ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
31. pro 2009

já jsem na závěr roku dostala taky dárek ..majitel krám zavřel a je po ...z minuty na minutu se mnoha lidem změnil život ,mě ne až tak ,ikdyž to beru jako podraz..tak já za sebe opravdu doufám ,že tenhle posranej pitomej rok se už nebude opakovat a přijde i pro mě něco pozitivního co bych vám tu mohla napsat.. 😉

mladamamka
1. led 2010

Ahoj Holky. Leni teda doufám, že opravdu minulej rok už se nebude opakovat. Přeju ti ať se na Tebe usměje štěstí. Moc bych Ti přála to miminko. Já už jsem požádala o adopci nebo pěstounku, tak jestli mi to teď nevyjde tak snad za rok se dočkáme miminka z Klokánku.

mladamamka
4. led 2010

Ahoj holky tak jsem si dneska dělal test a nic. Mám hrozný křeče v podbřišku tak myslím, že už je to ztracený. Včera jsem byla si zkusit tu práci v té hospodě a bylo fajn.

allisska
4. led 2010

Mamko,nic není ztracený,ještě je brzy. Kolikátý jsi den?

mladamamka
4. led 2010

Alli jsem dneska 8 den

salute
4. led 2010

ahojky mladamamko jsi ještě málo vydrž vydrž...jinak vy máte zažádáno o adopci?? 🙂

mladamamka
4. led 2010

no skoro papíry už tam máme u nich akorát jsem zapoměla tam dát moje a manželova příjmy, ale pak je to ještě tak na rok různá sezení a psychotesty.

jara
6. led 2010

ahoj kočky, my jsme včera byli s manželem v artu a byli příjemně překvapení - krásné prostředí, profesionální přístup, ochota,... 🙂 Ještě budou nějaké odběry krve a pak se nejspíš vrhneme na stimulku a iui...už se těším. 🙂 Mluvili jsme se Špičkou.

mladamamka
6. led 2010

Ahoj holky tak i dneska je test negativní tak už jsem smířená s tím, že to zase nevyšlo. Tak už jsem začala chodit do práce do hospody a je tam fajn.

lenkacar
6. led 2010

mamčo no to je síla tedy ... 😔 😔 😔 😔

mladamamka
6. led 2010

no jo Leni život jde dál třeba se to někdy povede přirozeně

lenkacar
6. led 2010

no moc bych vám to přála a měla jsi AH?

lenkacar
6. led 2010

milčo a co vy?já se dneska objednam na kontrolu do prahy už mi manžel konečně přinesl datumy na kdy určo ne ..

allisska
6. led 2010

Ahoj mamčo, to je mi líto. Sakra, ať už to tady konečně někomu vyjde!!!!! 🙄

mladamamka
6. led 2010

Leni AH jsem neměla. Už začínám trochu špinit. Už na to prdím. Asi se taky objednám do Prahy abych zjistila jestli už tu alergii nemám a budem to zkoušet normálně.

allisska
6. led 2010

Leni, to se budeš objednávat na kontrolu k Madarovi?

allisska
6. led 2010

Mamčo a kolikátý IVF jsi měla?

mladamamka
6. led 2010

2 pokus

allisska
6. led 2010

A do 3 pokusu už jít nechceš?

mladamamka
8. led 2010

Ahoj holky tak mrcha se rozjela naplno. Alli zatím ne dám si asi 2 roky pausu a pak možná. Už jsem začala chodit do práce aspoň se odreaguju. No všem ostatním přeju aŤ otěhotní.

lenkacar
8. led 2010

alli já byla objednaná k madarovi ,ale nakonec jsem byla u nějaké rusky ..ale byla hodná ..jsme objednaní na 29března

allisska
8. led 2010

My jsme tam objednaní na 23.2.,tak jsem na to zvědavá. Doufám,že nám tam něco najdou

lenkacar
9. led 2010

alli ono ikdyž najdou tak to nemusí znamenat úspěch ...mamča tam taky byla a stejně se to nepovedlo ..achjo ..a milča tam taky byla a prd ...ale je to naděje ,to jo ..

barabasek
13. led 2010

Ahoj holky moc vás všechny zdravím a chtěla bych vám říct něco pozitivního, ale nic mě nenapadá ☹

Leni už máš nějakou práci teď je to asi špatné u nás chodím do práce jen já přítel také ukončil práci a nic mu ani nenabídli

lenkacar
14. led 2010

ahoj bar já zatim chodim a končim k poslednímu lednu,ale nevim jestli mi ho vůbec kdo zaplatí 😔 😝 ,ještě jsem tam cosi chytla a včera jsem ležela večer až do rána jak chcíplotina zmrzlá ..novou práci nemám ,ale mám tak cosi slíbeného uvidim ,ale právě kvůli tomu nemůžu jít marodit ,abych nebudila špatný dojem .. 😔

barabasek
14. led 2010

Krásný večer. 😀
Leni teď je marození na prd peníze skoro žádný a ještě ti přijdou za 2 měsíce ☹

barabasek
14. led 2010

😀 lulunka má chlapečka 4.1. 2,4kg

lenkacar
15. led 2010

ty bláho už jo? toto letí a my staré páky furt nic ..to člověk jenom vidí jak se kolem rodí a jak ten čas utíká ..po tom prednisonu mi zatim blbě neni ,jim ho fakt po jídle a byl jednou gumi sex ,takže to dodržujem a uvidíme co bude za výsledky .. 😉 ,já vim že peníze jsou naprd ,ale zase když nemám nárok na nic ,tak by aspon něco bylo k dobru .promyslim to ,po výpovědi v ochranné lhůtě 😉

hedi
15. led 2010

Ahoj holky, všechny vás zdravím. Koukám, že skoro žádné změny, to je škoda ☹ ,
myslela jsem, že už to některé vyjde. Leni ty máš opravdu smůlu, tak snad rok
2010 bude pro všechny lepší.

inna12
15. led 2010

holčičky, ahoj
tak Jita psala, že Lulunka porodila, tak jdu popřáti, ale nevidím jí tady...ale každopádně mooc gratuluju ke klučíkovi!!!! 😵

holky, vám všem do nového roku opoždeně přeju opravdu upřímně jenom to nejlepší a at je pro vás jenom štastný !!! 😵

moc vás zdravím

papa