ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

baronek
17. lis 2010

@ira13 to ještě nic neznamená, MS jsi nedostala, né???

ira13
17. lis 2010

@baronek MS nikde ani náznak špinění.Prsa citlivá už asi 14 dní.Břicho nebolí jen tlak v podbřišku když dlouho stojim nebo ho mačkám při sezení.Ale to může být i z hormonů nebo ne?

baronek
17. lis 2010

@ira13 tak to ještě nezvdávej, stejné příznaky mám taky a věřím, že to není vlivem léků 😲

ira13
17. lis 2010

@baronek ty jsi kolikátý den? Testovala jsi?Mám tedy čekat na kontrolu v ARTU po 3 týdnech od ET až 25.11. To nepřežiju ☹

baronek
17. lis 2010

@ira13 dneska jsem 12. den a na kontrolu taky třetí týden po ETa to je za víc než týden, musíme to nějak vydržet 🙂

ira13
17. lis 2010

@macinaz Myslím že jsme spolu byly 1.11. na OPU .Ty už jsi testovala? Snad dopadneš lépe než já.

ira13
17. lis 2010

@baronek jak na TT nebyl ani duch tak si říkám jestli nemám jít dřív na krev .Abych nebrala ty hormony zbytečně.

macinaz
17. lis 2010

@ira13 Ahojky,jo byla jsem na OPU 1.11. ty jsi šla jako první,že jestli si to nepletu.Uvidíš třeba to bude vpořádku a mimisek tam bude.Držím všechny pěstičky 😉 🙂

lenkacar
17. lis 2010

ty brdo tak vy se znáte z artu 😵 dokud neni mrcha neni nic ztraceno 😉

ira13
17. lis 2010

@macinaz jo to jsem já. Jak jsi to poznala vždyť jsme tam byly 3?Doufám snad jsou tam nebo alespoň jedno ,i když tomu moc nevěřím.

ira13
17. lis 2010

@lenkacar tak ty myslíš kdyby se nezadařilo že MS by přišla i přes ty léky? Stalo se to tu někomu? na jiném tématu mi řekli že pokud beru Utrogestan 3x1 a Estrofem 3x1 ms nepřijde dokud to nevysadím.

macinaz
17. lis 2010

@ira13 ta druhá měla první pokus,tak jsem to poznala podle toho,určitě tam aspoň jedno bude,kdyby tam byli dvě,tak už by jste měli doma 3 děti?Já dřív také brala utrogestan a pkaždé i přez něj jsem to dostala,ale ten Estrofen mám poprvé,tak nevím jestli to on nezbržďuje.Ten pocit v podbříšku když sedím mám pomalu stále a motá se mi ukrutně i hlava,večer jsem ani nemohla usnout,myslela jsem si že jsem na kolotoči nebo opilá 😀

macinaz
17. lis 2010

@lenkacar také koukám jak je svět malej 🙂

ira13
17. lis 2010

@macinaz Já jsem to přes utrouš také vždy dostala v termínu. Mě by dvojčátka nevadily. Mám doma Honzíka 8,5roku ten je už samostatný tak bych to určitě zvládla. Když se to povede, budu mít stejně 2 jedináčky a dvě si víc pohrajou, Mě se hlava netočí občas bolí. Tlak v podbřišku mám stále. máš i jiné příznaky. kdy budeš testovat?

macinaz
17. lis 2010

@ira13 tak to jo když už je tak velký tak by to šlo,já mám 3 letého Davídka a dvojčátka by mi stejnek doktoři nedovolili

lenkacar
17. lis 2010

@ira13 dostaneš to i přes léky 😉 a příznaky na mrchu jsou stejné i při těhu ..to jsi už asi zapomněla ,dokud neni mrcha nevzdávej to.. 😉

lenkacar
17. lis 2010

@macinaz šla bys na redukci? 😕

ira13
17. lis 2010

@lenkacar ďekuji za podporu . Myslela jsem že je to už ztraceno,když 13dní po ET není ani duch. Tak já ještě budu trpělivá ono mi stejně nic jiného nezbývá.

len089
17. lis 2010

Ahoj když jsem brala Estrofen při Ketu tak jsem to nikdy nedostala dřív než po vysazení.Estrofen muže taky pusobovat bolesti břicha, zvracení atd. je to v příbalovém letáku.Ale 13 den neni nic straceno 😉

ira13
17. lis 2010

@macinaz proč nemůžeš mít dvojčátka?

kinguse
17. lis 2010

čus holky, jeden dotaz?..když jste po IVF,snaží se vám doma ten váš chlap víc pomáhat nebo máte vše při starém? 😉

baronek
18. lis 2010

@kinguse mně se teda snaží pomáhat, ale většinu domácích prací jsem dělala sama, abych měla pohyb 😀 Z toho ležení bych se totiž zbláznila 😠

lenkacar
18. lis 2010

pomáhat se musí 😵

macinaz
18. lis 2010

@kinguse když jsem byla dřív,tak mi doma pomáhal,jak už je tady ale malej,tak pomáhá jen s něčím,ale aspoň něco 😀

kinguse
18. lis 2010

tak to jsme na tom podobně. Já mám myslím skvělýho chlapa,ale o co si neřeknu,to nemám! 😀 ...ale jinak pomáhá dost,to jo. Tak to jsem ráda,že máte taky fajn chlapy. 😉

lenkacar
18. lis 2010

ten můj má do skvělýho daleko,ale může to být i horší 😖

lenkacar
18. lis 2010

maci pslaa jsem ti včera IP..

ira13
18. lis 2010

ahoj děvčata,chlapa mám úžasného. S pomocí po ivf to bylo poprvé nejlepší.To jsem jen ležela a obletoval mě. Já jsem si to ale pokazila sama.Ležení mě nebavilo tak jsem řekla že se můžu hýbat ,aby se prokrvovala děloha. Lehčí práce jsem dělala.

suvik
19. lis 2010

ahoj leni, jak se máš? 😉

lenkacar
19. lis 2010

suví včera jsem na tebe intenzivně myslela 😵 a jsem si tě přivolala 😵