ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

indigo
16. čer 2009

Ahoj kočky, nakukuju jak se vám daří... a koukám nic moc, kéž by tu smůlu mamka protrhla apak už by to šlo...

Ahoj Allisko! No u vás je jasná příčina, takže nebude milion vyšetření okolo, takže tipuju první návštěva - domluva co a jak, popř. krev + manžel spermošky. Pak se čeká na mrchu, udělá se z krve hormonální profil a uvidíte jak dál. Rovnou se nejspíš přistoupí k ivf, takže si během měsíce domluvíš v Artu léky, vyběháš předoperační atd. a od další mrchy můžeš začít stimulovat. A pokud to dobře dopadne, další mrchu už nedostaneš..... 😎

Přeju hodně štěstí!!! Všem!!!!! A mrchu!!!!!!!!!!!!! 😎

barabasek
16. čer 2009

Ahoj Alli 🙂

Mamko to je super konečně se tady začne něco dít hurrrrááááá 😀

mladamamka
16. čer 2009

Jo bar konečně a doufám, že to bude úspěšný. Už musíme tady prolomit tu smůlu.

barabasek
16. čer 2009

Je to tady pořád nějaký začarovaný kruh ☹

lenkacar
16. čer 2009

bar ,ale já na to vyzraju a ve čtvrtek dopolko se jdu odčarovat ... 😉 no vidíš Alli a víš všechno ,injekce nebolí a dá se to ..

cipisek007
16. čer 2009

Mamčo, tak to gratuluju ke nádherným zprávám!!! 😵
A děkujeme, holky už mají 64 a 62 cm a chybí jim jen pár gramů do 6kg 🙂

Leni, Tebe vyrazili z práce kvůli ARTu? Tak to je masakr ☹
Jinak co se mrchy týče, ona se drobet ještě sekla u mě 😠 😠 Ale už jí vyháním. No já jí vyháním už asi týden... 😀 😀

dulinka2
16. čer 2009

Ahojky holky, tak koukám, že nic moc, ale Mamka to snad prorazí a bude to už jen lepší...... 😀 😀 😀 Alli výtám tě mezi náma........ Tak já už mám mrchu za sebu, tak doufám, že třeba přesedlá na tebe Leni........ Mě se to teď zase malinko zkomplikovalo v práci, jo když je někde hodně ženských tak to vždy stojí za prd, ale to se snad taky brzo urovná.....22.6. jdu do ARTu domluvit se ohledně injekcí, pak dovolená - už máme vybráno a potom začnu, už se na to těším....... 😅

lenkacar
16. čer 2009

čus holky jojo míšo kvůli artu 😉

cipisek007
16. čer 2009

leni, to je šílený ☹ A já si říkala, že jsi furt doma.. 😉

lenkacar
16. čer 2009

od března konec šmitec

cipisek007
16. čer 2009

kůň už zase blbne 😠

Leni, už takovou dobu? Takže jsi na pracáku? A co spíš jen nějakou brigádku?

hedi
16. čer 2009

Ahoj holky, jo blbne včera jsem se sem vůbec nedostala

hedi
16. čer 2009

Leni ještě to pořád řeším. Doktor má dovolenou tak musim čekat až do pondělí
na výsledky.

hedi
16. čer 2009

tak zase pa holky a držte se! stavím se o víkendu.

lenkacar
16. čer 2009

hedi držíme pěstičky at už se to taky kolem tebe hemží hezkýma zprávama,míšo zatím jezdíme co 14dní nebo 3neděle na kontrolu a pořád se neví jestli bude Ket ..nebo odsátí cysty a už bych taky ráda věděla na čem jsem .. 😉

simisimi
16. čer 2009

Ahoj vsem snazilkam, muze se pridat? Chtela bych se zeptat jake mate skusenosti s ART...nevim se rozhodnout, jsem mimo cb, ale je to nejakych 60 km tak resim CB a Prahu...Prosim poradte...prave jsem slysela negativa a dnes mi volala kamaradka ze ji tam chodi znama a v pohode a ma uz jedno mimi, vubec nevim kudy kam :(

barabasek
16. čer 2009

Ahoj simisimi určitě rádi tě vítáme myslím, že tady jsme všichni spokojeni jinak by jsme tam nechodili 😉 kdyz nebudeš spokojená tak pak můžeš zkusit Prahu. 🙂

simisimi
16. čer 2009

barabasek 🙂 diky no to je pravda, nevis jake jsou cekaci doby? my cakame ne genetiku taky v Cb ale mame to tam az zari, myslim ze nebude problem si tam objednat pred vysledkami?
Nemate skusenosti aj je spatny SPG je potrebne taky vysetrenie urologom?

barabasek
16. čer 2009

Čekací doby +- 14 dnů. Určitě s objednáním nečekej udělají zatím spermio a další vstupní vyšetření. Jaký máte problém?

simisimi
16. čer 2009

prosim ta snazim sa citac prispevky nejak ma zarazili tie ceny, kolik stoji IVF, teda zatim jen koukam po informacih,mam v tom zatim nejaky chaos co se bude dit :(

simisimi
16. čer 2009

no my byli zatim jenom na SPG tam zjistili mensi pocet a mene pohyblive a na zaklade toho sme objednany na genetiku a pak se objedna nejake CAR, tak jsem myslela ze ak su ty prazdniny aspon se nekde zaregistruju

barabasek
16. čer 2009

Třeba ti zkusí udělat inseminaci tam spermouši nemusí tak daleko běkat 🙂
Opravdu nečekej a zítra hned volej na objednání 🙂
Dobrou noc a krásné sny 🙂

indigo
16. čer 2009

Ahoj Simi, jen se přidej.
Určitě neváhej s objednáním. Na tu genetiku jste už objednaní? Mě tedy posílali na genetiku až z Artu, ale objednali mě cca za 14 dní a za měsíc byly výsledky. Proč až v září?!?
Cenama ivf se zatím vůbec nezabývej, to je totiž hrozně individuální, to je jako by ses zeptala kolik stojí dovolená u moře, někdo jede za 7 tisíc, jinej za 70 tisíc.... záleží na hodně věcech okolo. 😎

indigo
16. čer 2009

NAzdar Bar! 😎

indigo
16. čer 2009

Jinak za mě - já jsem spokojená moc, čekám už druhý "arťátko". 😎

simisimi
16. čer 2009

ahoj indigo, asi je to kvuli prazdninam, vim ze na SPG jsem byli objednany asi koncem cervna ale ukecala jsem ji na kveten a pak jsem sla z vysledkami ke gyn a ten mi rek nech si udelame genetiku tak jsem volala a az v zari :(

simisimi
16. čer 2009

jak 7 a 70 ? nerozumim...:( to mi ani nerikej

indigo
16. čer 2009

Tak možná to bude tím, že bude léto... kam ses objednala, na genetiku na polikliniku Jih nebo do Nemocnice? Třeba se to liší, já byla v nemocnici.
Art jede i přes prázdniny, tak klidně můžete na něčem začít pracovat... 😎

simisimi
16. čer 2009

na polikliniku tam jsme byli na SPG

indigo
16. čer 2009

To byl jen příklad... 😀 že se nemůžeš ptát na cenu ivf, protože jednak na něj vůbec nemusí dojít, jednak někoho to vyšlo na tisícovku, jinýho na 20 tisíc, je to fakt hrozně individuální, záleží jakej má kdo problém, jaký potřebuje léky atd. 😎