ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
4. únor 2011

@baronek já četla celou dobu co jsem byla po akci asi 4knížky a docela bichle ..ale po tom potratu jsem neměla náladu na nic ..myšlenky jinde ..ale dneska jsem si nechala rozestláno že zalezu do brlohu s knížkou ..

ira13
4. únor 2011

@lenkacar už tě vidim jak tam způsobně sedíš a Vladís okolo skáče nepříčetnej žárlivostí. 😀 😀 Ty mu teda dáváš

baronek
4. únor 2011

@lenkacar lepší číst než uklízet a uvařeno máš?

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 no ono tady neni zase tolik místa na to poskakování vladísovo ..leda by si dal kolečko kolem konferenčáku 😀 😝

lenkacar
4. únor 2011

@baronek ty mě neser už ..tovíš že nemám uvařeno a navíc vůbec nevim co mám vařit ,když si sedim na káblu jak ty .. 😀 😝v hlavě mám vymetýno ,v lednici to samý ..ale už jsem na d tim přemýšlela .. 😀 😝a co vy?

baronek
4. únor 2011

@lenkacar já udělám kuřecí závitky plněné sýrem a špenátem a k tomu sýrovou omáčku, buď s rýží nebo s bramborem 😀 To víš, musím si Fandíka hýčkat, když mám večer slíbíno 😀

baronek
4. únor 2011

@lenkacar dneska půjdu dřív domů, abych to stihla než přijde Fanda z práce 🙂

lenkacar
4. únor 2011

@baronek uznej ,že jkdyž se motam kolem plotny tak nevypadam nemocně a k politování a tak se na lenýska toho nahrne ještě víc ,mohla by třeba ještě vyžehlit a nebo vytřít...nic!!!!!!!!!jsem nemocná at si uvaří sám

ira13
4. únor 2011

@lenkacar taky nevím co vařit.Včera kluci dojedli roládu co jsem měla v plánu i na dnes.Vyndala jsem masíko asi nějakou čínu nebo něco podobnýho.

ira13
4. únor 2011

@baronek to zni dobře.To budou orgie za takovou dobrotu. 😀

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 to u nás by nebylo nic ,vladís by se přejedl a odvalil a a funěl

ira13
4. únor 2011

@lenkacar odpočívej nebo budeš mít teplotku jako včera. Vladís něco koupí nebo uvaří když bude mit hlad. 😀

ira13
4. únor 2011

@lenkacar tak to ho musíš znásilnit před jídlem 😀

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 no leda ,tovíš ale ten kolem mě chodí oblloukem ,no já taky se na to necítim ,na nějakou kamasutru jako baronek

ira13
4. únor 2011

@baronek ty provozuješ kamasutru

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 má nádhernou koupelnu baronek ..tam bych si taky dala říct

ira13
4. únor 2011

@lenkacar měl by si tě hledět,aby jsi se nemusela poohlédnout jinde.Nebo vatáhnout gumáka-teď víš kde jsou

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 no včera mu řikam at se jde podívat do mojí skříně jak jí mám krásnou a kuk byli tam 😀 😝 tak to zase zabouchnul a něco kejval hlavou ve smyslu ,,panebože,,

ira13
4. únor 2011

@lenkacar jo v koupelně já taky můžu.Vlaďa s tin počítal když ji stavěl-úžasné.

ira13
4. únor 2011

@lenkacar ani to s nim nehlo?

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 u nás v koupelně seš ráda ,když dáš nohu ven z vany 😀

lenkacar
4. únor 2011

v klasický panelákový vaně toho 2hroši moc nevykouzlí 😀 😝 ale pěkná koupelnička v baráku ,to je něco jiného

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 a co vladís tam zabudoval nějakej pultík kterej tě unese? hezky napsané že?

kaluka
4. únor 2011

Ahoj ženy 😀 Nestíhám vás dočítat, ale musim vám říct, jak úžasný to bylo v Artu.............................. 🙂 Byl tam mudr Michálek a je opravdu bezvadnej... Takže manža krev, spermio. Já během MS na krev, pak UTZ, mezitím jdeme na genetiku.... Manža to má v pohodě a u mně se uvidí.... Ten prolaktin - podle toho, jaký budou hodnoty... Musim zase běžet, zajdu až budu mít čas... 🙂 Měly jste pravdu - je to tam skvělý, milý, ochotný, prostě jsem nadšená.... 🙂 Zatim pa 😀

ira13
4. únor 2011

@lenkacar Jo umyvadlo je zazděné ve skřínce z dlaždic tam se dá sedět,velká vana ,velký sprcháč,zděná skříňka na pračku jde to různě, když je fantazie 😀 😀

lenkacar
4. únor 2011

@kaluka tak paráda a nahoře se ti taky bude líbit na sále a v předsálí 😉

lenkacar
4. únor 2011

@ira13 hm tak to zní úžasně .. 😵

ira13
4. únor 2011

@kaluka to je dobře že se ti tam líbí,dobrý dojem je důježitý. Já tam také jezdím ráda.

lenkacar
4. únor 2011

šikulka kaluka natěšená .. 😵

baixy
4. únor 2011

Ahoj holky, jen dávám zprávu, že mimísek má 9,64 mm a jsem v 7+0 tt 🙂 Jsem strašně štastná a ten obraz tlukoucího srdíčka nikdy nezapomenu. Když to bude OK, termín porodu 23. září 🙂
Michálek nám popřál at se vše daří a máme se přijít podívat s ratolestí 🙂
Tak uvidím, jak to půjde dál 🙂