ART České Budějovice

tinpet
5. čer 2009

Ahojky, po dobmluvě s Lenkou zakládám nové téma o ARTu, které by mělo být opravdu o ARTu. Prosím admi, ať nezamyká, chceme si tu vyměňovat zkušenosti se snažením. Takže i když je samozřejmě vítán každý, jde nám o to říci si o svých zkušenostech a povzbudit se. Nikoli tedy urážet, hádat a podobně 😀 tak šup sem, snažilky

lenkacar
2. pro 2010

@kinguse na silnicích je to o život ,pokud se na to necítíš tak bud doma .. 😉 za nějakej karambol to nestojí

kinguse
2. pro 2010

@baronek ..mám estrofem a utroš,takže MS nedorazí,až když vysadí léky.
Už se snažím smířit s tím,že je to konec. Kdyby to vůbec nevyšlo,,možná by to bylo lepší,ale takhle,když to bylo pozitivní a pak nic,tak mě to štve. Ale co vám budu povídat, skoro každá máte za sebou nějaký nebo i několik neúspěšných pokusů a taky jste to zvládly,tak já se s tím taky poperu. Budu se těšit na KET a doufat,že bude co nejdřív a hlavně,že embrya přežijou rozmražení.Nic jinýho mi ani nezbývá,takže musím dát hlavu vzhůru a jít dál!!!!

provence
2. pro 2010

Ahojky lenkacar, já jsem ani lidem kolem neřekla, že jsem těhotná. Můj brácha se to dozvěděl před týdnem, přišel nečekaně na návštěvu a já se nestihla zdekovat. No a že jsem těhotná je už dost zřetelně vidět.
Mám strach, aby jsem zase o mimi nepřišla. Takže si týdny napíšu až budu v 30tt, to mi doktorka řekla, že i kdyby se mimi narodilo tak by bylo ok. Jsem blázen, vím to. 😒

lenkacar
2. pro 2010

@provence ne nejsi blázen ,já jsem taky pořád strachy bez sebe a kromě manžela,mamky a i bráchy to nikdo neví ..ale musim to říct v práci a pak nastane peklo ,protože ta pinda to rozhlásí všude a bude to co jsem nikdy nechtěla ..drbání ..

provence
2. pro 2010

Jo to znám. Také jsem to musela oznámit a přepojit telefon ze svého kanclu na sekret. No a naše milá asistentka každému oznamuje, že jsem odešla na mateřskou. Takže mi potom klienti volají na mobil a jsou v šoku. Protože jsem všem oznámila, že bohužel budu dlouhodobě nemocná a bude me zastupovat ten a tan člověk.... prostě super

lenkacar
2. pro 2010

@provence tak to je milá asistentka 😒 já až to ofiko řeknu v práci tak to bude jakobych to vyhlásila městským rozhlasem..každá noha která vleze do krámu to bude vědět 😠 a pobočku máme ve Frýdku a tam to zavolá taky ,takže Čechy ,Morava a Slezsko 😠

provence
2. pro 2010

Holky, prosím Vás mám otázku na Ty co už mají mimi. Jak poznáte tvrdnutí břicha. Ztvrdne Vám břicho jako svaly nebo jenom děloha?
Dneska se mimi rozhodlo tancovat čaču nebo mi tvrdne břicho. Ucítím tlak pak bouli a pak mi ztvrdne břicho.

kinguse
2. pro 2010

@provence mě začalo tvrdnou břicho kolem 25.týdne, vždycky to začalo jako od spodku a šel takovej tlak do celýho toho velkýho břicha a celý ztvrdlo. Bylo to úplně cítit,jak to postupně tvrdne.

lenkacar
2. pro 2010

@provence asi bys měla více odpočívat

provence
2. pro 2010

Děkuji holky, musím ležet. Tak se pořád válím. Říkám si, že beru magnosolv a piju magnésii, tak by to mělo být ok. Asi jsou to pohyby a já se moc pozoruji. Navíc před 14 dny bylo hrdlo 3 cm a plně uzavřené.

lenkacar
2. pro 2010

hele ta magnézka se taky asi nesmí furt ne? ty máš křeče v lýtkách nebo proč to piješ?

lenkacar
2. pro 2010

@provence já bych řekla ,že je to hlavně strach co prožíváš ,aby to dobře dopadlo ..a co dětičky ..?

provence
2. pro 2010

Malý málem podpálil toaletu a malá tomu nejstaršímu sprostě nadávala. Jinak normal,

lenkacar
2. pro 2010

@provence jo tak to je ok 😀 😝 taková normální rodinka 😀 😝

dashi
2. pro 2010

ahoj holky tak dneska mám deptku jak blázen 🙄 prostě mě v 😝 šechno deptá,,tak jsem si dala vínko a je to ještě horší 😝 bolí mě podbřišek a tak citím, že to stojí za prd ☹ dokonce jsem si udělal i test a jak jinak je úplně bílej a to jsem 9. den po Ketu.

lenkacar
2. pro 2010

@dashi nevzdávej to ..já ho měla pozit. strašně slabě až 11den 😉

kinguse
2. pro 2010

@dashi ..hlavně klid, 9.den je ještě brzo,aby tam něco bylo...to nemusí nic znamenat!!! A jak vidíš, i kdyby tam / / byly,tak to taky nemusí nic znamenat...koukni na mě ☹ Zkus na to tak nemyslet. Já bych řekla, že ten první týden byl nejhorší,pak už jsem na to tolik nemyslela.

lenkacar
2. pro 2010

jasan každopádně to nebudou dvojky ,to jsem si řekla já když 8den bylo bílo 😀

kinguse
2. pro 2010

holky, nevíte,jak se pozná mimoděložní těhu? Ráno jsem zkoušela test a byla tam slabounká čárka, šíleně mě bolí prsa, tak mám strach,aby to nebylo mimoděložní. ☹ Taky mě pořád pobolívá břicho, furt mi tam něco škrundá, občas píchne...prostě zdá se mi to divný!

lenkacar
2. pro 2010

prý bolí hodně podbřišek a nebo po straně a prej až do ramene nebo co ..ale každopádně bolí dost břicho 😠 naše mamka prej byla v poho a najednou až když jí to ruplo měla bolesti ,achjo ,to bych ti fakt nepřála king ,když už at to odejde samo a normálně 😒

lenkacar
2. pro 2010

a v artu nic na to neříkali?nehledali že by někde byl větší vejcovod?

lenkacar
2. pro 2010

třeba se na tebe jenom chystá mrcha .. a ta by byla sakra lepší než mimoděložní vid

lenkacar
2. pro 2010

já jsem se taky bála mimoděložního..dokonce jsem si vsugerovala i příznaky ,taková jsem dobrá .. 😲 king strach dokáže hrozný věci 😔

kinguse
2. pro 2010

@lenkacar na UZ nic neviděl. Zítra jdu zas na krev a když bude HCG nízký,tak vysadí léky a snad přijde mrcha a budu se těšit na KET. Teď se jen bojím zas toho zklamání, že to nevyjde ani příště! Ježíííš, kde je ten můj optimismus. To je hrozný, jak to rychle vyprchalo. Ale musím se vzchopit. Nejhorší je,že mě to šíleně štve v práci. Šéf mě se.. A hlavně mě to poslední dobou vůbec nebaví ☹ No,už aby byly vánoce a nějaký to volno,snad to rychle uteče.

renig
3. pro 2010

Ahoj holky,
krátce jsem sem chodila před rokem. Po nevydařeném 1. i 2. IVF jsem v listopadu podstoupila KET 2 emryí. Zatím to vypadá nadějně, dr. viděl dutinku a HCg přes 3 000, příští pátek jdu na srdíčko, tak snad bude vše v pořádku. Mám strach, protože mi v podstatě nic není, nebýt fotky z UTZ, tak ani nevím, že jsem těhotná.
🙂
@dashi já jsem testovala 10. den a byla tam slaboulinká čárka, která byla vidět, jen pod určitým úhlem a světlem. Nejlepší je vydržet alespoň do toho 12. dne. Ale je fakt, že to vydrží netestovat jen málokdo.
Přeji všem hodně štěstí, už si to fakt zasloužíme 😉 .

lenkacar
3. pro 2010

@renig ahoj to hcg bylo teda safra vysoké a nejsou tam náhodou 2? 😵

renig
3. pro 2010

@lenkacar je pravda, že dvě zaváděli, zkoušela jsem dělat test už 7. den, ale sněhobílo, až ten 10. den dvě čárky (slabounké), na UTZ viděl jen jedno 😉 , ale může být někde schované 😀 , osobně bych raději jedno 😅 .
Co vím, od holek, tak když čekaly dvojčátka, tak se už ten 7. den ukázaly dvě čárky, tak to mě trochu uklidňuje 😅 .
Ale po všech těch neúspěších, bych byla šťastná i za dvě.
A gratuluji k těhotenství, taky jsi to neměla lehký, viď? Tak ať to zítra dobře dopadne, budu držet pěsti 😵 .

lenkacar
3. pro 2010

@renig já měla 22den od ET hcg 1875 a řikal ,že je to akorát na 1 mimi

lenkacar
3. pro 2010

no zítra jedem ,to se musim pořád něčim zaměstnávat aby mě nešmejklo z toho čekání 😖 jak se tobě čeká?

renig
3. pro 2010

@lenkacar nepovídej 😕 já byla 20. den. Takže příští pátek bude možná překvápko 😀