ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

cipisek007
5. zář 2009

Ahoooooooooj jsem zpět 🙂

To je absťák bez PC😀 Kdyby nešel jenom net, ale on prostě umřel celej PC 😀

Leni, držím pěsti pro štěstí!! Hihi, musíš otěhotnět, jinak Jája Pláničku ven nepustí 😀

Alissko, tobě moc gratuluju k dobrý laparce 😵 😵

Jupíííí konečně se tu něco děje 🙂

cajovna
5. zář 2009

🙂 Ahoj Barabášku, držím palce, aby byla bohatá úroda, 🙂

cajovna
5. zář 2009

Ahoj Leni držím palečky, aby se u tebe miminkům zalíbilo a zůstali v bříšku dalších 9 měsíců, jinak 3 embrijka ti zavedli proto, že protože u nás jich ze zákona zavést víc nejde, dřív to šlo, ale pak to pro mnohočetná těhotenství a velká rizika při redukcích zakázali. Kamarádka to měla taky tak nechala si v dubnu v Artu zavést 3 a ted čeká dvojčátka 😉

cajovna
5. zář 2009

Ještě mě tak napadlo Leni, že kdyby náhodou to opravdu nevyšlo (což se doufám nestane!) tak si kup Agnucaston, účinnou složkou je "pepř", mělo by se to brát asi 3 měsíce, ale perfektně to srovná psychiku už po 1. tabletce, bere se jen 1 po ránu a srovnává to i vnitřní prostředí, takže pokud není jiný problém mělo by to usnadnit i otěhotnění. Mě to napsala tedka Dr. po neúspěšném červencovém KETU a je to vážně super, i po tom velice rychle splaskneš stojí to cca 150,-- Kč.

lenkacar
6. zář 2009

čaji ahojky tak si to píšu ..ikdyž bych to spíš brala na top srovnání a oplasknutí ,rozhodně bych se nehnala do žádného dalšího pokusu..jsem vyštavená dost ,ikdyž ted se cítiim až dost dobře ...aha čaji s těma embrijkama,no laborka říká něco jinýho a lékař taky tak mi to tak přišlo jenom líto ...že toho 4chudinku spláchli do hajzlu a nebo ho poslali s ostatníma někam na výzkum.. 🙄 ,no to je jedno co můžem my do toho nevidíme a je to i lepší ..čaji ty jsi tady nebyla 150let tak jsem moc ráda ,že ses nám vrátila a čekám i na ostatní holky 😉 ,no jo bar už píchá o závod ,alis taky a konečně bude nějaká akce zase ,bylo by dobré otěhulit tak na podzim že by se ušlo jarním alergiím..

indigo
6. zář 2009

Zdarec!
Caji tys tu fakt nebyla sto let a jeden den, ráda tě tu vidím!!!!! 😎
Hele ale to je blbost že je to zakázaný, ne? Já totiž o 4 uvažovala a ještě na sále jsme se domlouvaly s embryoložkou jestli dát 3 nebo rovnou 4 a Michálek k tomu říkal, že je to na mě, že mi tam klidně ty 4 dá. Nakonec jsme dali 3.

Holky já vám to tááák přeju... já taky vždycky otěhotněla na podzim, i když dýl než v září. A vždycky na vá noce jsme to všem oznamovali. 😎

indigo
6. zář 2009

Jasně že tu ráda vidím i ostatní... 😀
A zdravím píchačky!!! 😀 😎

lenkacar
6. zář 2009

holky kdybych náhodou byla ,tak bych to řekla až po srdíčku 😉

indigo
6. zář 2009

Leni - řekla jako rodině a tak nebo nám tady? Páč do srdíčka teda rozhodně nevydržíme... 😀

salute
6. zář 2009

Ahojky ahojky holky!!Tak jsme se vrátili v pátek v noci z Řecka-bylo tam krásně ani jsem nechtěla domů.Ted se budu objednávat do Artu.Jsem dneska 16 dc tak hned po mršce určitě začneme...jinak myslím na vás a těším se na nové těhulinky!!snad nán to tady všem vyjde musíme tomu věřit.Peru prádlo je to hrůza vůbec se nemůžu probrat tam bylo krásné teplo a tady je zima brrrrrrrrrrr-Leni myslím na tebe a přeji ti ,aby se vám miminko povedlo. 🙂 🙂 🙂

lenkacar
6. zář 2009

ahoj milčo taky jsem na tebe myslela co s tebou je a že se určo chystáš na novou akci ..tak tě vítám zpět ..indi myslela jsem okolímu ,i mamce bych to řekla hned at by to bylo jak bylo ..vám samo taky hned .. 😀 😀 😀 tady jsem mezi svýma a ikdyž to nevyjde ,je to tady běžné a všichni to pochopí..

petreva
6. zář 2009

Nakukuju kdo tu 🙂
MILI moc tě zdravím a hurá hurá do "práce", já vám tak moc držím palce!!!LENI, ty jsi 6den "po" viď 😉 už mám palce umačkaný, ale nepouštím 😉
Ještě jsem vám všem chtěla dodat naděje....teď se vedle přihlásila jedna holčina, co je po ivf+icsi a má pozit. testík!! Tak moc plivu mateřský bacily ať se tam přidáte do řady za ní 😵

cipisek007
6. zář 2009

Jé Milča se vrátila z dovči a Čají se objevila. No to je super, že se holky naše, vracíte 😵 Helejte, a s chutí do toho a půl je hotovo 😉 Podzim má bejt hezkej, hezký babí léto, to by bylo, aby už konečně to tu někdo neprolomil.

Leni, na Tebe furt myslím. Kdy budeš dělat testík? Jsem trochu neinformovaná a nemám čas hledat zpět 😉

salute
6. zář 2009

Holky děkuji za přivítání.Jasně já myslím ,že po mrše se to u nás rozjede,hned vás budu informovat.Sama jsem zvědavá co bude a co nebude.Naučila jsem se to brát trochu sportovněji,je to lepší.Tak zatím mějte krásnou neděli a já zase nejuknu a budu psát co je nového.Všechny vás ještě jednou zdravím a snažilkám držím vše co mám!!!! 🙂 🙂 🙂

cipisek007
6. zář 2009

Holky, trochu inspirace pro budoucí těhule.
Koukněte mi do albíka B+T III. Takovýhle krásný děti umějí v ARTu 😉

barabasek
7. zář 2009

ahojky všechny zdravím píchání jde v pohodě ve středu jdu na kontrolu tak jsem zvědavá kolik jich tam bude.

Cipí holky jsou krásný a strašně vyrostli 😵

cipisek007
7. zář 2009

Barabášku, tak dej pak hledka vědět!! Jen ať se hezky množí, vajíčka jedni 😀
Jj, holky přes léto strašně vyrostly 🙂

Jooo a v těhulích se rodí!! Teda skoro, ještě to není od drů potvrzený, čekáme na infa 🙂 Takže šup šup, potřebujeme novýýý 😵

allisska
7. zář 2009

Ahoj holky
Cipísku, holky máš nádherný!!!!
U mě taky probíhá píchání bez problémů, překvapivě mě to ani nebolí. Zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá...

barabasek
7. zář 2009

allisko tak piš jak jsi dopadla.Také mě to nebolí 🙂

allisska
7. zář 2009

Bar, určitě napíšu 😉

cipisek007
7. zář 2009

Alli, děkuju 😵 😵

Jináč porod se nekoná, podle monitoru slabý kontrakce 😀 Šimonkovi se nechce ven 😀

lenkacar
8. zář 2009

ahoj holky tak jája ho ven nepustila jo? 😀 😀 😀 zlatě v bříšku u mamky ..jinak holky mě bylo od neděle zle ,tak jsem tu ani nebyla ,dneska je mi už dobře ..

cipisek007
8. zář 2009

Leni, Jája by ho pustila, ale ono se mu prostě nechce ven 😀 Počítáme s kouzelným datem 9.9.09 😀 😀
Copak ti bylo? Žaludek?

barabasek
8. zář 2009

Ahojky Jája čeká snad na další těhulku aby bylo pojištěné pokračování 😀

lenkacar
8. zář 2009

už tam jednu maj na jejich diskuzi 😵 😵 😵 😵 těhulku 😵 ,bar bylo mi moc špatně ,v břiše a v zádech bolesti a blbě celkově ,ne nastydnutí ,myslim že to odešlo co tam bylo ☹ ,ale co nějak to dopadne .čtvrtek se blíží

barabasek
8. zář 2009

Leni ☹

lenkacar
8. zář 2009

bar já nejsem smutná neboj ..zatim doufám ..trošku teda 😉

barabasek
8. zář 2009

Tak toje dobře. Já jsem trochu nevrlá jestli mi to vydrží do víkendu tak to odnesou děti 😒
Leni kolikátý den ti odebírali vajíčka?

allisska
8. zář 2009

Ahoj holky,tak mám po kontrole.Michalek říkal,abych nečekala žádné velké počty, že to vypadá tak max. na 6 foliku.Ve čtvrtek tam jdu znovu a uvidí se,jestli odběr v sobotu nebo v pondělí...

barabasek
8. zář 2009

allissko tak to je super už máš po kontrole 🙂 a bude se něco dít 😉