ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

pepek007
25. únor 2011

ale byla bych ráda kdyby se zadařilo mimi a navazovalo by to rovnou mno jenže to už je jen na přírodě 😉

lenkacar
25. únor 2011

@pepek007 na přírodě a na artu 😀

pepek007
25. únor 2011

@lenkacar jo jo správnej dodatek Leni 😀 😉 😅

pepek007
25. únor 2011

no nic jdu se pomalu oblect a vyrazím na mecheche s kindrlatama 😀 Leni a Vládís přijede na víkend? 😉

lenkacar
25. únor 2011

@pepek007 prej jo ,prej přijede zasunout

baronek
25. únor 2011

@lenkacar tak to se máš na co těšít, super 😀 takže čekat vykoupaná a navoněná 🙂

lenkacar
25. únor 2011

@baronek to jo max. si umeju vlasy aby hnedka nezdrhnul

baronek
25. únor 2011

@lenkacar a nezapomeň se oholit, to by taky mohl utéct 😀

pepek007
25. únor 2011

@lenkacar no téééda si jako přijede na segz jo? 😀 to jsou my dneska moresy jako 😀 se na tebe těší simtě se mu po tobe stejskalo jako blázen 😉

pepek007
25. únor 2011

@baronek 😀 😀 😀 zabij bobra - zachráníš les 😀

pepek007
25. únor 2011

tak zatím pic kočky a hezký den přeji budu později 😉 😎

baronek
25. únor 2011

@lenkacar a ještě bych zapálila svíčky a udělala nějaký chuťovky, a to by bylo, aby se ledy nepohnuly 😀

baronek
25. únor 2011

@pepek007 tak si to užij, my za chvíli taky vyrážíme do ČB, pokud se tedy namaluju a obleču 😀

lenkacar
25. únor 2011

mám velký plán si nechat po 100letech ostřihat makovicu na nějakej rozcuch

duschankova
25. únor 2011

Nazdar Leni. Dnes jsem 41DC a menzes nechce prijit. V pondeli jsem byla gynde a vajecniky jsou nejake zmatene. Menzes ani prijit nemuze mam ovaria 39mm-35mm pravy a 35mm-31mm levy s drobnymi folikuli jsem na hlavu nevim co se deje. Posledni MS byla 15.ledna jake jsi mela ty zpozdeni po IVF a ET?

lenkacar
25. únor 2011

@duschankova a byla jsi na té krvi a co teda?já měla asi 38dc nejvíc po tom potratu ..

duschankova
25. únor 2011

a bazalku mam porad 37C

duschankova
25. únor 2011

@lenkacar z krve nic v pondeli nabrana krev mensi nez 1

lenkacar
25. únor 2011

BT má smysl pozorovat až tak po roce ,já měla taky vysokou a nic ,ale jak jsem byla těhu měla jsem až 37,6 až si vypozoruješ jak to tělo funguje ,neznamená to ,že jsi v tom..já na to už nekoukam ..prostě ti ty hormony nesedly a tělo blázní..já takhle byla po 1 ivf úplně hotová s tim rozdílem ,že menses jsem měla i 3krát za měsíc

duschankova
25. únor 2011

@lenkacar po tom potratu je to logicke uz to bylo narocnejsi, aby se telo vratilo zpet a zacalo pravidelne menstruovat

lenkacar
25. únor 2011

@duschankova jo i mě na to upozornili takže já byla v poho,jsem ráda že jinak funguju dobře,tak čekam v příštim cyklu na ket

duschankova
25. únor 2011

@lenkacar hm kazda to mame jinak. Nerozumim tem folikulum po takove dobe. Porad me tak divne poboliva podbrisek ☹(((((

lenkacar
25. únor 2011

@duschankova jsi hodně nastimulovaná no .. 😉 ty hormony než odejdou a vaječníky splasknou to je tak 4měs.

lenkacar
25. únor 2011

@duschankova a nenastydla jsi?máš psa?měla byses dát do pohody ..mě tio taky moc nejde .. 😢

duschankova
25. únor 2011

@lenkacar to si nemyslim, protoze minule jsem byla 12dc zacinal MS a vajeniky byli uz mnohem mensi nez na OPU. Ale vsechno je mozne.

lenkacar
25. únor 2011

@duschankova hormony jsou svinstvo to známe ..udělaj v tom těle pěknej bordel,budem rády ,když nebudem mít za chvíli fousy

lenkacar
25. únor 2011

chodíš do práce?

duschankova
25. únor 2011

@lenkacar psa mame a nastydla nejsem. naopak jsem celkem v pohode a ted nez se zacalo zase spekulovat proc a jak? Zacala jsem se tesit do Plzne na Imuno a tam jedeme 14.3 takze nejaky stracha nervy vubec nebyli. Chodim plavat a jsem o.k a ted zase menzes nikde a opet kolecko po gynde, krvi a to cloveku zase vrta hlavou.

duschankova
25. únor 2011

@lenkacar do prace nechodim, ale mam dost prace doma

lenkacar
25. únor 2011

@duschankova ta plzen je prý výborná