ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

kaluka
4. únor 2011

@baronek Na genetiku jdeme až 9.března - dřív nebylo nic volnýho.... Fakt se mi moc líbí, jak tam nezdržujou, šup šup - ať víme, na čem jsme... 🙂 Mudr. se taky divil, že mi sice konečně nabrala krev, ale ne při MS....Že jsou ty výsledky pak zkreslený.... No nakopala bych jí někam....... 😠 Jaký bylo be -be s brusinkama ? Když jsem byla malá, dělala se z be - be skvělá nepečená roláda.... 🙂 Mňam, už jsem to nejedla X let......... 🙂

baronek
4. únor 2011

@kaluka jo bebe mám ráda a brusinkový nejsou vůbec špatný 😀 Moje mamina tu roládu dělá doteď, když máme narozky a je to super, když mám chuť, tak si bebe promažu jen zakysanou smetanou, to je taky mňamka 😀

ira13
4. únor 2011

@kaluka uplně tě chápu že jsi z Michálka nadšená,je milej a i docela hezkej. A je to jedinej chlap kterej ti může udělat dítě aniž by manžel zárlil. 😀

kaluka
4. únor 2011

@ira13 😀 😀 😀 Moc hezky řečeno.... 😀 Jo, je celkem hezkej a hlavně toho dost namluví a to mně se moc líbí... 🙂

@baronek Děláte to jo ? 🙂 Já to fakt od dětství nejedla, u nás se to přestalo dělat..... ☹ Ani nevim proč.... No s tou zakysankou to taky nemusí být špatný..... A ztuhne to taky ? Ale asi jo... No ty mi děláš chutě.... 🙂

baixy
4. únor 2011

@kaluka Díky za gratulaci 🙂 No vidíš, to budete slavit narozeninky spolu 🙂 A co se týče BE BE rolády, zrovna včera jsem dělala z BE BE sušenek tvarohovou střechu a uprostřed je banán 😝 Začíná být luxusně rozleželá 😎

ira13
4. únor 2011

@baronek @baixy nedělejte mi chutě a písněta recept,ať si taky mlasknem

lenkacar
4. únor 2011

@petreva správně 😵

ira13
4. únor 2011

@lenkacar už jsi strávila oběd? to byla teda kombinace 😝 ,se nedivim že jsi odpadla.V noci budeš zas strašit,když spíš přes den 😀

lenkacar
4. únor 2011

@baixy jé tady je to samá naminka ..tak já jsem si dámy trochu dáchla a vylezla jsem ještě víc zničená,tak jsem usoudila ,že jsem přehřátá a dehydrovaná,tak se zaleju a uvidim 😀

lenkacar
4. únor 2011

@kaluka,prej ,,pulina upadla ,,vítej do klubu přisprostlých 😀 😀 😝

lenkacar
4. únor 2011

bebe nekupuju je to malý a drahý ,jo tatrančička ..hm to jo..

baixy
4. únor 2011

@ira13 Tak to si utřete 200 g másla se 150 g cukr moučka, dáte do toho 500 g tvarohu trochu rumu a zamícháte. Na alobal si rozložíte světlé a tmavé sušenky (střídavě) 3 řady po sedmi sušenkách. Na to rozetřete polovinu krému a dáte na to druhou vrstvu sušenek zase na střídačku. Dáte druhou polovinu krému a na střed položíte dva banány. Pak to vemete z těch delších stran a přiklopíte k sobě, tím vznikne střecha. Pěkně přimáčknete a zabalené v tom alobalu necháte aspon 24 hodin odležet.... 😝

baixy
4. únor 2011

@lenkacar taky jsem byla hodinku v pelechu.... 😀

lenkacar
4. únor 2011

@baixy už si jdu pro písátko to vypadá rychle a dobře

baixy
4. únor 2011

@lenkacar Rychle se to udělá a ještě rychlejc sežere 😀

lenkacar
4. únor 2011

@baixy dík ,udělala jsem si to i s obrázkem jak to mám dělat ,páč vim ,že už zítra budu mít v hlavě zase vymetýno

kaluka
4. únor 2011

@lenkacar Já jsem si všimla, že budeš stejná krevní skupina.. 😀
@baixy Taky si píšu - vypadá to žravě... 🙂 Když já se zrovna lehce týrám dietou.... ☹ Ale ona se příležitost najde... 🙂 Vy jste všechny chrněly a já šůrovala.... 😝 No ale mám ze sebe dobrej pocit....

ira13
4. únor 2011

@baixy už jsem to opsala a namalovala. Koupím ingradience a vyzkouším co nejdříve.Vlaďa má rád takové vlhké buchty 😀

lenkacar
4. únor 2011

@kaluka jojo taky jsem si všimla ,že máme podobný styl psaní 😀 😝

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 ty sis to taky nakreslila? já myslela ,že jen já jsem takovej magůrek ,ale musim se přiznat ,že jsem musela přemýšlet jak je to s tim počtem sušenek ,asi proto jsem si to nakreslila 😀 😀 😀 😝

baixy
4. únor 2011

@ira13 No tak vlhké buchty mají rádi všichni chlapi 😉 😀

lenkacar
4. únor 2011

@baixy vladís teda jo ,ten čim vhčí tim lepčí 😀 😀 😝 ,ale jako fakt 😕

lenkacar
4. únor 2011

@baixy nejradši má spocenej štrůdl pod igelitem ,kdy já teda skorem bliju 😝

ira13
4. únor 2011

@lenkacar ano mám k tomu technický výkres. S barvami a počtem sušenek , směr zavinutí a výsledný tvar a jeho řez s banánem uprostřed. 😀

ira13
4. únor 2011

@lenkacar se nám ta diskuse od buchet nějak zklouzává k "buchtám" 😀 😀

lenkacar
4. únor 2011

tak jsme dali řeč ,že teda odmítám krmit jeho farmu a hned ,že to je jednoduché ,protože jak skáče barák ,tak zvoní telefon a je tam nějaká objednávka a jen zorat ,zasít ,vykydat ,nakrmit řikam ,že to odmítam ,protože tam skáče všechno ,tam pluje husa ,tam skáče králík ,tam skáče stodola,bych z toho měla leda epileptickej záchvat 😝 😕 a nebo bych rosekala poč

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 no a ještě budou chlapi spokojený ,ty volís jsem břídil ,nemám ten průřez

ira13
4. únor 2011

@lenkacar Máš o zábavu postaráno. To on schvátně aby jsi nikam nemohla.Až se vrátí budeš nadskakovat i ty 😀

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 nebudu to dělat at na to zapomene.budu trnout hrůzou kdy co zdechne a on to zjistí 😀 😝 ,řekla jsem ,že mě to vůbec nezajímá ..jo a nemám to barevně 😀 😝

lenkacar
4. únor 2011

ale za to jsem přemýšlela jak dlouhej musim mít banán