ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
1. únor 2011

@lenkacar a co to máš za sousedy, že takhle ráno pracujou??? a dělají hluk???

lenkacar
1. únor 2011

@baronek to nemyslim ,podívej se jak je tam psáno o tý dovolený,já mám skončený prac. poměr k 30.12.2010

lenkacar
1. únor 2011

@baronek no a bejvalej se mi stěhuje naproti do baráku což je tak 15m víc ne a huláká furt na mě z oken at mu zamávam..bože to mě čekaj věci

baronek
1. únor 2011

@lenkacar protože dokud marodíš, tak ti pracovní poměr neukončí a nedají ti zápočťák. Takže až ukončíš PN, tak si vybereš dovolenou a dostaneš potřebné papíry, abys mohla na pracák 😅

baronek
1. únor 2011

@lenkacar no hlavně, aby to mávání nevadilo Vláďovi 😀

lenkacar
1. únor 2011

@baronek no ale mě vypršela smlouva já už papír o ukončení mám

lenkacar
1. únor 2011

@baronek ten je na mrtvici ti řikam..oin chodí kouřit na balkon vladís a ten na něj čumí z okna .. 😀 😝

baronek
1. únor 2011

@lenkacar a zápočťák ti dala taky???

baronek
1. únor 2011

@lenkacar a chlapi se osobně znají?

lenkacar
1. únor 2011

@baronek to prej až po marození,chtěla jsem tu dovolenou proplatit,nemám si jí kdy vybrat už mi skončil prac. poměr a ted marodim v ochranné lhůtě

lenkacar
1. únor 2011

@baronek to je jasný že se znaj ..bejvalej tu se mnou bydlel a ted vláda .. 😀 😝

lenkacar
1. únor 2011

vláda ho nemůže ani vidět 😀 strašně na všechny žárlí

baronek
1. únor 2011

@lenkacar tak si ji necháš proplatit, až ukončíš PN.
To bude docela sranda, s chlapama ... 😀

lenkacar
1. únor 2011

jak mě může napsat ,že si jí vyberu ,ona je máklá snad a to zase chtěla at jdu do práce ,tak prej až budu zdravá tak v pátek a sobotui aspon..nebudu mít vycházky určo a bez nich nikam nejdu

baronek
1. únor 2011

@lenkacar bez vycházek radši nic neriskuj a za tu almužnu bych nikam nešla 😲 ale zase každá korunka se hodí, co?

lenkacar
1. únor 2011

to je z plesu

kaluka
1. únor 2011

Ahoj holky. Děkuju za přivítání... 🙂 Ještě bych vám měla říct, že my už jedno dítko máme - 3 letý, to jsme měli hned.. Ale teď prostě ne, kdybych na něj skákala z lustru........................ ☹ Tak jsem moc zvědavá, co s náma budou dělat - jestli vůbec..... Taky už nejsem nejmladší, bylo mi 33..... ☹
@lenkacar Tak já na pracáku jsem a žádná sláva teda... ☹ Nejlepší je, že já marodit jít nemůžu - můžu,ale nic mi nedaji. Když by se nám teď někdy povedlo otěhotnět, tak budu úplně bez koruny, páč je tam podmínka pracovat 270 dní - že jsem byla na RD, to nikoho nezajímá..... ☹ A práci nemůžu sehnat... Je to na pytel, ale hlavně ať nám pomůžou v Artu, s prachama se to nějak udělá.............. To musí mít příťa radost z bejvalýho... 😀

lenkacar
1. únor 2011

@kaluka jo má manžel radost z bejvalého 😀 😝 toho nadělaj chlapi ..natáhnem provázek a můžem si něco posílat ..třeba v neděli v pekáči kachnu na ochutnávku a tak 😀 😝

kaluka
1. únor 2011

@lenkacar Jo manža, pardon... 🙂 to ale neni špatný - pokud bejvalej dobře vaří? 😀 Co se dá dělat - se kluci skamarádí.... 😀

lenkacar
1. únor 2011

@kaluka já měla vždycky chlapi co uměli vařit ,zvláštní docela .. 😉

kaluka
1. únor 2011

@lenkacar Závidim........................ Já nikdy.... ☹ Ale je mi to moc sympatický.... 🙂

lenkacar
1. únor 2011

@kaluka a k tomu věku ..je ti tak akorát

kaluka
1. únor 2011

@lenkacar Je tady někdo se zvýšeným prolaktinem ? A ty jsi přímo z ČB ? 🙂

lenkacar
1. únor 2011

@kaluka a když máš zvýšený prolaktin tak ti teče mléko z bradavek?

kaluka
1. únor 2011

@lenkacar Jé, ty jsi hodná................................... 🙂 Připadám si na 90.................. 😀 A tobě je kolik ? Zajíček už fakt nejsem, ale žena v mém věku má prý taky svůj půvab.............. 😀

lenkacar
1. únor 2011

já nejsem z ČB a kdoví co mám zvýšenýho ,ted asi teplotu .. 😉

lenkacar
1. únor 2011

@kaluka no nevim jestli ti mám psát věk ,abyses nezvrhla .. 😀 😝 když se tak podcenuješ ,ale třeba ti to udělá dobře ..je mi čerstvých 39l

kaluka
1. únor 2011

@lenkacar No, cosi mi kapalo z bradavek - jelikož jsme byli v létě se známou, která tenhle problém měla taky, tak jsem se mudře zmínila a ta - aniž by mi na ty prsa koukla řekla - jó, to by mohlo být tím a napsala mi ty prášky... Takže jsem je chvíli brala, kapat zdá se přestalo, ale jak mi konečeně vzala kerv, tak prý to mám zvýšený pořád.... ☹ Jenže já si občas dělám ovu testy a podle mně ovulaci mám - ona řiká, že nejsou přesný ... Ona se mnou vůbec nic neřeší, nevysvětlí, ještě mě sjela.... Už k ní nejdu, mám jí tak akorát... 😠 četla jsem na netu, že můžu i při tom uvču mít, ale vajíčka jsou nekvalitní a nechytnou se................ ☹ Tak já nevim.... Ale když mačkám, tak už nic neteče....

lenkacar
1. únor 2011

@kaluka neboj oni tě tam srovnaj 😉

kaluka
1. únor 2011

@lenkacar A to mě potěšilo... 😀 A ty máš jakej problém ? Já jsem přímo z ČB..