ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

jara
19. led 2011

koukám, že se to chce všechno rozprchnout...tak já jdu koukat na TV...dobrou všem. 😉

lenkacar
19. led 2011

jen načuhuju a koukam při tom na výměnu manželek ..už jsem to jednou viděla ,ale tenhle díl je dobrej

lenkacar
19. led 2011

tomu věřim ,že se chcete někde vystavovat chcíplotinky 40kg 😝 ,já už nechodim ani na veřejné koupaliště 😀 😝 ,mohli jsme jet s vladísem od vojáků do německa ,ale já se tam s některýma znám a oni mě vidět teda v plavkách nemusej ..na djerbě jsem i kozu vytáhla,ale tam mě nikdo nezná ,ale přišla nějaká zapisovatelka ,asi mravní policai a ta řvala až se palma třásla 😕 takl jsem zase kozu zandala a jela jsem domu s neopálenýma .. 😝 jo a dali jsme si na ulici pusu a za náma trounbebí žikam ,,jakej kretén,,a oni to policajti ..a mávali rukama,to se taky nesmí .. 😕

ira13
19. led 2011

Devčata já než se sem dostanu a dočtu vás tak jste všechny pryč.
@lenkacar Tak ty jsi na djerbě pohoršovala domorodce? A v práci si stojíš ve výloze,v nějakých podnicích za to dost platěj.Dává ti šéfka dost?

ira13
19. led 2011

@lenkacar Když Vladíse nezlanaříš normálně,tak si musíte zahrát na farmu i doma ,když ho to tak baví. Ty budeš jalovička v říji a on býček. 😉 😉

barabasek
19. led 2011

@jara opravdu otěhotněla přirozeně 😉

lenkacar
20. led 2011

@ira13 to je nápad ,to bych si musela asi nasadit rohy .. 😀 😝 a i jemu 😀 😀 😝 a to nevim jestli by prošlo 😕 😀 😝 ,no v tej výloze to nebylo nic moc,ale aspon tam nejsou mouchy a pavouci jak v létě ..ale máš pravdu ,neplatí moc ,měla by přitlačit ,dneska za ní zase beru dopoledne ,ještě neni cajk

lenkacar
20. led 2011

a na dovče jsem nikoho pohoršovat nemínila ,chtěla jsem si opálit svojí vlastní kozenu .. 😕 když jsem pak viděla v čem se ty blbky koupají tak jsem se přestaal divit ,se dim jen tomu ,že vůbec evropany pouští do tý svý země ..mě už tam znova neuvidí teda ,špína ,smrad a člověk by tam zdechnul hlady a zta koza ..to byla ta poslední kapka 😀 😝 ,vlastně předposlední ,poslední byla rozbitá vodní dýmka co nám chtěl jeden prodat 😠

ira13
20. led 2011

@lenkacar Tam chodí v zamotaný těch hábitech a koukaji jim jen oči?

baronek
20. led 2011

@pepek007
@lenkacar
Ahoj holky, tak jsem našla rozdíl mezi kumbuchou a tibetskou houbou. Kumbucha se dává do černého čaje a tibetská houba do mléka, obojí pracuje na principu kvašení, ale tibetská houba je prý zdravější 😀
Leni, v té výloze bych tě chtěla vidět 😀 U nás v krámě je to někdy taky na pěst, když se potkáš s blbcem ☹

baronek
20. led 2011

@lenkacar to bude 28. 1. v alejích nablito, co???? Nás čeká ples příští sobotu, ale pokud bude KET, tak nikam nejdeme, ale to Fandík ještě neví, takže to musím psát potichu 😲

pepek007
20. led 2011

@jara Do Maďarska do termálů jezdíme už asi 7 let a maximalní spokojenost 😉 ti můžu doporučit nejvíc nejmoderněší, největší a nejnavštěvovanější lázně a to městečko Zalakaros - je to i cenově za hubičku, krásně čistounko a výtečnou kucyň mají ale celkově cenově jako u nás takže plně cajk 😉

pepek007
20. led 2011

@baronek no konečně někdo kdo to rozlousknul díky kočko 😉 😀 alě mě fat říka, že to má v mlíce i jsem viděla jak to vyndaval takže asi spletl jen název nebo bůh ví v jakým domění co pěstuje :DD díky za objasnění 😉

baixy
20. led 2011

Ahoj holky,
zítra jdu do Artu na krev a ultrazvuk. ET byl 2.1. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Určitě dám vědět. Čekala jsem, že nám napíše alenadj jak dopadla a zatím nic......
Tohle je test, který jsem si dělala ráno, předtím už asi pět dní ne.

lenkacar
20. led 2011

paráda ...držím pěstičky at je vše kde má být

lenkacar
20. led 2011

@pepek007 a jak se tam domluvíš?

lenkacar
20. led 2011

@pepek007 přibliž mi tu cenu za hubičku jo? já nemám vůbec představu kolik to stojí se jet vakoupat do madarska

lenkacar
20. led 2011

@ira13 jo na djerbě choděj zakuklený ,ale čumí jim ksicht to jo..ale vlasy ne,koupou se v tunikách s dlouhým rukávem a kalhotech a šátkem na palici ,to bylo na mě moc 😀

lenkacar
20. led 2011

ale chlapíci měli tílka a kratasy.. 😉 ježiš holky mě dneska upadne asi děloha ..myslím ,že nebudu mít tak snadný průběh porevizní mrchy .. 😝 ,každopádně jsem ráda ,že už jsem doma z práce,úplně mi to stačilo

lenkacar
20. led 2011

@baronek 28.1. nebude v alejích nablito ,leda v autě až pojedem z plesu ,ale mínim se maličko opít hnedka na druhý den 😉 jen tak na náladu ,doufám ,že zase nebudu bulet

jara
20. led 2011

čau ženy!...koukám Leni, že si tady sama taky vystačíš, což?? 😀 😉 Jak to bylo s tou prací...vyhodila tě šéfka kravka, ale stejně tam chodíš??

jara
20. led 2011

@pepek007 ještě jsem konkrétní místo nevybírala, ale už by bylo asi načase. Akorát by mě zajímalo, jestli se tam dá dělat taky něco jiného než koupat v termálech. manžel by to nevydejchal, on je takový moc aktivní. Dá se tam třeba taky někde jezdit na kole nebo chodit běhat do přírody???

baronek
20. led 2011

@baixy krásný to pohled 😀

ira13
20. led 2011

@baixy Krásné / /,ať je zítra vše v pořádku. Dávali ti jedno embrijko nebo dvě?

baixy
20. led 2011

@baronek 🙂

baixy
20. led 2011

@ira13 No dávali mi 3 🙂 Dvě byly ny jedničku a třetí na dvojku, tak jsem řekla, že mu dám šanci. Ostatních 5 bylo nepoužitelných.

baronek
20. led 2011

@baixy to rozmrazili všech osm??? Tak to pochybuju, že ty moje tři všechna přežijou 😢

ira13
20. led 2011

@baixy jeje tak by to mohly být i trojky ?

ira13
20. led 2011

@baronek já měla 2 a obě krásná jako před zmrazením. Byly v mrazáku od listopadu. Nevím jestli to má vliv.Jak je máš dlouho zmražená?

baixy
20. led 2011

@baronek Ja jsem byla na ET a ne na KET, byly čerstvé 🙂