoliv. Jsem napnutá jak kšandy. Leni bude mít hned po KETU svoje, věřím tomu 😵 Ty jsi kolikátý den po ET?

ira13
20. led 2011

@baixy dnes je to 7den. Od 4dne mě bolí v podbřisku, jestli jsou tam tak se dost hrabou. Doufám že to není něco špatného-cysta nebo mimoděložní.Ještě se mi těhu po ivf nepovedlo tak nevím co je normální.