ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baixy
21. led 2011

@barabasek Bylo to hodně blbý?

barabasek
21. led 2011

Řekla bych, že jo opravdu nevíš jestli se máš smát nebo ho litovat nebo má 3 v žíle. Kdyby sestra nabrala krev a my šli domů tak to vyšlo na stejno opravdu pohovor asi 5 minut a vlastně nic jsme se nedozvěděli.

baixy
21. led 2011

Jo přesně. Už jenom jak nám podával ruku bylo jedinečný. Koukali jsme s manželem pak celou dobu když se nedíval na sebe a smáli se, byl to ojedinělý zážitek 😀 Ber to tak, že ti tam udělají co potřebuješ a pak to budeš mít na papíře a vědět co a jak. Na Čutku už si ani nevzpomeneš.....

barabasek
21. led 2011

@baixy já to tak beru určitě z toho nebudu mít trauma 😀

baixy
21. led 2011

už mi jde vložit foto 🙂

barabasek
21. led 2011

@baixy šikulka , krásná bublinka 🙂

baixy
21. led 2011

@barabasek 😵

lenkacar
22. led 2011

@barabasek já to tady taky psala holkám jak jsme na něj čuměli pomalu s otevřenou hubou ..určitě to je kapacita ,ale tohle je síla..taky bych byla pro kdyby někdo řekl ,že je nemocný ,byl to šok..

lenkacar
22. led 2011

@baixy tak to je krásná fotečka co na mě vykoukla po ránu 😵 já tady loutam dýnovej chlebík v kamenné stavu a za chvíli jdu do práce,tak si vás potom počtu ..pro mě byl s čutkou nejhorší zážitek ,když málem spadnul pod stůl já ho nemohla ani poslouchat ,protože mluví hrozně vlekle a měla jsem celou dobu strach ,že si něco udělá

pepek007
22. led 2011

@baixy Kásná fotečka 😵 😵 úžasný 🙂

pepek007
22. led 2011

@lenkacar Čutka je dobrej náhodou 😀 jako pravda všechno povídá pomalejc a trošku se to vleče ale je to profík ve svém oboru 🙂 já jsem z něho měla dobrej pocit 😉 ale to bude asi tím, že jsem se pořád na něco ptala nebo já začínala komunikaci a nenechala si jet tu jeho ale jela jsem si svou 🙂

ira13
22. led 2011

@lenkacar To je mi jasný že když je stále stejnej šéf že se to moc nezmění.Myslela jsem třeba sortiment-podle toho tam chodí jiný lidi, i když blb který chce někomu zkazit náladu se najde vždy,nebo jestli to máš blíž od domu. Jak bylo na večeři?

lenkacar
22. led 2011

@ira13 čus jsem přišla z fachy a jsem ko..hnáty mě bolí ,bylo to docela silný ..víc za 3hod. než za celý dny .. no ale nemůže říct ,že se mnou na tom tratí.. 😝 ..no je to jiný zboží v něčem ,ted mám taky trika ,mikiny ,ale mám bundy obyč a džíny ,tam je spíš sportovní a funkční oblečení ,to znám z alpine ,to mi nebude dělat problém ,spíš ,je to více práce z pc a furt nějaké přesuny zboží někam a pak je z toho bordel na kolečkách ,to vidim ted a ještě do toho pustí nováčka ..na fax se neumim ani podívat atd.. 😲 spíš z toho mám obavy ,z toho papírování,že to tak rychle nepochopim..

lenkacar
22. led 2011

@pepek007 určitě je to odborník ,ale vyjmout z těch jeho nepodstatných řečí 2 věci k tématu je nadlidský výkon v soustředění..jde jen o to ,že na to nebyl člověk připravený 😉

macinaz
22. led 2011

Ahojky holky,v úterý ráno jsem nastupovala do nemocnice a vrátila jsem se včera.V nemocnici jsem si užila své,musela jsem vytrpět 9 hodin porodních bolestí než plody vyšli ven a další den mě neminul ani sál na dočištění,mám toho docela dost a ani nevím jestli chci jít do dalších pokusů.
@baixy jinak gratuluji ke krásné fotečce a hlavně ať se daří 😉 🙂

pepek007
22. led 2011

@lenkacar no jasný to jako pak jo 😉 😀

pepek007
22. led 2011

@macinaz tak to je mazec ☹ sis užila teda víc než dost ale hlavně, že jsi v pořádku doma 😉 po tomhle všem bych neměla ani já chuť jít do dalších pokusů ale dala bych si pár měsíců oraz a zkusila bych další pokus chce to nějakej časovej odstup a pak bdude zas dobře a to už to musí 100% vyjít! Přeji hodně sil, štěstí a pevné nervíky Maci 😉

ira13
22. led 2011

@macinaz Je to hrůza ,že tě nechali tak trpět.To snad jde udělat i jinak. Přeju ať už je jen dobře.

baronek
22. led 2011

@macinaz Jsi holka statečná, nic víc psát nebudu ☹

ira13
22. led 2011

Mě to vždycky tak rozčílí. V 21 století tolik zbytečný bolesti. Ať je to jakýkoli zákrok jde to snad i bezbolestně.Kámošku nechali 2 dni trápit řvali na ní ,že nespolupracuje. No jasně když omdlévala vysílenim a pak jí udělali stejně cisaře.

baronek
22. led 2011

@lenkacar tak tu práci dobře promysli, aby se ti začátek pracovního procesu nekryl s KET, to by bylo jaksi blbé 😒 Jinak papírování určitě pochopíš, stačí aby ti to párkrát někdo ukázal a ani ti to nepřijde složitý 😀
Jo a z Čutky jsem měla taky divnej pocit, nikdo mě na něho neupozornil a připadala jsem si jak blázen ☹ Navíc jsme se neměli na co ptát, protože jsem se s ním setkala jen ten den, co nám brali krev a bez výsledků by to bylo jenom kdyby.... ale jinak samozřejmě souhlasím, že je to "kapacita" 😎

baronek
22. led 2011

@ira13 u mojí sestřenky to bylo podobný, naštěstí tam vlítnul její manžel a byl klid 😲

ira13
22. led 2011

@lenkacar to se naučíš a vše zvládneš.Věřím ti .

lenkacar
22. led 2011

@macinaz maci ..chuděrko moje ,to snad ani neni možný ,že tě tak trápili.. 😠 hlavně ,že už jsi doma holči ..to je teda zážitek ..dej si oraz to určitě ..a promysli to ,až budeš v klidu ..měli jste úspěch vždycky ,byla by škoda to vzdát ,ale už jen s jednim a mít mrazáčky pro jistotu.. 😉

lenkacar
22. led 2011

@ira13 budu volat zítra ještě na jinou práci tak uvidim co z toho nakonec vyleze ..no jasně ,že se mi to všechno kryje .. 😠 s ketem

baronek
22. led 2011

@lenkacar v neděli volat na jinou práci??? To by u nás nešli, tady je všechno v neděli zavřený 😀

macinaz
22. led 2011

@ira13 určitě by to šlo udělat jinak,jinak by dělali císařskej a to by pro mě byl už konec mít dítě a vyčištěním už to nešlo,jelikož už na to byli velké

baronek
22. led 2011

@macinaz hlavně, že je to za tebou, fakt nechápu, proč je život tak nespravedlivej

ira13
22. led 2011

@lenkacar No vidíš jaký je o tebe zájem.Ještě se budou zaměstnavatelé rvát. Co by to bylo za práci? Ketík budeš muset zkusit v únoru nebo práci od dubna to už budeš vědět jak to dopadlo

macinaz
22. led 2011

@baronek život je nespravedlivej,ale napotkalo to jenom mě,jsou na tom holky i hůř než já