ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

cipisek007
5. črc 2009

Mamčo, a na imunologii jsi objednaná kdy?

Simi: jako nedovedu si představit starat se o trojčata 😀 😀 Znám tu jednu maminu od trojčat, naše holky jsou od sebe týden, ona je nosila dýl než já,ale taky ležela dloooouho ve špitále, možná jsi o ní už slyšela, je tu docela známá - Smilers. Ale má jednu velkou výhodu oproti mě - ona je s nima jen cca od 8 do 14:30, jinak jí pomáhá manžel nebo mamka. Já jsem s holkama sama doma pořád, až na víkendy. A s koupáním mi chodí pomáhat mamka, to už bych asi nezvládla (já vím, že bych musela, kdyby na to přišlo). Holky jí taky spí celou noc a to asi od dvou měsíců (těžká závist 😀) ale taky obdiv, tři děti - miminka najednou... 😅

simisimi
5. črc 2009

ahoj, neznam ji...ale neumim si to predtsvit,jo verim ze prace je porad dost, neumim si prestavit ani chodit s nimi nekam ven myslim tahani mimi v autosedackach 🙂 na mne by to byl docela zahul, jeste jedno jo ale ... :D ja jsem zvedava co reknou nam...

simisimi
5. črc 2009

jaka metoda se uziva pri malem poctu spermii a mene pohyblivych...ISCI?

cipisek007
5. črc 2009

simi, ani já si to nedovedu představit a to mi do toho počtu chybí jen jedno miminko 😀
Oni bydlí na vsi, takže docela pohodka, zahrádka, mamku má hnedka vedle nebo dokonce v baráku, to nevím. Museli pořizovat větší auto, aby se vedle sebe vešli 3 autosedajdy a vždycky jezdí ve dvou. No já vlastně taky. Kočár se nám do výtahu ve zdrav. středisku nevejde a nechat jednu dole a druhou nahoře, než dojdu pro první...
Kdy jdete do ARTu?

simisimi
5. črc 2009

jedeme ve ctvrek

simisimi
5. črc 2009

jo ten kto ma domecek se zahradkou to muze byt vyhode 🙂 sup vem a je to 🙂 ty jo ja abych zacala posliovat :D

cipisek007
5. črc 2009

simi, tak to netuším, ohledně IVF toho vím pidimálně.
Tak dej pak hlavně vědět, jak jste dopadli 🙂
No to jo, já chodím na zahradu k našim, mám to kousek, ale i tak to není ono.

Musím končit, čekáme návštěvu,t ak jdu připravovat jednohubky, papa a hezký odpo.

simisimi
5. črc 2009

🙂 jasny dekuji a tobe taky hezky den

mladamamka
5. črc 2009

Ahoj holky do Artu budu volat až v úterý, aby mě objednali na kontrolu a doufám, že mi napíšou papír na tu imunologii. A pak se objednám asi do Plzně na ní. Stojí to za prd, ale doufám, že ostatním holkách se zadaří.

simisimi
5. črc 2009

ahoj...kde nik tu nik :(
chci se zeptat kdyz jste byli v Artu platili ste za SPG?

cipisek007
5. črc 2009

simi, ne-e, za spermio se neplatí, hradí to pojišťovna 🙂

simisimi
5. črc 2009

ja jen ze mi vravele v nemocnici CB ze se zvykne platit tak nevim jo a rikali ze tam delaji nejaky podronejsi SPG...ja to teda prvy krat taky neplatila, bylo to na doporuceni leakre,kdyz ho nemas tak se plati, to mi rikali i kdyz sme se objednavali.

cipisek007
5. črc 2009

Simi, myslím, že tam nikdo z nás neplatil. Platila bys to sama pokud by sis o něj zažádala, bez doporučení lékaře.

simisimi
5. črc 2009

jj ja si to myslela, jen ze nam to ted vraveli...tak jsem se chtela zeptat 🙂

cipisek007
5. črc 2009

Simi, jasný, v pohodě 🙂

Jdu do hajan, zítra mě čeká tchýně, tak se jdu psychicky připravovat 😀
Dobrou noc!

simisimi
5. črc 2009

:D tak dobru noc a nabre hodne sily 🙂

mladamamka
6. črc 2009

Leni kde jsi jsem zvědavá jak jsi dopadla.

lenkacar
6. črc 2009

čus holky mě nešel net od víkendu .práskl do něj blesk ..tak jsem po Ketu ,mám v sobě 3 embria 8buněčný ,rozmrazili 4 a 3 zůstali tak jsem je dali všechny a uvidíme ,bylo to dost nepříjemný ..břicho už mi povioluje ,ale bolelo to slušně..nemohl prorazit nějakou branku ,fuj tajbl

allisska
6. črc 2009

Ahojky.Leni gratulu a přeju moc štěstíčka,aby to vyšlo.My jsme byli v pátek na první návštěvě Artu.Pocity z toho mám takový smíšený.Ale Špička je fajn,všechno nám podrobně vysvětlil.Manžovi vzali krev a udělali mu spermio-výsledek bohužel nic moc☹ a já mám přijít na krev až 2-4 den mrchy a pak v polovině cyklu na prohlídku. Tak uvidíme...

cipisek007
6. črc 2009

Leni!!! Moc moc držím pěsti pro štěstí! To by nebylo, aby se aspoň jedno uchytilo 😵

Alli, oni si s vámi poradí 😉 David měl taky spermio nic moc,už nebyl v normálu a vidíš, holky se povedly na druhý pokus IUI 😉

inna12
6. črc 2009

jé Leni, to už bylo dnes??????! 😵 sem si to vubec neuvědomila, tim svátkem 😠

to je krása, že všichni přežilii, tak teď držím!!!!! 😵

papa

mladamamka
6. črc 2009

Leni moc Ti držím palečky ať tady prolomíš konečně tu smůlu.

indigo
6. črc 2009

Jééé, Leni!!!! Aspoň jedno......... 😎

lenkacar
6. črc 2009

rozmrazili 4 a přežili 3 tak jsme dali všechny ,ani jsem o tom nepřemýšlela kolik..při tý mizivý šanci ,ani neni o čem přemýšlet,byl tam rudánek ..holky všem děkuju---a kliku jsem tam nechala 😉 😀 😀 😀 😀

peda
6. črc 2009

Lenííí,paráda,tak to je supr,že tři 😵 😵 já měla taky tři a je z toho Ellinka 😵 tak od teď držíme pěstičky i s Elli a to by nebylo,aby to konečně nevyšlo 😉 🙂

simisimi
6. črc 2009

😉 LENKO supr 🙂 drzim palce a to by bylo aby to nebylo🙂 hlavne odpocivej a mysli pozitivne...hodne stesti

indigo
7. črc 2009

Taky jsem teď naposled měla 3 (ale ET, né KET) a je z toho Ingeborg...... 😎

lenkacar
7. črc 2009

indi ,konečné jméno?to už zní lidsky 😉 ,jednu znám,holky díky ,cítim se dobře ,klidně a jsem jenom šíleně po tom utroši nafouklá

lenkacar
7. črc 2009

ale dával to tam naslepo ,tak kdoví kam mi to dal 😉 ,tak se budu modlit at si to samo najde nějakej vhodnej pelíšek ,stejně to tam asi pluje ne?

indigo
7. črc 2009

Leni kdepak konečný..... asi si střihnem na porodním sále nebo si necháme poradit od doktora... 😀

Jo jo, chvilku cestujou, než se zakousnou, sám Michálek mi řekl, že si moje embryo udělalo cestu kolem mé dělohy za 80 (né, asi 6😀) dní. Protože všechno ukazovalo na to, že se fakt zakouslo až hodně pozdě, měla jsem // až hodně dlouho a i hcg tomu pak odpovídalo. Normálně trvá tak 2-3 dny než se chytne. 😎 Jé to už ani není pravda, v neděli tomu embryu budou 3... 😀