ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 asi je to na nějaký tý bázi já fakt nevim ,ale prej nejsou stehy nic

ira13
25. led 2011

@lenkacar jakou rybko jsi chytla? doufám že nebyla leklá. 😀 😀

lenkacar
25. led 2011

@ira13 nebyla leklá a ani zlatá 😕

ira13
25. led 2011

@barabasek Já mojžu cvičila před 1ivf asi rok ,nepovedlo se.Pak nebyl chlap tak mě nějak nebavilo to cviči když nebylo proč .I když je to prý na všechno.Než jsem se tam dokopala mám po pokusech.Mě bylo nepříjemné to napravení přes konečník.

lenkacar
25. led 2011

@ira13 to hodně říkají ,že to neni příjemné 😔 😝

barabasek
25. led 2011

@ira13 můžu se zeptat kam jsi chodila přeci jenom je Praha trochu dál sice to není takový problém tam dojet, ale kdyby to bylo blíž tak bych začala chodit někam tady v okolí 🙂

lenkacar
25. led 2011

@ira13 mě jeden kartář léčitel taky zatlačil na konec zad 😕 a 2 měsíce jsem si nemohla ani sednout na židli ,tak jsem si řekla ,že už nejdu nikam k šarlatánům

ira13
25. led 2011

šíleně mě bolí v kříži myslíte že si to můžu trochu nahřát ?Kdyby náhodou tam bylo mimi ať ho nedorazím.

lenkacar
25. led 2011

@ira13 hod si tam kočku na záda ..nebo se přimáčkni na tatu .. 😉 horkou koupel bych vynechala ..

ira13
25. led 2011

@lenkacar já tomu docela věřím že když je tam něco skřípnutého tak se orgány špatně prokrvojou.Nevím jestli znáš mojžu je to docela nuda 1 a1/2 hodiny denně cvičit pomalé cviky.Výsledky určitě jsou ale ne u všech vad.

ira13
25. led 2011

@lenkacar kočka je venku Honzík je alergik.Tak musím počkat na tatu.Zatím si nahřeju sůl a udělám obklad.

duschankova
25. led 2011

@ira13 ahojky 🙂 na bolest zad je dobra masaz jestli bude ovsem kdo by ti ji udelal 🙂

pepek007
25. led 2011

Já bych se asi k těj Mojžíšce nedonutila nějak pravidelně 😒 😀 mám svýho maséra a ten když něco bolí, tak namasíruje a je dobře 😉 😵 😀

duschankova
25. led 2011

@lenkacar ahojky Leńi, tak testik ve ctvrtek byl negativni. Smirila jsem se s realitou, ze tehotna nejsem, ale moc me to boli!!!!!!!!! No ale ve ctvrtek jdu na UTZ tak se ukaze. Holky a bylo by tam neco videt 3tydny po ET?

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 tý volís osobní masér

lenkacar
25. led 2011

@duschankova co máš na mysli ,že by tam bylo vidět?

pepek007
25. led 2011

@lenkacar neni jen můj Leni to zasejc nééé 😉 😀 😵

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 vidim to v barvách tangáče ,namachrovanej svalnatec ..italskej typ 😵

lenkacar
25. led 2011

ježiš jak může něco tak malýho jako ryby smrdět 😝 😝 😝 😝

pepek007
25. led 2011

@lenkacar Leni pěknej to on je to se mu musí nechat ale zadanej 😀 špinavej blonďák a zas tak úplně dobře opalovací neni jako opalí se ale ne vyloženě Jížanskej typ to nééé :o) a osvalenej je taky moc pěkně njn sportovec kromě jiného 😵 😉

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 tak hlavní je ,že je na něj pěkné podívání ..a to někam docházíš a nebo on k vám jezdí do bytu?ježiš tyhle služby bych si dala líbit

pepek007
25. led 2011

@lenkacar Leni my k němu jezdíme ono já jsem se ho ptala proč nejezdí ale on říka, že potřebuje ty svý krémy a masážní oleje atd má toho fakt mrak + lehátko polohovací masérský navíc má moc pěkně vybavenen salon ..intimčo..pěkná music a tam kde pracuje, tak je tam soukromá vířívka a sauna takže ideální kombinace na relax 😉 takže on je prostě zastáncem toho aby jsme jezdili za nim a taky říka, že pro psychiku a uvolnění je důležitý změnit na to "vypnutí" tak místo tudíž za ním je plně ideální 😉 jj já si to nemůžu vynachválit a měl by si takhle každej jednou za čas dělat dobře 😉

lenkacar
25. led 2011

@pepek007 zní to vážně dobře jako relax..

pepek007
25. led 2011

@lenkacar jj můžu jedině doporučit 😉 vždycky odcházím velice příjemně naladěná a krásně odpočatá 😉

lenkacar
25. led 2011

už jsem vám psla ,že si náš táta koupil štěně? nějakýho rasla nebo co takovýto flekatý na krátkých nohách,blázen fakt ..

lenkacar
25. led 2011

prej to bylo drahý,ani bych se na to nevyprdla ,on kterej nemá moc času a je to terier ten chce asi dost pohybu,no nechápu ho..

lenkacar
25. led 2011

zlatá kočka, dojde cíknout do písku a nebo ještě líp ty ryby ..jo a naše ryby zítra padnou úžasem ,právě jsem jim domyla zářivku .. a veškerý ty hajzly co v tom akvárku jsou ..

pepek007
25. led 2011

tak to souhlasím kočka je zlatý zvíře obzvlášte v tomhle 😉 no šikulka jseš Leni ty se budou blejskat a nejen ony 😉 😀

ira13
25. led 2011

@lenkacar jo už vim jak vypadá ten pes -seznam

lenkacar
25. led 2011

@ira13 jo taková křivonožka 😲 ,doufám ,že ho k nám nemíní tahat ,mám alergii už snad na všechno.. 😕