ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
21. bře 2010

lali já mám ale 10kg za 3měsíce ,což je bomba ,neobleču nic .jsem jak almara ,jenom čekam kdy se šéf toho chytne ,když mi furt vykládá jak z toho chce mít pěkný krámek a v něm almaru 😝 ,ale co jsem vysadila už nejsem tak unavená a nebolí mě hlava..snad i nějaký to kilíko zmizne .. ☹ chtěla bych kočko počklat po zkušebce ,páč kdybych tam měla nějaké marození ,tak aby mě bez udání důvodu nevyhodili na minutu 😝

lalina846021
21. bře 2010

jasně to chápu tak po zkušebce hurá do ARTU,neboj to se spraví ty kilča,teď bude teplo a víc pohybu přes tu zimu je to strašné,pořád se jen jí.já to nabrala asi za 5 měsíců a to myslím že teď už je to daleko víc něž 10kg ale ........to je osud hold nikdy ze mě modelka nebude....s tím už jsem se smířila,radši budu mamina

lenkacar
21. bře 2010

já mám taky rodinné dispiozice moje babička byla dobrá almara ..ale já to nechci zase až tak vyhrotit ,včera mi jeden kluk v hospě řekl ,co ze sebou dělam ,že to je hrozný ..kynu před očima ..řikam,,jojo hormonální léčba ,,nic nepochopil ,ale koukal na mě zhnuseně dost ..bylo mi to tak líto ,ale já s kilama válčila od puberty a hormony jsou živná půda .. 😝

lalina846021
21. bře 2010

já s tím taky válčím pořád,také to máme v rodině,
měla jsi mu říct že on taky není dokonalý.............to je kretén........mě by to bylo taky líto já bych to hned ořvala...........já bych chtěla vidět jeho kdyby do něj naprali taky tolik hormonů....vypadalby jak ˇmeloun...... 😀 😀 😀

kašli na něj to zhubneš přes léto,choď víc na procházky a hodně pij vodu,ségra piji před každým jídlem sklenku vody a po jídle taky a zhubla už 8 kg a to jí pořád stejně....(asi vprůběhu 3měsíců)

kinguse
21. bře 2010

joo,mé "oblíbené" téma hubnutí a tloustnutí 😀 😀
Holky, já mám taky doost kilíček navrch, hormony jsou v tomhle prevíti, nejhorší je ta nesnesitelná chut k jídlu.
Ale jak píše lali, radši kila na víc a být mamina, než vychrtlá neurotická kariéristka 😉
Věřím, že ty kilča nějak dolů půjdou. I když občas mám pocit,že je na mě vidět i čtvereček čokolády...a to jí moc často nejím.

lenkacar
21. bře 2010

lali já mu řekla ,že mě se taky nelíbí jak je plešatej .. 😵 😵 😵 on je schválně vyholenej ,voják ,kdyby byl od přírody tak bych mu to neřekla..to by byla krutá pomsta 😀 😝 ,vim jak je na to vladís citlivej je taky málovlasatej a chrání si každej chlup na hlavě ..furt si to tam oprašuje .. 😀 😀 😀 😝

lalina846021
21. bře 2010

dobře si mu to řekla....zasloužil si to

lenkacar
21. bře 2010

jak koujkám na tvojí fotku v pase dala bych si teda zmrzku .. 😵 😵 😵 😵

lalina846021
21. bře 2010

tu bych si dala taky

allisska
22. bře 2010

Ahoj holky, taky vás zdravím na novým koníkovi. Nechápu, proč nejsme v kategorii "Snažilky", ale proč nás šoupli na "Nedobrovolnou bezdětnost" - to zní strašně. My se přeci tááááák moc snažíme....
Dneska mi přišly výsledky z imuna - nic překvapivého - klasika 😖 : zvýšená BI - doporučení kondom. styk + Prednison. Jiný výsledek jsem vlastně ani nečekala 🙂 Objednala jsem se do Artu, tak uvidíme

lalina846021
22. bře 2010

ahojky allisska tak hlavně že už máš výsledky a můžeš se objednat do Artu,oni do tich výsledků ani nic jinýho snad nepíšou........tak držim pěstičky ať to v Artu dobře dopadne.... 🙂

lalina846021
22. bře 2010

Ahojky holčiny!
tak jsem opět začala pře hodinou slabounce krvácet.......už se zase bojím.....ach jo...........doufám že se mimísek urží.......bolí mě břicho jako když to mámnormálně...............zejtra si musím zavolat do Artu,mám strach 😔 😔 😔
držte mi pěstičky,jinak přeju hezký večer!

lenkacar
22. bře 2010

lali ten mimísek tě teda zlobí ,už ti dělali utz?

lalina846021
22. bře 2010

jo v pátek ale to tam byl jen náznak,malá tečka,v pátek jdu znova.........ale mám děsný strach fakt zlobí........ 😢 😢 😢

lenkacar
22. bře 2010

bude to dobré neboj a testuješ furt?

lalina846021
22. bře 2010

snad máš pravdu,zrovna dneska jsem si test dělala a dvě čárky tam mám.....tak snad....ale děkuju

lenkacar
22. bře 2010

ale poptřebuješ utz ,aby tě uklidnili ..to je jasné 😉

lalina846021
22. bře 2010

jasný,zsjtra tam hned zavolám,tobřicho bolí míň......pořád se mi to štěstí nechce nalepit na paty......ještě jsem doma sama,tak to na mě padá,přítel má odpolední tak už aby byl doma............proč všechno musí být s překážkama....když už se to konečně povede a člověk je chvilku šťastnej tak hned další starosti a obavy.........ach jo!!! ☹ 😢 😔

lalina846021
22. bře 2010

zavedla jsem si ještě navíc dva utrogestany a je to lepší.....tak snad,musím tomu věřit

lenkacar
22. bře 2010

neboj .. 😉

lalina846021
22. bře 2010

dík nebojim....ale bojim....to bych kecala,jdu spátto se mi chce po tom utrogestanu,dobrou pa zejtra dám vědět

lenkacar
22. bře 2010

to dej vědět držim vše co mám 😉

lalina846021
23. bře 2010

Ahojky holky,dík za podporu
tak mám samé špatné zprávy..........na Utz nic vidět nebylo takže to vypadá že to zamlklo a že se s tím děloha pere.Nabrali mi krev a zejtra okolo 11 si mám volat na výsledky a uvidí se co s tím dál,ale žádnou naději mi nedali,už jsem začalai krvácet jak do měkoknul Dr. Ultrazvukem......probrečela jsem celé ráno,i teď když to píšu tak mi dobř není 😢 ..............ale život jde dál....i když to teď strašně bolí tak posbírám všechny síly a půjdemdo toho znovu...........nejhorší pro mě bude až půjdu do práce a všichni se mě budou ptát co a jak..............nonějak se s tím musím smířit,jinak všem moc děkuji za podporu.....zatim pa a všem držim mooooc pěstičky aby vám to vyšlo

allisska
23. bře 2010

Lali, to je mi líto....... ☹ Já vím, je to těžký, ale drž se!!!!

lalina846021
23. bře 2010

allisska děkuji,snažím se držet,ale jakmile mi někdo volá jak jsem dopadla tak slzy neudržím,ale to všechno přejde

allisska
23. bře 2010

jj, to znám. Já jsem to naštěstí moc lidem neřekla a ani v práci to nevěděli, tak jsem tohoto byla ušetřena.

jaru30
23. bře 2010

Lali, to mě moc líto, takový krásný dálnice na testu ☹ Foukám na dušičku a přeju moc síly do dalšího pokusu 😔
Na netu psali, že u většiny ženských je to tak, že s každým nepovedeným pokusem stoupá šance, že příště se to povede. A že třeba do tří let jich otěhotní 90% . Tak držím pěsti!!!!!!

kinguse
23. bře 2010

lali, vím,že se to lehko píše, sama jsem to zklamání ještě nezažila a doufám,že nezažiju,i když člověk musí počítat se vším. Ale uvidíš, vše zvládneš a příště už to konečně vyjde...do prčic,už MUSÍ,ne?!!! 😉 Bude zas dobře a člověk musí pořád doufat a myslet pozitivně. Držím palečky,ať je brzo líp!!
A klidně breč a poděl se z "tou bolestí"....to taky pomáhá!
Papa a drž se.

Jinak já byla dnes v ARTu na krvi,tak jdu 6.4. na kontrolu. Jsem zvědavá na to FSH,jestli se pohne a jakým směrem 😀 ...doufám,že tím správným.

jaru30
23. bře 2010

Ahoj Kinguse, a ty máš jaké FSH? já měla taky zvýšenou hodnotu, tak proto se ptám 🙂

kinguse
23. bře 2010

jaru, já už mám 45 ☹