ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

ira13
22. led 2011

@macinaz Můžu vědět kolik to tak stojí? Kdyby nám to nevyšlo ať vím kolik máme našetřit.

lenkacar
22. led 2011

@macinaz uvidíte .. 😉 nech to koníkovi ,hlavně at se ti bříško a dušička uzdraví ,je to záhul na psychinu jak svině já vim..moc jsme na tebe myslely ,ale netušila jsem co se s tebou děje ..že jsi nepřišla ..

lenkacar
22. led 2011

jdu koukat na telču ,tak pa ,možná si aspon šáhnu ..doufám ,že nedostanu přes pazourek 😕 😔 😀 😝

macinaz
22. led 2011

@ira13 nás to stálo okolo 70 000,- a to už právě i za Davídka
@lenkacar dušička se určitě zahojí chce to jenom čas a prodat věci po mimískovi aby to tady na tu psychiku nepůsobylo

baronek
22. led 2011

😀 @lenkacar tak hodně štěstí, taky jdu čumákovat ale nevím na co 😀

ira13
22. led 2011

tak já jdu taky kouknout co dávaji v telce

lenkacar
22. led 2011

koukam na novu 😉 maci já bych to neprodávala ,já jsem si to nechala jen uklidila ,měla jsem i lehátko,to jsem dostala k vánocům ,docela prekérka 🙄

barabasek
23. led 2011

Holky krásný den 🙂 jdu makat a večer jsem zpět 😀

lenkacar
23. led 2011

@barabasek bar tak at ti to uteče .. 😉 a nikdo tě nenaštve ..jinak taky všem přeju hezký den,mě vzbudili sousedi ,hádka jak prase ,ona tam něco vypojila asi nebo co ..a on to chudák musí dát dokupy.. 😝 😀 😎

lenkacar
23. led 2011

tak jsem se baronku ptala kámošky jestli tě viděla a prej ne ..nechala si do papírů napsat 3vykřičníky ,že nechce PK.. a chce mrazit i 2jkový embrouše,kdyby jednušky nebyly ..

ira13
23. led 2011

ahoj děvčata jaký byl výkend? Já hrůza Honzík od pátka do soboty zvracel,tak jsem se moc nevyspala, včera měl teplotu a prospal celý den s malýma pausama ,kdy jsem ho budila aby se napil. Dnes už je v pohodě,ale mě je divně,doufám že jsem to nechytla. 😝 😝

lenkacar
23. led 2011

@ira13 já se dneska celý den válela ,chudinka malinkej ..iris tak snad už bude dobrej

ira13
23. led 2011

@lenkacar To máte papírový zdi. Doufám že jsou to starší lidé a nedělají kravál i v noci. 😀 😀

ira13
23. led 2011

@lenkacar zdá se že je v pohodě. Děti se rychle regenerujou.Druhý den je zdravý a když to od něj chytnu já tak chcípu týden

lenkacar
23. led 2011

to jo ani ty teploty je tak nevyčerpají jak dospěláky ..a co ty? jak je?

lenkacar
23. led 2011

@ira13 ty jsou pod náma sousedi ..tam je itálie skoro furt ..on třeba přijde k ránu z hospy a začnou se hádat a nevim kterej z nich tříská dveřma ..na zabití ..

lenkacar
23. led 2011

ne že bych to taky neuměla 😀 😝 ale takhle ráno teda ne .. a přece si nerozbiju dveře že jo..má mu jednu plácnout po hubě a je ..

ira13
23. led 2011

@lenkacar Zas mi to nějak blbne,pořád údržba , nechtělo mě to připojit, je to nějak často. 🙄 Nevím jestli je to střevní bacil od Honzíka, utrouš nebo si už vsugerovávám těhu příznaky.Je mi celé odpoledne nějak divně a když dýl sedim tlačí mě v podbřišku.

ira13
23. led 2011

@lenkacar jo tak jí to navrhni. když mu pleskne přes hubu tak to nenadělá kravál a nevzbudí sousedy 😀 Bacha jestli je ostrá mohla by plesknout tebe

baixy
23. led 2011

@ira13 Mě bylo taky celý odpoledne blbě až jsem se před chvíli poprvé regulérně pozvracela.....No tak premiéru mám za sebou, nic moc......Uvidím jak mi bude dál. Už jsi si dělala testík? Mohlo by tam něco být......

ira13
23. led 2011

@baixy testík jsem nedělala.Bojím se

baixy
23. led 2011

@ira13 Neboj 🙂 Tak zítra ráno? 🙂

barabasek
23. led 2011

@lenkacar byla pohodová neděle 🙂

baronek
24. led 2011

Ahoj holky, tak jsem dojela do práce, ale kdybych si vzala saně,byla bych na tom líp 😀 předpověď jim vyšla, sněhu je hafo a cestáři na všechno nestačí 😀

jara
24. led 2011

Ahoj ženy, jak je při pondělku? Tady je nádherně, svítí sluníčko, byla jsem před obědem na procházce..úžasný. Jinak víkend byl pracovní, proto jsem tu Leni nebyla..
@macinaz za jaký konkrétní úkony jste dali 70 tis.?? To je docela darda. Já jsem počítala kolik nás vyšlo IVF - bez cest, čistě jen injekce, zákroky - 20 tis. A to jsem si myslela, že to bude tak 10 - 15 tis.

Bohužel doteď se cítím trochu podvedená, jelikož nám Špička říkal, že PK nepotřebujeme a pak u pohovoru s embryoložkou jsem se během minuty měla rozhodnout jestli PK jo nebo ne, pořád mlela o tom, že je to větší šance a blá blá blá. Samo že jsem na to kývla, ale doteď se nemůžu zbavit pocitu, že jsem do toho byla vmanipulovaná - nesnáším, když se musím rozhodnout o něčem tak důležitém během minuty. Asi má z PK nějaké provize, jinak si to neumím vysvětlit.

baronek
24. led 2011

@jara tak u nás sněží a sněží ....
Hlavně PK se platí navíc né? Já s tímhle ale žádnou zkušenost nemám 😖

jara
24. led 2011

@baronek no právě, že se platí o DOST navíc. Byla jsem na vážkách při rozhodování už jen z toho finančního důvodu, ale pak jsem si řekla, že tentokrát na peníze koukat nebudu a vsadím na "jistotu", jak nám bylo řečeno. Hlavně jsem byla zaražená z toho, že nám nikdo nic neřekl dopředu o tom, že se po OPU budu muset rozhodovat, zda PK ano či ne. Docela to na mě zapůsobilo blbě, když jeden říká, tohle nepotřebujete a pak druhý že je to přeci jen lepší. Nebyla jsem na tuhle alternativu vůbec připravená.

lenkacar
24. led 2011

čus ..pk se platí no ..2700,-tušim..já už jsem tam, z těch cen blázen.. 😀 zdarvím kočky moje ..jsem se vám vrátila z města ..byla jsem si koupit náramek na ples

baronek
24. led 2011

@lenkacar to já bych potřebovala šaty na ples 😉

lenkacar
24. led 2011

psala mi kámoška dneska byla na OPU má 6vajík..no tohle chci vidět jak to dopadne ..je to 2ivf.. 😠 a každopádně pk odmítla