ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

indigo
16. čer 2009

Hele a nechceš ještě cinknout do nemocnice? třeba by vás vzali dřív... tady je kontakt
http://www.nemcb.cz/cz/department/49/Oddeleni-l...

simisimi
16. čer 2009

no tak to zase budu mit v hlave zamtok,cim dal vic ... ale snad to bude ok, vim ze zena musi byt ok 🙂

indigo
16. čer 2009

Ženská vydrží víc než člověk..... Zvládneš to! 😎

simisimi
16. čer 2009

a neni to blby?

simisimi
16. čer 2009

diky za odkaz a povzbudenie, skusim tam zavolat

indigo
16. čer 2009

Zkusit to můžeš, uvidíš kdy by tě objednali v nemocnici a kdyžtak zavoláš na Jih a s omluvou objednání zrušíš. 😎

indigo
16. čer 2009

Mizím, dobrou! 😎

simisimi
16. čer 2009

no uvidime zitra 🙂 prosim te co je kratky a dlhy protokol?

simisimi
16. čer 2009

tak ja pudu dekuji zatim 🙂 dobrou

allisska
17. čer 2009

Dobré ráno, holky. Díky moc za odpovědi. Netušila jsem, že by to mohlo jít v Artu tak rychle.... Začínám se tam těšit 😉

simisimi
17. čer 2009

AHoj Allisska, ty ses taky objednala do ARtu? Jak dlouho si cekala?

allisska
17. čer 2009

Ahoj Simi, já jsem volala do Artu v pondělí a objednali nás na 3.7. Byla jsem překvapená, nečekala jsem, že to půjde tak rychle

simisimi
17. čer 2009

🙂 je tak to je super rychlost ja se prave rozhoduji kam , dnes jdu na gyn tak to pak poresim...

cipisek007
17. čer 2009

Ahojky holky!
Vítam nový ARŤačky 😵

Jo v ARTu to už pak jde rychle. Je to tam pomalu jak na běžícím pásu, ale všici milý, ochotný, sestřičky usměvavý a doktoři jedna báseň 🙂 Nejdelší jsou ty první návštěvy, kdy čekáš na MS, výsledky SPG, výsledky krve. Pak už to jde rychle 🙂

simisimi
17. čer 2009

ja myslela ze ako jedine v jihoceskem kraji tam prave bude moc lidi...tak to je dobre...

cipisek: prosime te ty uz mas nejake IVF za sebou, muzu se zeptat na cenu?

simisimi
17. čer 2009

jj jinak ... Ahoj 🙂 ja v tom zmatku zapominam na dobre chovani 😀

allisska
17. čer 2009

Cipisku a jak dlouho se čeká na výsledky SPG?

cipisek007
17. čer 2009

simi, ono tu je plno lidí, ale oni tak nějak stíhaj 🙂 Sice tě objednají na např. 10hod. dopoledne a vezmou tě až v 11, ale vezmou 😉 Někdy ale nečekáš vůbec, někdy dýl.
Já mám za sebou jenom IUI. Druhé se povedlo a vyšly z něj jednovaječný holčičky, ale za ně si "můžu" sama a příroda 😉 Jednovaječňáky doktoři neumí 😉
Takže já ohledně IVF nemůžu radit, nechám to "zkušenějším" 😉

Alli, výsledky můžete mít ještě ten den a nebo druhý. My si na ně počkali až do další návštěvy. Tam nám řekli výslekdy všechny, krve mojí i přítelovo, SPG a mě chtěl i vyšetřit, jestli ovuluju, ale já měla zrovna MS. No a pak jsme šli v dalším cyklu rovnou na IUI, a v tom dalším hned taky a to se zadařilo 🙂

simisimi
17. čer 2009

allisska: teda mi byli na SPG na genetike na pol.Jih a mela jsem vysledky za hodinu 🙂

cipisek007
17. čer 2009

simi, však v ARTu ti je taky řeknou cca za 1-2 hodiny 😉 Ale dělají si SPG sami, takže i když máte z jihu, tak si udělají vlastní 😉 My byli 2x na SPG na jihu (to jsme ještě nechodili do ARTu) a 1x v ARTu.

simisimi
17. čer 2009

cipisek: tak to ti gratuluji, sice je to asi narocnejsi ako jedno mimi, ale zvladnut se to asi da 😅 i kdyz si to nejak nevim predstavit

cipisek007
17. čer 2009

Jdu něco dělat, mějte se zatím krásně nováčkové 😉

simisimi
17. čer 2009

jj my prave byli odeslany na jih a ted vybiram CAR tak jsem hledala skusenosti

simisimi
17. čer 2009

ahoj, doufam ze nevadi ze jsem spustila palbu otazek 🙂

allisska
17. čer 2009

Cipisku, to jsi měla velký štěstí, gratuluju. Já mám jistý IVF, je to moje jediná naděje....

mladamamka
17. čer 2009

ahoj holky vítám nově příchozí a doufám, že brzy všechny těhulky. Simi to Ivf je různý já za něj dala kolem 17 000, ale opravdu je to u každého jinak.

simisimi
17. čer 2009

mladamamka: diky no ja prave zjistovala info a v praze mi holky psali kolem 10 000 tak mi bylo divny ze tady je to vice...

simisimi
17. čer 2009

ja vim ze holky psali ze se zabivat cenami nema, ale myslim ze je to taky podstatny...

mladamamka
17. čer 2009

Je otázkou za co oni v Praze dali 10000. Tady dáváš 8000 za ICSI, ale to záleží jenom na TObě pak 1000 narkoza pak 2500 mrazáky a já jsem si ještě připlácela za injekce

allisska
17. čer 2009

Taky už jsem přemýšlela o ceně, ale radši to zatím moc neřeším. Uvidím, co nám v Artu řeknou a taky musíme doufat, že manžovi dopadne dobře SPG.